خرید بازی Mortal Shell استیم از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Mortal Shell استیم از فروشگاه ریلود گیم

بازی Mortal Shell

مرجع: BO000

0 ‎تومان

خرید بازی  Mortal Shell استیم

انتخاب ریجن
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

خرید بازی Mortal Shell استیم

در روزهایی که به دلیل محبوبیت بالای بازی های میازاکی ، عنوان سولز لایک زیادی روانه می شوند ، گاهی عناوین خوش ساخت و با کیفتی نیز با الهام از این سری متولد می شوند . Mortal Shell یک بازی مستقل سولز لایک است که با ارزش تکرار بالا ، سیستم مبارزات با کیفیت و طراحی تاثیر گذار باس فایت ها و دشمنان ، ساعت ها شما را میخکوب می کند . عجیب است که تیمی 15 نفره موفق به خلق چنین تجربه سولزلایک با کیفتی شده اند . Mortal Shell یکی از سولز کلون های بی کیفیت بازار ویدئوگیم نیست !

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

از نظر داستانی Mortal Shell همان روند سری سولز یعنی داستان گویی محیطی را در پیش گرفته است البته خب کیفیت و عمق داستانش و تعداد و جذابیت شخصیت هایش اصلا و ابدا در حد سری سولز نیست. در واقع Mortal Shell تمرکز خیلی خاصی بر داستان ندارد و سعی نمی کند تا یکی از بهترین داستان هایی که شنیده اید را برای شما روایت کند اما باز هم داستان و روایت آن که بیشترش را از صحبت کردن با شخصیت ها و خواندن متن های موجود در محیط متوجه می شوید، جذابیت خاص و مرموز بودن جالبی را دارند . این پر رمز و راز بودن باعث می شود به سرنوشت و فهمیدن گذشته ی این دنیا علاقمند شوید، دنیایی که از بین رفته و تباه شده است. شما به عنوان یک شخصیت برهنه به هوش می آیید و باید در پیشروی در دنیای بازی و پیدا کردن پوسته ها یا Shell های مختلف و صحبت با شخصیت های مختلف و خواندن متن ها، به رمز و راز و سرنوشت دنیای بازی و خودتان پی ببرید. از آنجایی که بازی بسیار جدید است چیز خاصی در مورد داستان آن برای شما نمی گویم تا خودتان آن را تجربه کنید اما از نظر کلی باید گفت داستان بازی Mortal Shell یک حالت مرموز و خاص به همراه روایت محیطی دارد که جذابیت خودش را داراست و تا حدی در این زمینه موفق عمل کرده است

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

از لحاظ کلیت بصری باید گفت بازی Mortal Shell یک بازی بسیار تاریک و غمزده است که با ترکیب طراحی های عجیب و رنگ بندی مرده با دنیایی تاریک و مرموز، شخصیت های عجیب و هیولاهای مختلف به همراه المان های داستان گویی محیطی خلق شده است و اتفاقا این ترکیب از نظر بصری جواب داده است و نه تنها یک بازی جذاب را پدید آورده است بلکه در طول بازی هم شما را به خود جذب می کند و کاملا درگیر فضای سیاه و تاریک و غمزده بازی می شوید، فقط ای کاش رنگ بندی برخی مراحل شارپ تر بود زیرا در مواردی حس می شود محیط ها زیادی کهنه و مرده هستند . بازی از لحاظ گرافیک فنی اوضاع خوب و با ثباتی دارد و شما را با مواردی مثل افت فریم و باگ های عجیب و … اذیت نخواهد کرد. کیفیت تکسچرها و بافت های بازی در حد خوبی هستند و با این که نزدیک به بهترین های نسل هشتم نیستند ولی قابل قبول و مناسب عمل می کنند و به شما ضد حال نمی زنند. در واقع از نظر فنی بازی Mortal Shell عنوانی کاملا باثبات و بهینه شده است که هرگز شما را آزار نمی دهد و اجازه می دهد حداکثر لذت را تجربه تان ببرید. به شخصه و در طول تجربه چندین ساعته با کنسول پلی استیشن ۴ معمولی، هیچ اثری از افت فریم و مشکلات فنی مشاهده نکردم و بازی کاملا باثبات و روان اجرا می شود. نورپردازی بازی هم جزو نکات خوب آن است و دنیای تاریک و سیاه آن را جذاب تر کرده است.

.

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

Mortal Shell از لحاظ گیم پلی عنوانی است که سیستم معنی دار مبارزات و برخی المان‌های جذاب گیم پلی سری سولز و لردز آو فالن و سکیرو و بلادبورن را با برخی المان های جدید در راستای خلق یک بازی  باکیفیت استفاده کرده است که تاکید ویژه‌ای بر مبارزات سخت و نفس گیر دارد. از نکات خوب بازی که خیلی از بازی های سولز لایک در آن ناموفق عمل می کنند، بالانس کلی درجه سختی بازی در مناطق مختلف و باس فایت هاست که خوشبختانه Mortal Shell در این زمینه خیلی متعادل و نرمال عمل کرده است و کل بازی در یک روند متعادل، دشوار و چالش برانگیز است و بازی بالانس درجه سختی را در بخش های مختلف یا هنگام باس فایت ها به هم نمی زند. البته خب طبیعی است که برخی از باس ها و دشمنان نسبت به بقیه سخت تر و قوی تر هستند ولی به صورت کلی اگر بازی را خوب یاد بگیرید مبارزات بازی کاملا منطقی و جذاب هستند . در واقع Mortal Shell از نظر سختی عادلانه عمل می‌کند و شما با مهارت، صبر و تاکتیک می توانید پیروز و فاتح میدان نبرد باشید. البته خوب می دانید که همیشه در این جور بازی ها تا قبل از این که پیروز شوید و یا راه پیروز شدن را یاد بگیرید به نظرتان همه چیز در بازی ناعادلانه است! ولی پس از پیروزی است که کیف می کنید و بادی به غبغب می اندازید و حس یک گیمر هاردکور به شما دست می دهد! برویم سراغ تجهیزات بازی. سیستم زره ها در این بازی مختص خود و کاملا متفاوت از دیگر عناوین است. شما در بازی کلا به ۴ نوع Shell دسترسی دارید که می توانید آنها را پیدا کرده و بپوشید.این ها در واقع همان کلاس ها هستند. یعنی یک Shell سبک است و خط استامینا را حسابی زیاد می کند و راحت با آن غلت می زنید و استامنیا زود تمام نمی شود ولی به جایش خط سلامتیان کم است و آسیب پذیرتر هستید. یک shell دیگر برعکس است و بسیار سنگین و قدرتمند است و خط سلامتی را بسیار افزایش می دهد و خیلی کمتر آسیب می بینید ولی به جایش استامنیای کمی دارید و زود نوار کوتاهش خالی می شود. دو shell دیگر هم چیزی بین این دو هستند و در واقع در این بازی کلاس شخصیت و زره آن به هم وابسته هستند و یکی هستند. شما می توانید بسته به نوع بازی کردنتان این Shell ها را با هم تعویض کنید. هر کدام از این Shell ها هم یک دایره ی مختص خود از مهارت ها و ارتقاها دارند که می توانید از هر Shell که بیشتر استفاده می کنید میزان روح یا تجربه کسب شده تان را برای ارتقای مهارت های آن خرج کنید.

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

به طور کلی این سیستم در مورد آیتم ها یکی از المان های جالب و جدیدی است که سازندگان در این بازی به کار برده اند و حتی استفاده از آیتم ها را هم برای شما تبدیل به یک امتحان و چالش کرده اند. سیستم دفاع این بازی کاملا منحصر به فرد و یکی از خصوصیات اصلی این عنوان است. سیستم دفاع در این عنوان Hardened نام دارد و شما می توانید با فشردن دکمه ای وقتی دشمن دارد به شما ضربه می زنید برای یکی دو ثانیه تبدیل به سنگ شوید و هیچ آسیبی نبینید. از این موضوع در طول بازی استفاده زیادی می توانید بکنید و در واقع اصلا می توانید گیم پلی را بر اساس این سیستم پیاده کنید و با استفاده از Shell ی که قابلیت ارتقا دادن برای طولانی کردن زمان Hardened را دارد، از ضربات سنگین دشمنان قسر در بروید و بلافاصله هم ضربه بزنید. زیرا نکته جالب اینجاست که شما حتی در وسط حمله تان هم می توانید دفاع را زده و تبدیل به سنگ شوید و وقتی ضربه دشمن فرود آمد شما ادامه حمله را روی دشمن پیاده می کنید.

منبع : گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی  Mortal Shell

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 or newer
Processor: Intel Core i5-4590 or AMD FX 8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 or AMD Radeon R9 290
Storage: 12 GB available space

گیم پلی بازی  Mortal Shell

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام