خرید بازی ELDEN RING استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی ELDEN RING استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی ELDEN RING

مرجع: BO000

929٬000 ‎تومان

خرید بازی ELDEN RING استیم

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی ELDEN RING استیم

بازی ELDEN RING یک بازی جهان باز و نقش آفرینی است که جزو سری بازی های Souls Like دسته بندی می شود . الدن رینگ را می‌توان ترکیبی از ساخته‌های قبلی فرام‌سافتور دانست ، عناوینی مانند بلادبورن و Dark Souls و البته Sekiro: Shadows Die Twice اما بزرگ تر و با ایرادات خیلی کمتر . در ادامه با بررسی بیشتر بازی ELDEN RING همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی ELDEN RING استیم

بازی الدن رینگ، تنها دست‌پخت میازاکی و تیم او نیست، بلکه جرج آر آر مارتین، خالق کتاب نغمه آتش و یخ، هم در این بازی نقش دارد. اسطوره شناسی Elden Ring توسط وی نوشته شده است و وظیفه داستان‌سرایی و ساخت بازی هم برعهده فرام‌سافتور بوده است. ازاین‌رو در گذشته شاهد این بودیم که میازاکی برای بازی‌های خود ابتدا گیم‌پلی بازی را طراحی می‌کرد و سپس داستان و اسطوره شناسی را برپایه آن خلق می‌کرد، این در حالی است که Elden Ring برخلاف این قاعده در حال توسعه است. به‌عبارتی ابتدا داستان و اسطوره شناسی بازی شکل گرفته و سپس تیم سازنده به‌سراغ طراحی گیم‌پلی و محیط‌های بازی رفته است.

سی دی کی بازی ELDEN RING استیم    نقد بازی ELDEN RING استیم

داستان الدن رینگ حول سرزمین Lands Between و وقایع داخل آن می‌چرخد. در این سرزمین، الدن رینگ و قدرت آن مایه حیات Erdtree به حساب آمده و حال الدن رینگ در حال نابودی است. قدرت الدن رینگ در قالب شارد‌های مختلف در اختیار لردهای ملکه ماریکا جاویدان قرار گرفته و حال بازیکن در نقش یک Tarnished، وظیفه دارد تا شاردهای الدن رینگ را جمع‌آوری کرده، قدرت آن را بازیابی و با نابودی تمامی موانع به الدن لرد سرزمین Lands Between تبدیل شود. اولین نکته داستانی جالب بازی الدن رینگ، وجود Erdtree است که اگر این دو کلمه را از هم تفکیک کنیم، Erde به‌معنی زمین بوده و در زبان آلمانی به‌معنی جهان است. ازاین‌رو می‌توان از Erdtree که ظاهر بزرگی هم در جهان بازی دارد، به‌عنوان World Tree (اشاره به افسانه‌های نورس) اشاره کرد. البته می‌توان این درخت را به World Spiral Tree انیمه برسرک هم نسبت داد که از نظر ظاهر، شباهت‌های بسیار زیادی به یکدیگر دارند.

پیشخرید بازی استیم ELDEN RING

یکی از ویژگی‌های جالب گیم‌پلی بازی، وجود یک Spirit Mount است که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید کارهای متفاوتی را انجام دهید. Spirit Mount بازی اسم مشخصی ندارد و باتوجه‌به شایعات، ظارها تنها یک نوع Spirit Mount در بازی وجود دارد و به‌خاطر شباهت‌های بسیار زیادی که به Red ELK انیمه شاهزاده مونونوکه دارد، تعدادی از کاربران به آن یاکول می‌گویند. در جهان بازی پلتفرم‌هایی قرار دارند که بازیکن می‌تواند ازطریق یاکول به بالای یک صخره بپرد. احتمال می‌رود درابتدا این پلتفرم‌ها در دسترس نباشند و با گشت‌و‌گذار درجهان بازی، قادر به آزادسازی آن‌ها باشید. ازطرفی در جریان نبردها هم شاهد استفاده از یاکول هستیم. در بخشی از تریلر گیم‌پلی بازی Tarnished سوار بر یاکول را می‌بینیم که وارد میدان نبرد شده و ناگهان یاکول محو شده و نبرد آغاز می‌شود.

خرید بازی ترسناک جدید استیم    گیم پلی بازی ELDEN RING

همانند مجموعه سولز، در الدن رینگ هم بازیکنان می‌توانند درکنار سایر دوستان خود به‌تجربه‌ی بازی بپردازند و تیم سازنده اعلام کرده که این بازی هم دارای PvP است تا بازیکنان بتوانند یکدیگر را به‌چالش بکشند. همچنین در بخشی از تریلر معرفی بازی هم شاهد احضار شدن یک پرنده هستیم و باتوجه‌به اطلاعاتی که در سایت بازی نوشته، بازیکنان درطول بازی می‌توانند از Spirit Bodyها استفاده کنند. ازاین‌رو قهرمان داستان به‌واسطه‌ی آیتمی که دارد، قادر به احضار Spiritهای متفاوت است و اشاره کنم که Spiritهای شما قابلیت ارتقای سطح و احتمالا شخصی‌سازی را دارند. اما نکته جالب Elden Ring، مربوط‌به کمپ‌هایی می‌شود که قهرمان داستان درکنار آن‌ها مشغول استراحت است. شاید با خود بگویید که این کمپ‌ها همان بن‌فایرهای بازی هستند که در گوشه و کنار جهان بازی قرار گرفته‌اند.

عکس بازی ELDEN RING استیم

یک بازی جهان باز بدون نقشه معنی ندارد و Elden Ring هم دارای یک نقشه است تا بازیکنان بتوانند پیش‌رفت خود را مشاهده و همچنین مکان‌های مدنظر خود را علامت‌گذاری کنند. دراین‌میان اشاره کنم که بازی دارای ۶ منطقه اصلی است که هرکدام نقشه مخصوص‌به خود را دارد و شامل محیط‌های کوچک‌تری مثل سیاه‌چاله‌ها و موارد مشابه می‌شود. ساختار پیشرفت در الدن رینگ بدین گونه است که بازیکن نیازی ندارد که تمامی مراحل فرعی و فعالیت‌های جانبی را انجام داده تا داستان او را به آخرین نقطه از بازی برساند، بلکه همانند بازی‌هایی نظیر The Legend of Zelda: Breath of the Wild، می‌توانید از همان ابتدا با کمی تلاش و ارتقای شخصیت، خود را به آخرین نقطه از بازی برسانید.

خرید بازی الدن رینگ استیم    بازی الدن رینگ بازی جدید استیم

از نظر طراحی، Elden Ring را می‌توان ترکیبی از ساخته‌های قبلی فرام‌سافتور دانست. اگر به شروع تریلر دقت کنیم، شخصی را می‌بینیم که به‌سراغ قهرمان داستان رفته و به او نگاه می‌کنم که تاحدی یادآور نحوه شروع بازی Sekiro: Shadows Die Twice است. ازطرفی، نوع طراحی باس‌ها و دشمنان هم شباهت‌هایی به ساخته‌های قبل دارد، اما به‌خاطر اسطوره‌شناسی و فضاسازی بازی، فرام‌سافتور به‌سراغ خلق موارد جدیدی هم رفته که درنوع خود جالب هستند.

منبع : زومجی

سیستم مورد نیاز بازی Elden Ring

نامشخص

گیم پلی بازی Elden Ring

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام