خرید Rogue Company Season Four Starter Pack بازی ROGUE COMPANY استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید Rogue Company Season Four Starter Pack بازی ROGUE COMPANY استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی ROGUE COMPANY

مرجع: BO000

125٬000 ‎تومان

خرید DLC های بازی ROGUE COMPANY استیم

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد

خرید DLC های بازی ROGUE COMPANY استیم

بازی Rogue Company یک عنوان بتل رویال رایگان شوتر تیم‌ محور است که در آن دو تیم چهار نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. بازیکنان هر راند را با خرید اسلحه، تجهیزات و پِرک‌ها شروع می‌کنند و سپس با یک لباس بالدار در نقشه‌ی بازی فرود می‌آیند و برای زنده ماندن تلاش می کنند .

بازی rogue company استیم    گیم پلی بازی rogue company استیم

اولین موضوعی که در خصوص Rogue Company به چشم می‌خورد و به آن باید توجه کرد، حضور شخصیت های مختلف به عنوان جاسوس های منحصر به فرد می باشد. هر کدام از شخصیت ها دارای قابلیت‌های منحصر به فردی هستند. نسبت به حالتی که انتخاب می کنید، هدفتان در هر مسابقه تا حدی تغییر می‌کند. لازم به ذکر است که هر مسابقه از راندهای مختلفی تشکیل شده. هر راند از فرود شخصیت‌های تیم‌های مختلف بر روی نقشه آغاز می‌شود تا آنها درگیری خود را شروع کنند. در بین راندها می توانید از پول رایج بازی برای خریدن قابلیت های مختلف و آزاد کردن اسلحه های متعدد استفاده کنید.

خرید dlc بازی rogue company استیم    خرید بتل پس بازی rogue company استیم

تا به حال چهار حالت مختلف برای Rogue Company معرفی شده است. Extraction :‌مبارزه‌ی دو تیم چهار نفره که از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و به مهارت شما و هم تیمی‌هایتان در هدف گیری و استفاده از استراتژی‌های مختلف وابسته می‌باشد. بازی کنندگان در هنگام تجربه‌ی این حالت، ریسپاون نخواهند شد تا اینکه راند بعدی آغاز شود. Strikeout : این حالت، شباهت بسیار زیادی به Extraction دارد منتها هر بازی کننده پس از مردن، به تعداد محدود، قابل ریسپاون شدن می‌باشد. Demolition : در این حالت دو تیم چهار نفره مقابل یک دیگر قرار می‌گیرند و یکی از تیم‌ها وظیفه دارد تا بمبی را در نقشه کار بگذارد. Wingman : در این حالت دو بازی کننده در مقابل دو بازی کننده‌ی دیگر قرار می‌گیرند.

خرید battel pass بازی rogue company استیم

بازی روگ کمپانی می تواند لحظات بسیار مفرح و هیجان انگیزی را برای شما فراهم آورد به شرطی که با دوستانتان وارد بازی شوید. همچنین موضوع بسیار مهم دیگری که در خصوص این اثر وجود دارد، رایگان بودن آن می باشد. شاید همین مقوله سبب شود که امتحان کردن این عنوان خالی از لطف نباشد. فروشگاه ریلود گیم تمام DLC های این بازی را برای شما آماده کرده است که  قابلیت فعالسازی در نسخه استیم آن را دارد . با خرید هر یک از این بسته های الحاقی آتیم، اسلحه و سکه داخل بازی دریافت خواهید کرد .

خرید آتیم های بازی rogue company

منبع : نوین اسپات

سیستم مورد نیاز بازی ROGUE COMPANY

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 bit
Processor: Intel(R) Core i5-2320
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 555
Storage: 20 GB

گیم پلی بازی ROGUE COMPANY

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: