• جدید
خرید بازی The Crew 2 استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی The Crew 2 استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی The Crew 2

مرجع: BO000

765٬000 ‎تومان

خرید بازی The Crew 2 استیم

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی The Crew 2 استیم

نمیگویم The Crew 2 بهترین بازی ریسینگ تاریخ بشریت است ، اما بدون شک عنوانی غنی برای طرفداران سبک ریسینگ است . کسانی که منتظر هستند خود را در رقابت ها و رانندگی آرکید و نه چندان سخت کنند . این بازی با دارای بودن فعالیت های وسیع ، شامل :  رانندگی رالی و خیابانی ، موتور سواری ، قایقرانی و پرواز ، همان چیزی ست که ما از این عنوان ریسینگ آرکید میخواهیم . بدون توجه به جو منفی نسبت به بازی های یوبیسافت ، The Crew 2 اثری نه چندان پیچیده و پرمحتواست که به راحتی ساعت ها شما را سرگرم می سازد .

خرید اینترنتی The Crew 2    خرید اینترنتی The Crew 2

نقشه بازی یکی از بهترین نکات بازی و زیباترین آنهاست. فقط کافی است تا کمی در آن پیش بروید تا واقعاً احساس کنید خیابان‌های آمریکا را برایتان خالی کرده‌اند و جارو کشیده‌اند تا فقط گاز بدهید! اما خب بعضی همین خالی بودن نقشه از همه چیز خیلی آزاردهنده ظاهر می‌شود؛ و البته این همان مشکلی است که در سنه اول نیز با آن سروکار داشتیم؛ یک آمریکای مرده! شماره اول بازی، با مشکلاتی نظیر فضاسازی و داستان و فیزیک ضعیف به میدان آمده بود، اما اینبار با دیدن نقشه، دوباره قرار است تا خیره نورپردازی کم‌نظیر یوبی‌سافت بشویم؛ موردی که کمپانی فرانسوی همیشه در آن خوب بوده و عالی عمل کرده. نقشه بازی، آنقدر وسیع است که حتی اگر بخواهیم زیبایی‌های مناطق مختلف را درنظر نگیریم، حداقل کاری که برایمان می‌کند این است که می‌تواند بازی را از خسته کننده بودن نجات بدهد یا اینکه حداقل رسیدن آن را کندتر کند! (دلیلش را پایین‌تر متوجه می‌شویم!) خوشبختانه، با توجه به تنوع شرایط آب و هوایی آمریکا نیز، همه چیز به خوبی از آب در آمده. حتی اگر گاهی، در آفتابی‌ و گرم‌ترین شهرهای کشور هم برف ببارد! زیبایی کار آنجا چشم‌نوازتر می‌شود که می‌بینیم، در مناطق مختلف، حیوانات مختلفی نیز وجود دارند. سازندگان، عملاً یک حیات‌وحش در بازی قرار داده‌اند که انصافاً جای تحسین دارد. از مناطق کوهستانی و کرکس‌ها گرفته تا باتلاق و تمساح‌ها، خیلی خوب، به هر چه زیباتر شدن بازی کمک کرده‌اند. حتی در شرایط مختلف، همانگونه که انتظار می‌رفت شیوه کنترل وسایل نقلیه متفاوت است و با اضافه شدن آب و هوای زنده که واقعاً نیاز است، سعی در هرچه طبیعی‌تر بودن اتفاقات بازی صورت گرفته. طراحی هنری، صحنه‌های زیبایی را هنگام تجربه خلق می‌کند و این نقشه بزرگ، اصلاً دوست ندارد تا شما را از سر جایتان بلند کند. اکنون و در نسخه دوم، تمرکز ویژه‌ای بر طراحی‌ها صورت گرفته و همانند فضاسازی، شاهد ماشین‌های باورپذیرتری هستیم. طراحی داخلی ماشین‌ها نیز قابل قبول و زیبا شده و البته باید این را در نظر گرفت که سازندگان، اصلاً هیچ سروصدایی هم در این باره نکردند. در یک جمله، انعکاس نور روی بدنه ماشین‌ها، آب، و حتی آسفالت واقعاً زیبا نشان می‌دهد!

خرید اینترنتی The Crew 2    خرید اینترنتی The Crew 2

ارغ از جذابیت‌هایی که گیم‌پلی بازی دارد، این آزادی و در دسترس بودن آسان محتوا است که ما را به تحسین یوبی‌سافت و The Crew 2 وا می‌دارد. از همان ابتدا بازی تقریبا تمام خودروها و وسایل نقلیه را برای رانندگی آزمایشی در اختیار شما می‌گذارد. شما از همان ابتدا می‌توانید بدون نیاز به خریداری وسیله نقلیه مورد نظر، سفری آزمایشی داشته باشید و حتی قبل از خرید خودروی مورد نظرتان، یک گردش چند دقیقه‌ای در شهر بزنید. از طرفی به سرعت و بدون لودینگ طولانی می‌توانید به راحتی رقابت‌های موردنظرتان را انتخاب کنید و بی‌دردسر وارد مسابقه شوید. یکی از مهمترین مکانیک‌های بازی قابلیت سوییچ سریع میان سه وسیله نقلیه است. در جریان بازی می‌توانید به راحتی هواپیمای خود را به قایق یا خودرو تبدیل کنید و در خیابان یا دریا سفر کنید. مکانیک سوییچ میان سه کلاس رقابتی بدون ایراد کار می‌کند و استفاده از آن لذت بخش است . مانند گذشته در The Crew 2 نیز از همان ابتدا به تمام نقشه دسترسی کامل دارید، هرچند برای شرکت در مسابقه‌های جدید باید وسیله نقلیه لازم را خریداری کنید یا تعداد «دنبال‌کننده‌های» خود را به تعداد مشخصی برسانید. از طرفی در کنار رقابت‌های مربوط به هر کلاس، می‌توانید چالش‌های مهارتی جذابی را نیز انجام دهید که در سرتاسر نقشه پخش شده‌اند. باید گفت از لحاظ رقابت‌ها و تنوع رقابتی،‌ بازی The Crew 2 به هیچ عنوان کم نگذاشته است. حتی با انجام تمام ماموریت‌ها و چالش‌های مهارتی، هنوز می‌توانید رکوردهای سایر بازیکنان را جابه‌جا کنید و نام خود را در صدر لیدربورد قرار دهید.

خرید اینترنتی The Crew 2    خرید اینترنتی The Crew 2

خوشبختانه یوبی‌سافت سیستم پویای روز و شب و آب‌و‌هوا را در بازی گنجانده است که با وجود مغایرت‌هایی که با موقعیت جغرافیایی شهر‌ها دارد، به بهترین شکل تنوع را از لحاظ بصری وارد بازی می‌کند. از طرفی وسایل نقلیه نیز هر کدام در جایگاه خود طراحی خوب و پرجزئیاتی دارند. سفارشی‌سازی خودروها بی‌شک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی The Crew 2 است و امکان طراحی اسکین‌های مختلف و اشتراک گذاری سریع و بی‌دردسر با سایر بازیکنان مهیا شده است. از طرفی یوبی‌سافت در دنیای بازی حیات وحش را گنجانده است. با ورود به هر شهر یا منطقه کوهستانی و باتلاق‌ها، با حیوانات مختلفی از تمساح گرفته تا خرس و کرکس روبه‌رو می‌شوید و برای تنوع هم که شده یوبی‌سافت آلبوم عکسی را به عنوان ماموریت در اختیار بازیکنان گذاشته است. هریک از خانواده‌ها در کنار رقابت و چالش‌های مبتنی بر مهارت، درخواست تصویر برداری از حیوانات و مکان‌های تفریحی را می‌کنند که باید با انجام دادن آنها پول و فالوور بیشتری را جمع‌آوری کنید. از طرفی حالت Photo Mode در یک کلمه پر محتوا است و برای علاقمندان به اشتراک گذاری تصاویر، جزئیات پرشماری را حتی با امکان بازبینی ویدیویی می‌دهد. وجود این ویژگی باعث شده است تا هیچ صحنه‌ی زیبا یا خنده‌داری را از دست ندهید و در هر زمان بتوانید از زوایای مختلف، تصاویر مورد نظرتان را ثبت کنید یا حتی شرایط آب و هوایی را با توجه به خواسته خود تغییر دهید.

خرید اینترنتی The Crew 2    خرید اینترنتی The Crew 2

! بازی در مجموع دارای چهار کلاس مختلف برای مسابقه است که شامل مسابقات داخل و خارج از پیست، نمایشی و خیابانی می‌شود. هر کدام از این کلاس‌ها البته، جذابیت خودشان را دارند و زیبا هستند. مخصوصاً مسابقات خارج از جاده که برای من، به همراه فضای زیبای اطراف بسیار لذت بخش بود. بر خلاف شماره قبل، کنترل ماشین‌ها که یکی از مشکلات اساسی بوده حالا، بهبود یافته و حالا تفاوت در کنترل ماشین‌ها هستیم.  حالا می‌توان به صورت طبیعی حتی سنگینی بعضی ماشین‌های خاص را حس کرد! اما خب، اصلا جالب نیست که باقی وسایل نقلیه بازی، نمی‌توانند به اندازه ماشین‌ها تجربه خوبی به ما بدهند. کنترل وسایل هوایی و البته قایق‌ها، به طور کامل فاقد چالش هستند و تجربه‌ای شبیه به کنترل آنها در GTA V را به نمایش می‌گذارند و واقعاً جای زیادی برای پیشرفت وجود داشت. همین مورد باعث می‌شود تا باقی وسایل، فقط برای ساعات اولیه جذاب باشند و پس از آن، تنها بخواهید از ماشین‌ها استفاده کنید. اما خب جدا از تنوع وسایل نقلیه، مسابقات هم تنوع بسیار بالایی دارند. هر چهار کلاس بازی، به خودیِ خود چندین حالت مسابقه دیگر نیز دارند. مثلاً مسابقاتی که مسیری طولانی مثل نیویورک تا سانفرانسیسکو را طی می‌کنند .

خرید اینترنتی The Crew 2    خرید اینترنتی The Crew 2

منبع : زومجی ، گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی  The Crew 2

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6100 @ 3.3 GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD HD 7870 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better

گیم پلی بازی  The Crew 2

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام