خرید بازی Hood: Outlaws & Legends
 استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Hood: Outlaws & Legends
 استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی Hood: Outlaws & Legends

مرجع: BO000

497٬000 ‎تومان

خرید بازی Hood: Outlaws & Legends استیم

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Hood: Outlaws & Legends استیم

عنوان Hood: Outlaws & Legends یک بازی چند نفره در سبک مخفی کاری است که شما را در نقش رابین هود و همراهان او قرار خواهد داد . باید به صورت مخفی کارانه به قلب قلعه های افراد فاسد و ثروتمند نفوذ کرده و ثروت آن ها را از چنگشان درآورید . در این مسیر شما میتواند از بین چهار کارکتر قابل بازی که هر کدام قابلیت های منحصر به فردی دارند ، یکی نفر را انتخاب کرده و وارد ماموریت خود شوید . ایده این بازی بسیار بکر و دست نخورده است و تقریبا تا به حال شاهد همچین عنوانی در ویدئوگیم نبوده ایم

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

گیم‌پلی در همان نگاه اول شباهت بسیاری با مجموعه Assassin’s Creed و اندکی هم سری Thief دارد. می‌توان گفت Hood: Outlaws and Legends تقابل این دو مجموعه و سپس پیاده‌سازی مکانیزم‌ها و استفاده از المان‌های جدید است. در ابتدای بازی و پیش از شروع مسابقه، هر تیم می‌تواند چند شخصیت از دنیای رابین هود را انتخاب کند. این شخصیت‌ها در ادامه وارد یکی از ۶ نقشه بازی می‌شوند . تیم شما که متشکل از این شخصیت‌های افسانه‌ای است، باید با هماهنگی و برنامه‌ای مناسب که ۹۰ درصد اوقات به یک شیوه پیش می‌رود، از ثروتمندان بدزدد و به فقرا ببخشد . با این اوصاف ایده کلی بازی و نه پیاده‌سازی آن، نسبتاً جدید و خلاقانه است. شخصیت‌های برگزیده تیم شما هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی می‌باشند که مهارت آن‌ها در برخی از شرایط کارآمدتر است ولی تمرکزی روی آن نیست.

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

برای مثال شخصیت رابین هود که خود قابل انتخاب است، با تیرکمانش معجزه‌آفرینی می‌کند. از سوی دیگر شخصیتی مانند لیتل جان (Little John) بیشتر ترجیح می‌دهد که پتک عظیم‌الجثه خود را در آسمان بچرخاند. شخصیت‌های دیگر نام‌آشنای دنیای رابین هود نیز در دسترس هستند که هر کدام با توجه به پیشینه خود طراحی شده‌اند. شخصیت‌های مذکور با اندکی الهام از آثاری مانند Apex: Legends،‌ هر کدام یک قدرت ویژه هم دارند. برای مثال باز کردن درب‌های غول‌آسا و آویزان کردن طناب از قسمتی مرتفع، از جمله قابلیت‌های ویژه شخصیت‌های حاضر در بازی است که به دفعات اندک و معمولاً پس از قتل تعدادی از دشمنان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد . این شخصیت‌ها که توسط اعضای تیم کنترل می‌شوند، باید به محض شروع بازی اقدام به یافتن محل قرارگیری صندوق پول و سپس کلید ورود به مکان آن کنند. این کلید معمولاً در اختیار یک کلانتر زخمت و قوی‌هیکل است که اصولاً‌ هیچ‌کس نمی‌خواهد با او درگیر شود . همه دشمنان بازی به جز این شخصیت را می‌توان به طور مخفیانه و از پشت، تنها با فشردن یک کلید به قتل رساند. فرایند قتل دشمنان به این شیوه که نیازمند یک هارمونی بین همه اعضای تیم است، تا مرحله به دست آوردن کلید و یافتن صندوقچه، تجربه تازه‌ای را رقم می‌زند که امروزه کمتر می‌توان نمونه آن را در بازی‌های آنلاین مشاهده کرد.

.

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

وقتی به صورت مخفیانه با همکاری یارانتان پیشروی می‌کنید، همزمان باید علاوه بر تمرکز روی پیدا کردن کلید و از پا در آوردن دشمنان اطراف با کمترین سر و صدای ممکن، تمرکز بسیار ویژه‌ای هم روی پیشرفت تیم مقابل داشته باشید. در بسیاری از مواقع ممکن است حتی با پی بردن از محل استقرار تیم مقابل، آن‌ها را نادیده در نظر بگیرید و درگیر نشوید. به مرور زمان به شما ثابت خواهد شد که در صورت درگیر نشدن با تیم مقابل و در پیش گرفتن مخفی‌کاری، شانس بیشتری برای پیدا کردن سردسته‌ی نگهبانان و دزدیدن کلید خواهید داشت. یکی از مهم‌ترین عوامل تجربه کردن یک اکشن مخفی‌کاری جذاب، همکاری با یک تیم باتجربه و باهوش است. پنهان شدن پشت دیوارها و درون بوته‌ها و از پای درآوردن نوبت به نوبت سربازان دشمن با همکاری یکدیگر، یکی از جذابیت‌های بی‌نظیر بازی Hood: Outlaws and Legends است که در کمتر بازی چندنفره و آنلاینی دیده می‌شود.

خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends    خرید اینترنتی Hood: Outlaws & Legends

یکی از مشکلات عدیده بازی در قسمت جلوه‌های بصری، رنگ‌بندی محیط است. طراحان بازی سعی کرده‌اند که یک برداشت تیره و تار از افسانه‌های مربوط به رابین هود انجام دهند اما بیش از آن که اقتباس یاد شده به روند بازی وارد شده باشد، به رنگ‌بندی محیط نفوذ کرده است. تمام نقشه‌های بازی اکثراً درگیر محیط‌های به شدت تیره و تاری هستند که تمرکز شما را نابود می‌کنند. این موضوع زمانی که وارد فاز مبارزه با تیم‌های دیگر می‌شوید، با شدتی دو چندان تکرار می‌شود و حتی شما نمی‌دانید که در حال دفاع هستید یا حمله ! مشکل دیگر تشابه بیش از حد اغلب نقشه‌های بازی به یکدیگر است. در حالی که بازی‌های آنلاین محوب، پیوسته در حال تلاش برای دگرگون ساختن و یا طراحی نقشه‌های متعدد و متنوع هستند، Hood: Outlaws and Legends درگیر نقشه‌های مشابهی شده است که پس از چند بار تجربه آن‌ها، نمی‌توان سناریو و برنامه‌ریزی جدیدی را برای آن‌ها در نظر گرفت.

منبع : گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی  Hood: Outlaws & Legends

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64 bits)
Processor: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Storage: 50 GB available space

گیم پلی بازی  Hood: Outlaws & Legends

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام