خرید بازی World War 3 | بازی جنگ جهانی سوم استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی World War 3 | بازی جنگ جهانی سوم استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی World War 3

مرجع: BO000

82٬000 ‎تومان

خرید بازی World War 3 استیم

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد

خرید بازی World War 3 استیم

بازی World War 3 ( بازی جنگ جهانی سوم ) یک عنوان اکشن شوتر اول شخص آنلاین است . عنوانی که با بلند پروازی آینده ای نه چندان دور از زمان حاضر را به تصویر می کشد که در آن قدرت های نظامی دنیا در مقابل هم قرار گرفته اند و جنگ جهانی سوم به راه افتاده است . در ادامه همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی world war 3 استیم    سی دی کی بازی world war 3

دنیای بازی به دو گروه غرب و شرق تقسیم شده، که یک امتیاز کلی برای هر طرف در نظر گرفته شده که با پیروزی در هر مبارزه، امتیاز آن گروه نیز افزایش می‌یابد. هر دفعه که وارد بازی می‌شوید، می‌توانید گروه خود را انتخاب کنید و محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد. بازی در سه منطقه‌ی اصلی مسکو، وارشاو و برلین انجام می‌پذیرد. نحوه‌ی انجام بازی نیز به این صورت است که شما به یکی از میادین نبرد منتقل می‌شوید و مبارزه‌ی خود را آن‌جا شروع می‌کنید که خب فعلا، همه‌ی بازی به غیر از بخش پخش کردن امتیازاتی که به دست می‌آورید، در همین مبارزات جریان دارد. غرب به رنگ آبی، و شرق به رنگ قرمز. پس از ملحق شدن به نقشه، شما باید شش مکان آلفا یک و دو، براوو یک و دو و چارلی یک و دو را تحت کنترل خود بگیرید. کشتن دشمنان، نگه داشتن پایگاه و گرفتن پایگاه از دشمنان نیز امتیاز دارد که در نهایت، همه‌ی این امتیازات با هم جمع می‌شوند و تیمی که زودتر به امتیاز پنج هزار برسد یا زمان بازی که حدود سی دقیقه است به اتمام برسد و آن تیم بیشتر امتیاز داشته باشد، برنده است.

گیم پلی بازی world war 3

سازندگان واقعا با علاقه بر روی گیم‌پلی بازی کار کرده‌اند. سیستم تفنگ‌ها واقعا خوب کار می‌کند و نشانه‌گیری و شلیک با آن با هر سه تفنگ بازی، لذت بخش است. بازی همچنین یک سیستم خارق‌العاده دارد که نمی‌توانم فکر کنم چقدر وقت برای پیاده‌سازی آن صرف شده است، و به شما نشان می‌دهد که تیر در چه قسمتی از بدن شما به شما اصابت کرده و چه آسیبی به شما زده است. البته، این تاثیری در گیم‌پلی خود بازی ندارد، ولی نشان می‌دهد که سازندگان واقعا در پیاده‌سازی المان‌های مختلف، علاقه به خرج داده‌اند. بازی، از سه کلاس مختلف سبک، متوسط و سنگین بهره می‌برد که هر کدام تفنگ‌های مخصوص به خود را دارند. کاراکتر سبک، مشخصا سبک‌تر است و سریعتر می‌تواند حرکت کند ولی به طبع، آسیب کمتری نیز تحمل می‌کند و تفنگش آسیب کمتری می‌زند. از آن طرف، کاراکتر سنگین آرام‌تر حرکت می‌کند ولی تفنگی با آسیب بالا حمل می‌کند که صدمه‌ی زیادی به دشمنان می‌زند.

خرید بازی جدید استیم world war 3    خرید بازی جنگ جهانی سوم world war 3

نقشه بازی به سه منطقه تقسیم می شود ، اما جزییات بسیار بالایی در هر کدام به چشم می‌خورد و هر کدام پر هستند از اتاق‌های مختلف، شکاف‌ها و ترک‌هایی در پنجره‌ها و دیوار‌ها که می‌توانید از آن‌ها شلیک کنید و جزییات بیشتری که برای هر نقشه حدود یک ساعتی طول می‌کشد تا با تمام آن آشنا شوید. همچنین، وسعت‌ نقشه‌ها، چشم گیر است و می‌تواند تا سی پلیر را درون خود جا دهد که البته، نبردهای سهمگینی با هم خواهید داشت. گرافیک بازی، مورد بعدی است که می‌توان گفت خوب بر روی آن کار شده است. نگاه کلی‌ای که به محیط می‌اندازید، مخصوصا اگر باران یا برف ببارد، واقعا زیباست. البته، وقتی به اشیا بیش از حد نزدیک می‌شوید، کیفیت بافت‌ها شاید کمی کاهش پیدا کند که باز هم مورد مهمی نیست و در کل، گرافیک بازی واقعا چشم نواز محسوب می‌شود.

نقد و بررسی بازی world war 3

در کل، با توجه به جزییاتی که در بازی وجود دارد، نحوه‌ی گیم‌پلی و دقتی که به آن شده است و موسیقی عالی و گرافیک و نقشه‌های خوب بازی، می‌توان گفت که سازندگان بازی واقعا علاقه‌ی زیادی به بازی ساختن و بازی کردن دارند و این علاقه خود را در تمام طول بازی نشان می‌دهد.

منبع : گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی World War 3

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (x64)
Processor: Intel Core i3-4340K / AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 670/ GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 80 GB

گیم پلی بازی World War 3

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: