• جدید
خرید بازی Deep Rock Galactic استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Deep Rock Galactic استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی Deep Rock Galactic

مرجع: BO000

227٬000 ‎تومان

خرید بازی Deep Rock Galactic استیم

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Deep Rock Galactic استیم

بازی Deep Rock Galactic یک عنوان کوآپ محور است . بازی که شما را در نقش معدنچیان فضا به سیاره های دیگر می برد تا به استخراج منابع در اعماق آن بپردازید . در این بین ماموریت های مختلفی به شما داده می شود که بهتر است با دوستانتان انها را انجام بدهید ! پس آماده باشید

خرید بازی Deep Rock Galactic استیم    سی دی کی بازی Deep Rock Galactic

در بازی Deep Rock Galactic بازیکن در نقش یک Dwarf معدنچی قرار می‌گیرد و به وسیله یک سفینه فرود می‌آید و به اعماق سیاره Hoxxes IV سفر می‌کند تا به استخراج منابع معدنی و حتی ارگانیک برای شرکت Deep Rock Galactic بپردازد. در حین ماموریت‌ها، فرماندهی شرکت Deep Rock Galactic دستورات لازم را می‌دهد و بازیکنان مطابق دستورات، به جست و جوی منابع مختلف در غارهای پیش رویشان می‌پردازند. هدف بزرگتری برای بازیکن در نظر گرفته نشده است و در واقع، بازی تنها شامل ماموریت های استخراج است و بس.

ماموریت‌‌های بازی سرراست و ساده هستند و بازیکن آزادی عمل کامل برای چگونگی انجام و به پایان رساندن ماموریت خود دارد. Hoxxes IV شامل انواع زیادی از اکوسیستم‌‌هاست که هرکدام زیبایی‌‌ها و خطرات مخصوص به خودشان را در پیچ و خم تونل‌‌هایشان و دره‌‌های تاریکشان جای داده‌اند. نکته حائز اهمیت در مورد ماموریت‌‌های DRG صرف نظر از انواع متفاوت Objective (مثل استخراج یک ماده معدنی خاص یا تعمیر بقایای سفینه یک تیم بد شانس)، این است که هیچ ۲ ماموریتی در غاری یکسان اتفاق نمی‌افتند. تونل‌‌ها، محوطه‌‌ها و… همگی در مراحل مختلف در حال تغییر هستند و این نکته باعث می‌شود تا هر ماموریت شما، چالشی متفاوت در خود داشته باشد.

گیم پلی بازی Deep Rock Galactic    خرید بازی استیم Deep Rock Galactic

در Deep Rock Galactic چهار کلاس Scout، Gunner، Engineer و Driller وجود دارد که هر کدام قابلیت‌‌های خاص خود را دارند و به جرات می‌توان گفت که هیچ کدام بر دیگری برتری ندارد. به عنوان مثال Scout با Flare Gunاش می تواند غارها را به خوبی روشن کند و Driller می تواند به سرعت و با دریل‌هایی که بر روی دستانش تعبیه شده، هر مانعی را سوراخ کند و راهی جدید باز کند.  همه چیز، بستگی به سبک بازی بازیکن و علاقه او دارد، چراکه دنیای بازی نیز به شما آزادی عمل کامل برای نحوه انجام ماموریتتان می‌دهد. محیط بازی ۱۰۰% تخریب پذیر است و یک دیوار صاف می‌تواند با چند دقیقه وقت و چند ضربه کلنگ، به یک پلکان زیبا برای رسیدن به منابع معدنی روی سقف تبدیل شود.

خصوصاً اگر در تیم خود یک Engineer داشته باشید، می‌توانید از او بخواهید تا برایتان سکو بکارد و حتی نیازی به کلنگ زدن هم نیست (!)، اما تفاوت کلاس‌‌ها و برتری‌‌ها وضعف‌‌های هرکدام از این ۴ کلاس، به این معنی نیست که بازیکنانی که قصد دارند تا بازی را به صورت تک نفره تجربه کنند، باید تمام وقت خود را صرف کلنگ زدن کنند. در حالت تک نفره بازی، رباتی به نام Bosco شما را همراهی می‌کند که ۹۰% قابلیت‌‌های شما را دارد و می‌توانید هر لحظه که خواستید به او دستور دهید تا سنگ‌‌های جایی که در دسترس شما نیست را برایتان استخراج کند.

خرید ارزان بازی Deep Rock Galactic    خرید Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic از نظر فنی نیز به خوبی عمل می‌کند. اگرچه گرافیک بازی در سطح بنچمارک‌‌های صنعت بازی سازی نیست، اما این به آن معنی نیست که محیط‌‌های بازی چشم نواز نیستند؛ در واقع، سبک طراحی بصری به گونه ایست که گرافیک بازی کاملاً برازنده آن است. افت فریم در بازی و در مواقعی که جا برای قدم گذاشتن به خاطر حضور پرشور دشمنان نیست، به ندرت دیده می‌شود اما به طور کلی، DRG تجربه‌‌ای روان ارائه می‌دهد. همچنین، بخش آنلاین بازی نیز از ثبات خوبی برقرار است و در حین تجربه ما از بازی، با وجود اینکه قطعی‌‌هایی رخ داد، بازیکنان به راحتی توانستند به ماموریت پیشین خود مجددا وصل شوند و هیچ کدام از پاداش‌‌های حین و پایان ماموریت را از دست ندهند. لازم به ذکر است که اتصال بازیکنان به هم به صورت Peer-to-Peer است ولی از ثبات قابل قبولی برخوردار می‌باشد.

منبع : گیم اسکن

سیستم مورد نیاز بازی Deep Rock Galactic

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64 Bit
Processor: 2.4 GHz Dual Core
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 1GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3 GB

گیم پلی بازی Deep Rock Galactic

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام