• ارزان شده
خرید بازی Assassins creed valhalla | ریلود گیم خرید بازی Assassins creed valhalla | ریلود گیم

بازی Assassins creed valhalla

مرجع: BO00041

1٬515٬000 ‎تومان
1٬363٬500 ‎تومان ذخیره 10%

بازی به صورت پیش خرید قابل سفارش است . تاریخ انتشار بازی Assassins creed valhalla تعطیلات 2020 اعلام شده است .

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
نوع تحویل
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

پیش خرید بازی Assassins creed valhalla

نسخه جدید از سری بازی های Assassins creed که با نام Valhalla معرفی شده است قرار است در اواخر سال 2020 عرضه شود . اما شما می توانید به صورت پیشخرید این بازی را تهیه کنید و پس از انتشار بازی آن را اجرا و از آن لذت ببرید . در ادامه با بررسی بازی اساسین کرید والهالا همراه ریلود گیم باشید .

.

    

.

پس از انتشار تریلر بازی Assassins creed valhalla مشخص شد که بازی در دوران وایکینگ ها جریان دارد، ظاهرا یوبی‌سافت موفق شده نه‌تنها زندگی وایکینگ‌ها را در دنیایی جذاب و تماشایی به تصویر بکشد، بلکه آن را طوری نمایش می‌دهد که از لحاظ تاریخی هم قابل اتکا و نسبتا صحیح است. تریلر بازی با نمایش دهکده‌ای از وایکینگ‌ها آغاز می‌شود. دهکده‌ای که صلح و صفا در آن برقرار است و کودکان در آن مشغول بازی و شادی هستند. در همین حین صدای راوی بازی با لحنی تنفرآمیز می‌گوید: «آن‌ها قلب ندارند». او به وضوح قصد دارد وایکینگ‌ها را موجوداتی شرور و خون‌خوار توصیف کند. اما آنچه در تصویر نمایان است از چیز دیگری حکایت دارد. در بازی جدید قرار است با وایکینگ‌های پرانرژی، قدرتمند و خشن سر و کار داشته باشیم. تا آن‌جا که می‌دانیم سازندگان بازی تلاش بسیاری کرده‌اند تا وایکینگ‌ها را آن‌گونه که واقعا هستند به همگان معرفی کنند. اما میان تصویری که یوبی‌سافت در بازی جدید اسسینز کرید از وایکینگ‌ها نشان می‌دهد تا چهره‌ای که در جهان از آن‌ها ساخته شده، فاصله‌ی زیادی وجود دارد.

.

بازی در قرن نهم میلادی و در انگلستان رخ می‌دهد. داستان بازی بخشی از اتفاقات «عصر تاریکی» قرون وسطی را تعریف می‌کند؛ عصری که در آن پس از سقوط امپراطوری روم، شاهد افت فرهنگی و اقتصادی بزرگی در اروپای غربی بودیم. نقش اصلی بازی «آیوور» (Eivor) نام دارد. او یک مبارز وایکینگ است که مردم خود را از نروژ به سمت انگلستان راهی می‌کند تا در آن جا مستقر شوند. او از میان سایر هم‌رزمانش می‌گذرد تا در یک مراسم خاص شرکت کند. وقتی وایکینگ‌ها مشغول انجام مراسم مذهبی و رسوم خاص آن می‌شوند، می‌توانیم مجسمه‌ای غول‌پیکر را ببینیم. مجسمه‌ای که نشانی از خدای دنیای نورس یعنی اودین است. اودین، اصلی‌ترین خدای نورس است؛ خدای خدایان است و از همه‌ی آن‌ها نیرومندتر و داناتر است. او مهم‌ترین خدای وایکینگ‌ها بود و کسی بود که در هنگام خطر و جنگ، بیشترین کمک را از او می‌خواستند و بهترین قربانیان را به او تقدیم می‌کردند. جنگو‌جویانی که در جنگ کشته می‌شوند، یک‌راست به ولهالا می‌روند؛ جایی که اودین آن‌ها را دور خود جمع می‌کند و پاداش دلاوری‌هایشان در میدان نبرد را به آن‌ها اهدا می‌کند.

.

    

.

ایور، شخصیت اصلی داستان و قهرمان بازی جدید است؛ یک وایکینگ جنگ‌جو که به‌گفته‌ی سازنده‌ها می‌توانید او را از میان دو جنس مونث و مذکر انتخاب کنید. ایور به‌عنوان یکی از رهبران دسته‌ی وایکینگ‌ها، سرزمین مادری‌اش یعنی نروژ را ترک می‌کند تا به زمین‌های سرسبز انگلستان برسد. سفر آن‌ها از سرزمین وایکینگ‌ها آغاز می‌شود و درنهایت قرار است به انگلستان ختم شود. یکی از مهم‌ترین اهداف قهرمان بازی از این مهاجرت، این است که جایی برای سکونت مردم پیدا کند و به زندگی آن‌ها سر و سامانی بدهد. این همان انگیزه‌ای است که سفر قهرمان را آغاز می‌کند و او را به سوی پایان داستان می‌کشاند. ایور نمادی از انسانیت وایکینگ‌ها و تمایل آن‌ها به یک‌جانشینی است و اگرچه ممکن است آن‌ها گاهی در طول تاریخ چنین نبوده باشند اما این تصویری است که یوبی‌سافت برای شخصیت خود انتخاب کرده. یک وایکینگ با میل به سازندگی؛ یک وایکینگ که اخلاقیات را رعایت می‌کند؛ و از همه مهم‌تر؛ یک وایکینگ که به‌دنبال خانه‌ای تازه می‌گردد.

.

داستان اصلی بازی در سال ۸۷۳ میلادی آغاز می‌شود؛ در دوره‌ای که انگلستان هنوز انگلستان نامیده نمی‌شد و هنوز یک سرزمین واحد نبود. سرزمینی بود که صرفا به‌عنوان محلی برای زندگی پذیرفته شده بود اما هنوز یک کشور نبود. پادشاهی‌های مختلفی در آن زمان در این سرزمین حکومت می‌کردند اما آن‌ها از یکدیگر جدا بودند و به همین‌خاطر انگلستان در این دوره، به‌شدت تکه‌تکه و چندپارچه بود. «شاه آلفرد»، شاه امپراطوری وسکس انلگستان، یکی از دشمنان آیوور و وایکینگ‌ها است که مقابل آن‌ها بلند می‌شود. آلفرد در ابتدا از وایکینگ‌ها شکست می‌خورد، ولی سپس تلاش می‌کند تا انگلستان را متحد کند تا بتوانند وایکینگ‌ها را از سرزمین خود بیرون کنند. آلفرد یکی از ضد قهرمان‌های بازی است، ولی ضد قهرمان اصلی و مرکزی بازی نیست. قصه‌ی زمان حال ادامه خواهد داشت و آن هم ضد قهرمان خود را دارد.

.

    

.

همچنین قصه‌ی «لیلا» که در Origins شروع شد و در Odyssey ادامه پیدا کرد، در Valhalla هم وجود خواهد داشت. کمی که از ورود آیوور به انگلستان می‌گذرد، او با تعدادی از اساسین‌های انگلیسی برخورد می‌کند. البته در این زمان هنوز هم اساسین‌ها و تمپلارها، نام‌های قدیمی خود را که در Origins و Odyssey داشتند، به یدک می‌کشند؛ یعنی The Hidden Ones و Order of the Ancients. نقشه‌ی نروژ به تدریج در داستان بازی معرفی خواهد شد و بازی‌کننده‌ها می‌توانند پس از خروج وایکینگ‌ها، به نروژ بازگردند. چهار پادشاهی انگستان یعنی «وسکس»، «نورثامبریا»، «انگلیا شرقی» و «مرشیا» هم دیگر نقشه‌های بازی هستند. شهرهای اصلی بازی در انلگستان، «لندن»، «وینچستر» و «یورویک» هستند. قرار است در Valhalla بخش زیادی از داستان کلی مجموعه را تمام کنند؛ طوری که در بازی ارجاع‌های مختلفی به دیگر قسمت‌ها و قصه‌های مجموعه وجود خواهد داشت.

.

یکی از صحنه‌هایی که می‌بینیم، صحنه‌ی پرتاب تبر به سمت دشمن است. قابلیتی که به‌گفته‌ی کارگردان در گیم‌پلی بازی هم وجود دارد. کارکتر اصلی بازی دو اسلحه را در دو دست خود می‌گیرد و با دشمنان به مبارزه می‌پردازد. به‌گفته‌ی کارگردان بازی این یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مبارزات Assassin’s Creed Valhalla است. صحنه‌ی پایانی تریلر یکی از غافلگیرکننده‌ترین و هیجان‌انگیزترین لحظات را به همراه دارد. ایور به کمک سلاح قدیمی اساسین‌ها یعنی هیدن بلید (Hidden Blade) دشمن بزرگ خود را از پا در می‌آورد و نوعی پیروزی شیرین را برای وایکینگ‌ها رقم می‌زند. بازگشت هیدن بلید این‌بار به سبک بسیار جالبی پیاده شده؛ به‌طوری که برای اولین‌بار است که می‌بینیم این تیغه روی دست شخصیت اصلی قرار گرفته و نه پشت دست او.

.

منبع : زومجی - دی جی کالا

.

تریلر بازی Assassins creed valhalla

BO00041

مشخصات

زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
فعالسازی
توسط مشتری گرامی به همراه راهنمای فعالسازی
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
ندارد

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: