بازی NARAKA: BLADEPOINT

مرجع: BO000

475٬000 ‎تومان

خرید بازی NARAKA: BLADEPOINT استیم

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی NARAKA: BLADEPOINT استیم

بازی NARAKA: BLADEPOINT یک بتل رویال PVP مبارزه ای است . درگیری های نفس گیر نزدیک و تن به تن را در این بازی تجربه خواهید کرد . در ادامه همراه ما باشید .

خرید بازی NARAKA: BLADEPOINT استیم    سی دی کی بازی NARAKA: BLADEPOINT استیم

تقریباً مثل همه‌ی بازی‌های سبک بتل رویال، در Naraka: Bladepoint نیز هریک از راندهای بازی با ورود شما و سایر اعضای گروه به نقشه بازی با حضور همزمان ۶۰ بازیکن دیگر آغاز می‌شود. مشابه سایر بازی‌های این سبک، باید در ابتدا با گشت‌و‌گذار در نقشه بازی به‌دنبال لوت کردن و کسب آمادگی برای درگیری با سایر بازیکنان باشید. در فواصل زمانی مشخص، حلقه‌های کوچک شونده‌ای برای تعیین محدوده‌ی زمین بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید در نقشه Naraka: Bladepoint از انواع سلاح‌ها، زره‌ها، مواد مصرفی و دیگر آیتم‌های خاص این بازی به نام Souljades که امتیاز دریافتی شما در زمان درگیری را چندبرابر می‌کنند، استفاده کرده و تا زمانی‌که فقط یک تیم به‌عنوان برنده مسابقه در انتهای بازی باقی مانده، به مبارزه ادامه دهید.

خرید بازی ناراکا    خرید بازی بتل رویال جدید استیم

در سبک مبارزات این بازی، یک سری حملات و ضربات روتین و معمول وجود دارند که به‌نوعی از فلسفه سنگ، کاغذ، قیچی پیروی کرده و نمی‌توان در مقابل آن‌ها دفاع یا ضدحمله انجام داد. اما در این بین حملاتی موسوم به شارژ اتکس را داریم که در میان این ضربات معمولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مقابل این حرکات، دفاع مناسب و ضدحمله‌ی مخصوص آن را خواهیم داشت که اگر به درستی زمان‌بندی شوند، می‌توانند علاوه‌بر بلاک کردن حمله‌ی طرف مقابل، به خود فرد مهاجم آسیب وارد کنند. اما همان‌طور که قبلاً هم گفته شد، ضربات معمولی و روتین بازی به‌صورت پیوسته مورد استفاده قرار می‌گیرند و جالب اینجا است که همیشه آخرین ضربه از حملات معمولی کومبو، به یک شارژ اتک قابل مقابله تبدیل می‌شود و بازیگنان حرفه‌ای و باتجربه می‌توانند این ضربه را در لحظه تشخیص داده و دشمنان قابل پیش‌بینی خود را مجازات کنند.

خرید بازی pvp آنلاین جدید استیم    خرید آنلاین بازی اورجینال استیم

رویکرد بازی Naraka درباره نحوه کشته شدن بازیکنان نیز خاص و منحصر‌به‌فرد است. تا زمانی‌که دومین حلقه‌ی محدود کننده نقشه شروع به کوچک شدن می‌کند، شما می‌توانید یک بار از مرگ بازگشته و مجدداً زنده شوید. اگر بعد از کشته شدن شما، هیچ یک از هم تیمی‌ها قادر به زنده کردن شما نباشد، تبدیل به یک روح شده و باید به Soul Altar بروید تا با استفاده از یک سری تجهیزاتی که در آن قرار دارد، مجدداً به بازی برگردید. این یک راه‌حل جدید برای مواقعی است که در ابتدای بازی‌های بتل رویال کشته شده و شانس دیدن ادامه‌ی بازی را ندارید.

بازی NARAKA: BLADEPOINT خرید از استیم    

درکل بازی Naraka: Bladepoint تجربه کاملاً جدید و امیدوار کننده‌ای است که شاید تا زمان اولین تجربه واقعی خود در آن قادر به پیش‌بینی تفاوت‌های آن نباشید. طرفداران بازی‌های اکشن و مبارزه‌ای می‌توانند از این بازی به‌عنوان راهی برای تجربه سبک بتل رویال در این ژانر حداکثر استفاده را برده و از آن لذت ببرند.

منبع : زومجی

سیستم مورد نیاز بازی NARAKA BLADEPOINT

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5 4th generation or AMD FX 6300 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050TI or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB

گیم پلی بازی NARAKA BLADEPOINT

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام