• جدید
خرید بازی BABYLONS FALL استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی BABYLONS FALL استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی BABYLONS FALL

مرجع: BO000

1٬579٬000 ‎تومان

خرید بازی BABYLONS FALL استیم

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی BABYLONS FALL استیم

بازی BABYLONS FALL شما را با خود غرق می کند در یک فانتزی اکشن نقش آفرینی آنلاین بسیار لذت بخش . بازی بابیلونز فار ترکیبی از بازی نیر اتوماتا (Nier: Automata) و دستینی (Destiny) است در دنیایی پر از افسانه که درک کردنش نیاز به ساعت ها بازی دارد . یک سولز لایک پایبند به اصول و در عین حال نوآور که تلاش می کند بهترین باشد .

خرید بازی BABYLONS FALL استیم

شما در نقش یک جنگجو به نام سنتینل (Sentinel) بوده و در تلاش هستید تا برج بابیلون را تسخیر کنید. در این بازی اکشن زیادی وجود دارد. همینطور اینکه برای شکست دشمنان پاداش خوبی نیز دریافت خواهید کرد. یکی از سلاح‌های جالب در بازی Gideon Coffin است که نام جالبی برای آن است. این سلاح در اصل دو عدد شمشیر است که پشت کرکتر شما قرار دارد.

گیم پلی بازی BABYLONS FALL    سی دی کی بازی BABYLONS FALL

هوسیان، آگاویان و گِلِیلیون نام سه نژاد حاضر در بازی هستند که با ویژگی خاصی از یکدیگر جدا می شوند . هوسیان بیشتر برای افرادی که به شمشیر بازی علاقه دارند مناسب است.  با این حال گلگیلیون دارای تیر و کمان بوده و برای افرادی که در تیراندازی از راه دور تبحر دارند مناسب است. آگاوین نیز دارای یک چکش و زره بسیار قدرتمند است. در انتها شما می‌توانید با شخصی‌سازی در کاراکتر خود تغییر ایجاد کنید. 

نقد و بررسی بازی BABYLONS FALL    خرید بازی جدید استیم BABYLONS FALL

یکی از نکات مثبت گروه گلیلیون این است که می‌توانند از Gideon Coffin دوبار استفاده کنند. بقیه نژادها تنها یکبار می‌توانند از این سلاح استفاده کنند. در این بازی قابلیت‌های زیادی وجود دارد. برای مثال Soul Vault که به شما اجازه می‌دهد تا به سمت دشمنان بروید. قابلیت دیگر Soul Snatch است. بوسیله آن شما با از بین بردن دشمن خود می‌توانید جان خود را بازگردانید. یکی دیگر از قابلیت‌ها Soul Corrupt است. این قابلیت انرژی تاریک را وارد روح دشمنان کرده تا آن‌ها را ضعیف‌تر بکند.

خرید BABYLONS FALL بازی جدید استیم

مبارزات بسیار سریع و روان هستند و جلوه ظاهری جالبی نیز دارند. این سبک مبارزه مخصوصاً با استفاده از شمشیر بسیار جالب است. حرکات ترکیبی نیز زیاد دشوار نیستند. یعنی اگر شما یکی از بازی‌های قبلی شرکت پلاتینوم را تجربه کرده باشید در جریان کار قرار خواهید گرفت. بابیلونز فال از حرکات ترکیبی که شامل ضربات سبک و سنگین است استفاده می‌کند. بابیلونز فال مانند دستینی سیستم سطح کرکتر (Character level) و سطح قدرت (Power Level) دارد. مورد اول بنابر EXP شما در مبارزه تعیین می‌شود. در صورتی که مورد دوم بر اساس سلاح شما تغییر خواهد کرد. برای رد کردن مراحلی مثل Civic Cloister شما نیاز به سطح بالایی دارید. به همین دلیل قبل از آن باید چند مأموریت کوچک را به اتمام برسانید.

منبع : دیجی کالا

سیستم مورد نیاز بازی BABYLONS FALL

OS: Windows10 (64-bit)
Processor: Intel® Core™ i5-7600K / Intel® Core™ i5-10400F / AMD Ryzen™ 3 PRO 3200G / AMD Ryzen™ 5 3500
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® Geforce® GTX1650 / NVIDIA® Geforce® GTX1060 6GB / AMD Radeon™ RX580
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB

گیم پلی بازی BABYLONS FALL

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام