شرایط و قوانین حمل و نقل محصولات

در فروشگاه ریلود گیم

با سلام .

دوست عزیز ، محصولات فروشگاه ریلود گیم به دو دسته تقسیم می شوند .

.

دسته اول : محصولات مجازی

این دسته از محصولات نیاز به ارسال فیزیکی ندارند و پس ا طی مراحل ثبت و پرداخت به از طریق ایمیل و یا شبکه های اجتماعی به مشتری تحویل داده خواهند شد ، مانند سی دی کی بازی ها .

.

دسته دوم : محصولات فیزیکی

این دسته از محصولات پس از طی مراحل ثبت و پرداخت و پس از تایید مشتری از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می شوند . هزینه بسته بندی و ارسال مد نظر قرار گرفته است و تعرفه ها بر اساس تعرفه پست تعیین گردیده است . شیوه ارسال نیز با انتخاب مشتری به صورت پیشتاز و یا سفارشی انجام می شود .

.

انتخاب شیوه های دیگر ارسال مانند تیپاکس و بابری ، برای سفارش هایی با حجم فیزیکی بزرگ امکان پذیر است که نیاز به هماهنگی با واحد ارسال فروشگاه اینترنتی ریلود گیم دارد . این هماهنگی بایستی قبل از مرحله پرداخت صورت گیرد تا هزینه های مربوط به این روش های ارسال در سفارش اعمال گردد .

.

پس از ثبت و پرداخت ، سفارش به واحد بسته بندی ارجاع داده خواهد شد و در کوتاه ترین زمان ممکن (1 تا 3 روز ) محصول مورد نظر بسته بندی و تحویل ادراه پست و یا دیگر شرکت های حامل خواهد شد . بدیهی است کد پیگیری مرسوله ارسال شده به مشتری عزیز اعلام می شود .

Delivery.jpg

پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید تا در زمان و هزینه ها صرفه جویی شود . بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند .

.

ممکن است قوانین و شرایط ارسال تغییر کنند ، ثبت سفارش و پرداخت هزینه های مربوطه به منزله قبل این شرایط توسط مشتری گرامی است .

با تشکر

14 دی ماه 1398