خرید باندل Legacy Pack بازی ایپکس لجندز | بازی Apex Legends ریلود گیم خرید باندل Legacy Pack بازی ایپکس لجندز | بازی Apex Legends ریلود گیم

باندل بازی Apex Legends

مرجع: BO000

127٬000 ‎تومان

خرید باندل های بازی Apex Legends

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

خرید باندل های بازی Apex Legends استیم

بازی Apex Legend ، عنوانی رایگان در سبک بتل رویال است که استودیو Respawn وظیفه توسعه دهنده و Electronic Arts ناشر آن است . این بازی در دنیای سری تایتانفال جریان دارد . جایی که 17 کارکتر  با ویژگی های متفاوت در چند نقشه به رقابت مشغول می شوند . غیر از مود بتل رویال ، حالت دیگری نیز در این بازی وجود دارد . این حالت Arena نام دارد و در آن شش بازیکن ، در قالب تیم های دو نفره به مبارزه با یکدیگر میپردازند . نقشه های این حالت بسیار کوچک تر هستند و شما با استفاده از Material ها باید تفنگ ها و قابلیت های مورد نظر خود را تهیه کنید . این بازی علاوه بر اوریجین ، بر روی فروشگاه استیم هم عرضه شده است .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Champion Edition

با خرید این دی ال سی ، شما نه شخصیت ( تا فصل هفتم بازی ) ، Caustic , Mirage , Octane , Wattson , Crypto , Revenant , Loba , Rampart , Horizon + سه اسکین اختصاصی برای شخصیت های Wraith و Revenant و Crypto + سه اسکین اختصاصی برای اسلحه های Triple Take و Flatline و Sentinel + یک چارم اختصاصی و 1000 Apex Coin را دریافت خواهید کرد . این باندل برای کسانی که بازی را به تازگی شروع کرده اند ، گزینه ی بسیار مناسبی است .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Mirage Edition

با خرید این دی ال سی ، یک اسکین اختصاصی کارکتر Mirage + یک اسکین اختصاصی اسلحه Volt + یک Charm اختصاصی با نام Boots 'N All + یک Badge اختصاصی با نام Holo Star + هزار Apex Coin به اکانت شما اضافه خواهد شد . تصاویر محتویات این پک را میتوانید در ادامه مشاهده کنید .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Legacy Pack

با خرید این پک شما صاحب اسکین اختصاصی Turquoise Sun برای کارکتر Valkyrie + ششصد Apex Coin خواهید شد . تصاویر مربوط به این پک در ادامه قابل مشاهده است 

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Gibraltar Edition

پس از خرید این پک ، اسکین اختصاصی King of the Sea برای شخصیت Gibraltar + اسکین اختصاصی Terror of the Deep برای اسلحه Devotion + چارم مخصوص Lone Shark + یک Badge اختصاصی با نام Making Waves به اکانت شما اضافه خواهد شد . تصویر این آیتم ها را در ادامه مشاهده کنید 

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Octane Edition

با خرید این پک شما صاحب یک اسکین اختصاصی برای Octane با نام Arachnoid Rush + یک اسکین اختصاصی برای اسلحه Charge Rifle + یک چارم اختصاصی + هزار Apex Coin خواهید شد . تصویر محتویات این پک در ادامه در دسترس است .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Pathfinder Edition

خرید این پک باعث اضافه شدن اسکین Full Metal Robot برای کارکتر Pathfinder + اسکین First Blood برای اسلحه Havoc + یک چارم اختصاصی + یک Badge اختصاصی با نام Lone Bot + هزار Apex Coin ، به اکانت شما خواهد شد . در ادامه تصویر مربوط به محتویات این پک قابل مشاهده است .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Lifeline Edition

محتویات این پک شامل اسکین Guardian Angel برای شخصیت Lifeline + اسکین اختصاصی برای اسلحه Flatline + بنر فریم و Badge اختصاصی + هزار Apex Coin است . تصویر مربوط به محتویات این پک را در زیر مشاهده کنید .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Bloodhound Edition 

این پک شامل اسکین اختصاصی Intimidator برای Bloodhound + یک اسکین اختصاصی برای اسلحه Prowler + یک بنر فریم و Badge اختصاصی + هزار Apex Coin است . تصویر زیر محتویات این پک را نشان میدهد .

خرید باندل های Apex Legends

نسخه Lifeline and Bloodhound Double Pack

همانطور که از اسم این پک مشخص است ، با خرید این بسته شما صاحب پک های Bloodhound Edition و Lifeline Edition ( که در بالا توضیح داده شده ) خواهید شد . 

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام