• جدید

بازی Jurassic World Evolution 2

مرجع: BO000

377٬000 ‎تومان

خرید بازی Jurassic World Evolution 2 استیم

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Jurassic World Evolution 2 استیم

بازی Jurassic World Evolution 2 یک عنوان شبیه ساز مدیریتی است که شما را در نقش مدیر یک پارک ژوراسیک بسیار بزرگ با انواع و اقسام دایناسور ها قرار میدهد . اما این تمام ماجرا نیست ! بخش های متنوع و بسیار عظیم بازی در کنار بخش داستانی با حضور بازیگران مشهور فیلم‌های دنیای ژوراسیک مانند جف گلدبلوم این عنوان رو خیلی متفاوت و خاص کرده است که تجربه اش برای علاقه مندان به سبک دنیای ژوراسیک به شدت پیشنهاد می شه .

خرید بازی jurassic world evolution 2    سی دی کی بازی jurassic world evolution 2

بازی Jurassic World Evolution 2 بر اساس فیلم‌های دنیای ژوراسیک و با همکاری شرکت یونیورسال گیمز و دیجیتال پلتفرمز ساخته‌شده و به دنبال گسترش نقاط مثبت گیم‌پلی بازی اول به مرزهای تازه‌ای است. اگر مایل به کنترل یک پارک ژوراسیک با انواع و اقسام دایناسورهای عظیم هستید، باید بگوییم که نسخه‌ی دوم مجموعه‌ی دنیای ژوراسیک، با المان‌های تازه‌ای از راه رسیده تا عصر تازه‌ای برای بازی‌های شبیه‌ساز مدیریتی رقم بزند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی باید به یک بخش داستانی بی‌نظیر با حضور بازیگران مشهور فیلم‌های دنیای ژوراسیک مانند جف گلدبلوم اشاره کرد. کمتر بازی شبیه‌سازی را می‌توان مشاهده کرد که یک خط روایی داشته باشند اما این اثر قرار نیست مانند عناوین موجود باشد و توسعه‌دهندگان اهداف والایی برا‌ی آن در نظر گرفته‌اند. برای اولین بار امکان ترک جزیره‌ی اصلی فراهم‌ شده و مکان‌های تازه‌ای مانند جنگل‌های خوش آب و صحراهای تماشایی در نظر گرفته‌شده‌اند تا چالش‌های مدیریتی تاز‌ه‌ای را بچشید.

قیمت بازی jurassic world evolution 2    نقد بازی jurassic world evolution 2

علاوه بر بخش داستانی، مودهای جالبی هم در بازی به کار گرفته‌شده است. برای نمونه مود «تئوری آشوب» (Chaos Theory) سناریوهای مهم و برجسته‌ی فیلم‌های پارک ژوراسیک را زنده کرده و امکان تجربه‌ی کامل آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر فکر می‌کنید که قوه‌ی مدیریت خوبی دارید، مود «چالش» دقیقا برای شما آماده‌شده است. این مود، سخت‌ترین چالش‌ها و سناریوهای غیرممکن را برای شما پیش می‌آورد و باید با زیرکی تمام، سربلند و پیروز از میدان رقابت بیرون بیایید.

نمی‌توان درباره‌ی بازی Jurassic World Evolution 2 صحبت کرد و دایناسورها را فراموش کرد. بیش از ۷۵ نژاد مختلف از این حیوانات عظیمی تاریخی در بازی استفاده‌ شده‌اند که هر کدام دارای رفتار و چالش‌های خود خواهند بود. هوش مصنوعی بازی به‌ منظور پردازش این اندازه از اطلاعات، پیشرفت خوبی داشته و می‌توان گفت که در میان بازی‌های شبیه‌ساز مدیریتی، بی‌سابقه است. جدا از دایناسورهای عادی، باید به نژادهای پرنده هم اشاره کرد که به دقیق‌ترین شکل ممکن طراحی‌شده‌اند. تمامی این دایناسورها به دنبال تصرف منطقه‌ی مخصوص به خود خواهند بود و فکر نکنید که قرار دادن آن‌ها داخل یک پارک و کنترلشان ساده خواهد بود!

خرید بازی استیم jurassic world evolution 2    خرید بازی پارک ژوراسیک 2

توسعه‌دهندگان امکان استفاده از حالت سندباکس را هم بازی تکامل دنیای ژوراسیک ۲ اضافه کرده‌اند. دیگر لازم نیست وارد چالش‌های مدیریتی شوید و امکان ساخت یک پارک بی‌نظیر با تمامی امکانات در اختیار شما قرار گرفته است. استودیو فرانتیر تلاش زیادی به‌ منظور ارتقاء گیم‌پلی و جلوه‌های بصری به خرج داده و باور دارد که یک بازی شبیه‌ساز مدیریتی نوین ارائه داده است. ابزارهای گوناگونی به‌ منظور ساخت بهترین پارک ژوراسیک در اختیار شماست و اگر عاشق بازی‌های مدیریتی هستید، این اثر قطعا بهشت شما خواهد شد.

خرید jurassic world evolution 2 استیم    خرید بازی جدید استیم jurassic world evolution 2

منبع : دیجیکالا

سیستم مورد نیاز بازی Jurassic World Evolution 2

OS: Windows 10 64bit (min version 1809)
Processor: Intel i5-4590/AMD FX 8370
Memory: 8 GB RAM
Graphics: (4GB VRAM) NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (Legacy GPU: GeForce GTX 960) / AMD Radeon RX 470
DirectX: Version 12
Storage: 14 GB

گیم پلی بازی Jurassic World Evolution 2

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام