بازی Assassins Creed Valhalla معرفی شد

بازی Assassins Creed Valhalla معرفی شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، بالاخره پس از ساعت‌ها انتظار طراحی باس‌لاجیک به اتمام رسید و مشخص شد که Assassin's Creed: Valhalla نام نسخه بعدی مجموعه اساسینز کرید است و داستان آن در اسکاندیناوی و دوره وایکینگ‌ها روایت می‌شود که با توجه به تصویر، احتمالا در طول بازی شاهد محیط‌هایی خارج از اسکاندیناوی نیز خواهیم بود و همچنین شخصیت اصلی بازی نیز یک وایکینگ است که سلاح اصلی وی یک تبر خواهد بود. همچنین در انتها مشخص شد که اساسینز کرید: والهالا در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ماه (۳۰ آوریل) و ساعت ۱۹:۳۰ عصر به‌وقت ایران، به‌صورت کامل رونمایی می‌شود.

این بازی در قرن نهم، در سرزمین وایکینگ‌ها و  تهاجم پادشاهی ساکسون‌ها جریان دارد. بازی دارای یک شخصیت بازی مذکر خواهد بود و این شخصیت Eivor نام دارد.اگرچه تا به این لحظه پلتفرم‌های مقصد این عنوان مشخص نشده‌اند ولی به احتمال بسیار زیاد با یک عنوان میان‌نسلی روبه‌رو خواهیم بود که در اختیار کاربران کنسول‌های نسل فعلی و کنسول‌های نسل بعد قرار خواهد گرفت.

تریلر رسمی بازی اساسین کرید والهالا | Assassin’s Creed Valhalla

استودیوی یوبی‌سافت مونتریال (Ubisoft Montreal) که وظیفه‌ی ساخت این بازی را به عهده دارد با انتشار پیامی در حساب توییتر خود بیان کرده است که ۱۴ استودیو در ساخت این بازی به آن‌ها کمک کرده‌اند. این یعنی در مجموع ۱۵ استودیوی مختلف در ساخت بازی Assassin’s Creed Valhalla نقش داشته‌اند. اگرچه تیم سازنده به تعداد دقیق افراد حاضر در این پروژه اشاره نکرده است ولی مشارکت ۱۵ استودیو در ساخت بازی به این معنی است که در کم‌ترین حالت بیش از ۱۰۰۰ نفر برروی بازی Assassin’s Creed Valhalla کار کرده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده، مکانیزم‌های نقش‌آفرینی و شخصی‌سازی در این بازی گسترش یافته‌اند و همچنین Hidden Blade نیز بار دیگر به این سری بازگشته است. استودیوی یوبی‌سافت مونترال (Ubisoft Montreal) که وظیفه‌ی توسعه‌ی این نسخه را برعهده دارد،

منبع : گیمفازومجی

بررسی ویدئویی تریلر بازی اساسین کرید والهالا | Assassin’s Creed Valhalla

تمام نظرها

  1. حسین

    خیلی خوبهه این

نظر خودتون رو هم ثبت نمایید