رویداد جدید بازی Apex Legends به نام  The Old Ways معرفی شد

رویداد جدید بازی Apex Legends به نام The Old Ways معرفی شد

بازی‌بازان Apex Legends، رویداد تازه‌ای پیش روی خود دارند. رویداد The Old Ways که به تازگی معرفی شده است، جایگزین Deja Loot خواهد شد و از هفته‌ی آینده آغاز می‌شود.

از ۷ آوریل ۲۰۲۰ (۱۹ فروردین‌ماه ۱۳۹۹)، رویداد The Old Ways بازی Apex Legends آغاز خواهد شد. آیتم‌های ظاهری منحصر به فردی برای کسانی که چالش‌های روزانه‌ی این رویداد را تکمیل کنند در نظر گرفته شده است و آیتم‌های دیگری نیز از طریق فروشگاه بازی در دسترس خواهند بود. در ادامه به اتفاقات کامل این رویداد می‌پردازیم: Duos و King’s Canyon: با آغاز این رویداد، حالت Duos به صورت دائمی به بازی‌ اضافه خواهد شد تا به بازی‌بازان اجازه‌ی انتخاب بین تیم‌های دو یا سه نفره را بدهد. همچنین نقشه‌ی King’s Canyon نیز به صورت چرخشی با World’s Edge به بازی اضافه می‌شود.

Town Takeover: بخشی از نقشه‌ی World’s Edge قرار است پر از دشمنان با هوش مصنوعی شود. می‌توانید با ورود به این بخش سلاح‌ها و آیتم‌های کاربردی سطح بالایی را پیدا کنید. با این وجود، باید مراقب سایر بازی‌بازانی که به این فکر افتاده‌اند هم باشید. جوایز ویژه‌ی The Old Ways: به تازگی ریسپاون (Respawn) انیمیشن کوتاهی را با نام Outlands: The Old Ways در فضای مجازی منتشر کرد. رویداد The Old Ways هم قرار است با الهام‌گیری از این انیمیشن‌، آیتم‌های ظاهری زیادی را به بازی‌بازان اهدا کند.

برای این کار، بازی‌بازان باید یک سری چالش‌های روزانه را تکمیل کنند. به‌روزرسانی فروشگاه درون بازی: آیتم‌های ظاهری منحصر به رویداد زیادی در فروشگاه بازی به صورت مستقیم قابل خریداری خواهند بود. این آیتم‌ها هم تحت تاثیر انیمیشن Outlands: The Old Ways ساخته شده‌اند. همچنین اسکین‌های Legendary Hunt هم دوباره موجود خواهند شد. رویداد The Old Ways دقیقا به مدت دو هفته جریان خواهد داشت.

Apex Legends هم اکنون به صورت رایگان برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است.

تمام نظرها

نظر خودتون رو هم ثبت نمایید