ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Discord_Banner_820x312.jpg

.

دیسکورد به عنوان یکی از پرمخاطب ترین و جذاب ترین شبکه های مربوط به حوزه گیمینگ شناخته می شود و فروشگاه ریلود گیم در این شبکه اجتماعی دارای سروری است که با عضویت در آن می توانید از امتیازات خاص و ویژه ای بر خوردا شوید . کد تخفیف های اختصاصی ، دسترسی به نقش های خاص و پیشنهاد های مناسبتی و بسیار جذاب از جمله امتیازات اعضای سرور دیسکورد است پس زمان را از دست ندهید و همین الان عضو دیسکورد ریلود گیم شوید .

------------------------------------------------------------------------------

insta1.jpg

.

این روزها اینستاگرام تبدیل به یک شبکه فعال و البته بسیار پر مخاطب شده است و به دلیل همه گیری و حضور تعداد زیادی از دنبال کنندگان ما در این شبکه اجتماعی، پشتیبانی اصلی مجموعه ریلود گیم بر روی اینستاگرام قرار گرفته است . بنابراین اگر هنوز عضو اینستاگرام ریلود گیم نیستید بدانید که استوری های تخفیف دار، اخبار دنیای گیمینگ ، محصولات جدیدی که هنوز روی سایت قرار نگرفته اند و آموزش های کاربردی را از دست داده اید . پس زمان را از دست ندهید و ریلود گیم را در اینستاگرام دنبال کنید .

------------------------------------------------------------------------------

و در نهایت واتس آپ ریلود گیم که به عنوان پشتیبانی فعال در مجموعه ریلود گیم شناخته می شود و با شماره 09390467756 آماده پاسخ به سوالات و انجام سفارشات شما خواهد بود .

------------------------------------------------------------------------------

درباره ما

فروشگاه اینترنتی ریلود گیمhttps://reloadgame.ir ) با هدف فروش بازی ها به صورت مجازی، استیم ولت و خدمات مربوط به اپیک گیمز - بتل نت - اوریجن - یوپلی و ... و در مجموع محصولات مرتبط به حوزه گیمینگ به وجود آمده است و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات منصفانه و صادقانه به کار خواهد گرفت .