• جدید

بازی Bloodhunt

مرجع: BO000

این یک بازی رایگاان است . خرید بازی Bloodhunt استیم

تعداد

بازی رایگان Vampire: The Masquerade – Bloodlines استیم

بازی Bloodhunt یک بازی رایگان بتل رویال است که بازیکنان با هدف به دست گرفتن کنترل شهر و تبدیل شدن به رهبر ومپایرها با هم مبارزه می کنند . بازی Bloodhunt در جهان تاریک مجموعه‌ی خون‌آشام جریان دارد و به سبک بازی‌های قبلی مانند Vampire The Masquerade ساخته شده است . در ادمه همراه ما باشید .

.

.

در نمایش بازی Bloodhunt شاهد یک تریلر ضبط شده از انجین بازی بودیم که محیط‌های شهری بازی را نشان می‌داد. همچنین در تریلر شاهد خون‌آشام‌هایی از دسته‌ها و قبیله‌های مختلف از جمله Brujah و Nosferatu بودیم. بازیکنان می‌توانند دسته‌ی خاص خون‌آشام خود را انتخاب کنند که هر کدام از این دسته‌ها سبک خاصی خواهد داشت و در شیوه‌ی بازی شما تأثیرگذار خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد که مردم عادی و غیرنظامیان هم در این بازی نقش قابل‌توجهی دارند و ممکن است خون‌آشام‌ها بتوانند برای افزایش توانایی خود از آن‌ها تغذیه کنند.

.

.

برعکس نسخه‌های پیشین، این بار خون‌آشام‌ها دور از چشم انسان‌ها زندگی نمی‌کنند و بلکه هویت آن‌ها برای جامعه‌ی بسته‌ی موجود به نام The Entity مشخص‌شده است. با لو رفتن هویتشان، شکار خون‌آشام توسط انسان‌ها شروع‌شده است اما جدال با آن‌ها چندان کار آسانی نخواهد بود. شما به‌عنوان یک خون‌آشام وارد بازی خواهید شد و از قدرت‌های جادویی به‌منظور شکست حریفان استفاده خواهید کرد. کل فضای بازی در شب روایت می‌شود و این همان زمانی است که شما می‌توانید به فعالیت بپردازید و نبردهای جذابی را علیه دشمنان تادندان‌مسلح بازی تجربه کنید. یکی از ویژگی‌ها بازی و قهرمانان آن، مکیدن خون دشمنان است که باعث افزایش قدرت و سطح توانایی‌های جادویی می‌شود. درواقع کشتن دشمنان، قدرت بیشتری به شما می‌بخشد و فرایند بازی را ساده‌تر می‌کند.

.

.

استودیو Sharkmob AB از شهر پراگ در کشور جمهوری چک به‌منظور خلق بازی Bloodhunt الهام گرفته و از تصاویر و تریلر منتشرشده می‌توان کیفیت این شبیه‌سازی دقیق را درک کرد. ظاهر خون‌آشام‌ها هم بسیار جذاب طراحی‌شده و جالب است که هرکدام دارای ظاهر و ویژگی‌های مخصوص به خود خواهند بود و با یک بازی بتل رویال ساده روبه‌رو نیستیم. موفقیت ژانر بتل رویال باعث شده تا شرکت‌های مختلفی به سمت چنین فضایی گام بردارند و خوشبختانه مجموعه‌ی Vampire The Masquerade هم چنین مسیری را پیموده است.

منبع : دیجی کالاپارسی گیم

سیستم مورد نیاز بازی Bloodhunt

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5-7400/AMD Ryzen 1300X or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 970/Radeon RX 580 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB

گیم پلی بازی Bloodhunt

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام