بازی GTA 6 رسما تایید شد

بازی GTA 6 رسما تایید شد

پس از سال ها انتظار، راک استار سر انجام ساخت بازی GTA 6 را تایید کرد و اعلام کرد مراحل ساخت این بازی به خوبی پیش می رود.

راک استار در بیانیه ای اعلام کرد که می دانند زمان زیادی از انتشار بازی GTA V گذشته است و طرفداران منتظر یک نسخه جدید هستند و این کمپانی همواره تلاش می کند که نسخه جدیدِ بازی های خود تفاوت زیادی با سری های قبلی داشته باشند و به همین دلیل ساخت GTA 6 طول کشیده است.

در ادامه بیانیه اعلام کردند مراحل ساخت GTA 6 به خوبی پیش می رود و از این پس خبر های بیشتری را از GTA 6 منتشر خواهند کرد. با توجه به این بیانیه به نظر می رسد بازی GTA 6 در سال 2024 با 2025 عرضه شود و فعلا انتظار عرضه این بازی را نباید داشته باشیم.

با طولانی شدن غیرمنتظره عمر GTA V، ما می‌دانیم خیلی از شما درخواست بازی جدیدی از سری جی‌تی‌ای را دارید. با هر پروژه‌ای که آغاز می‌کنیم، ما قصد داریم بسیار فراتر از آنچه پیش‌تر انجام داده‌ایم حرکت کنیم.

و خوشحالیم تا توسعه فعال بازی بعدی GTA را تایید نماییم. خیلی هیجان‌زده هستیم تا هرچه زودتر اطلاعات جدیدی از این پروژه به اشتراک بگذاریم، پس برای جزئیات رسمی حواستان به Rockstar Newswire باشد

از طرف کل تیم، ما از همه شما به‌خاطر حمایت‌هایتان تشکر می‌کنیم و نمی‌توانیم برای قدم گذاشتن در آینده همراه شما صبر کنیم!

– راکستار گیمز

علاوه بر این مورد، تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی GTA V نیز مشخص شد. با تایید راکستار نسخه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس جی‌تی‌ای وی در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۲ (۲۴ اسفند ۱۴۰۰) منتشر خواهد شد. از جمله تغییرات این نسخه در کنار بهبودهای گرافیکی می‌توان به قابلیت رد کردن بخش داستانی و وارد شدن مستقیم به GTA Online و قابلیت آپگرید خودروها در اتو شاپ اشاره کرد. در صورت داشتن پلی استیشن ۵ و اکانت پلی استیشن پلاس، شما می‌توانید تا سه ماه پس از عرضه، جی‌تی‌ای آنلاین را رایگان دریافت کنید. دیگر ویژگی‌های این نسخه به شرح زیر است:

 • حالت‌های گرافیکی جدید
 • رزولوشن 4K فریم ریت ۶۰
 • آپگرید بافت‌ها
 • قابلیت‌های HDR
 • رهگیری پرتو
 • لودینگ سریع‌تر
 • صدای سه‌بعدی
 • استفاده از هپتیک فیدبک روی پلی استیشن ۵

منبع : ویجیاتو - طرفداری

تمام نظرها

 1. https://shop.presse-citron.net/buy/1045/5/sony-ps5

  Hrjrjejjjfhfjii@gmail.com@gmail.com

 2. https://shop.presse-citron.net/buy/1045/5/sony-ps5

  Hrjrjejjjfhfjii@gmail.com@gmail.com

نظر خودتون رو هم ثبت نمایید