بازی DEVOUR

مرجع: BO000

47٬000 ‎تومان

بازی DEVOUR استیم

انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی DEVOUR استیم

بازی DEVOUR یک عنوان ترسناک جدید است که پیچیدگی بازی Phasmophobia را ندارد ولی به بهترین شکل ممکن می تواند حس فوق العاده ترس را در دل شما ایجاد کند . اگر از طرفداران سبک ترسناک هستید فارق از اینکه Phasmophobia را تجربه کرده اید یا نه ، این عنوان را بدون تردید دوست خواهید داشت . در ادامه با ما همراه باشید .

خرید بازی devour

در DEVOUR نه خبری از آن آیتم‌های پر تعداد و عجیب و غریب Phasmophobia و هست و نه برای پیدا کردن یک روح نیاز دارید مثل یک کاراگاه زبده عمل کنید. نه، DEVOUR خیلی سر راست‌تر از این حرف‌هاست. تنها هدف شما در بازی این است که ۱۰ بز شیطانی را از خانه‌ای که موجودات وحشتناک بسیاری در آن زندگی می‌کنند، پیدا کنید و بسوزانید. با این حال، پیدا کردن این بزها در خانه تو در تویی که اکثر درهایش قفلند کار ساده‌ای نیست. از طرفی موجودی پلید و ترسناک نیز مدام در راهروهای این خانه شبح زده در حال چرخش است و کافیست صدای گردش خون شما در رگ‌هایتان را از چند متری بشنود تا با سرعتی سرسام‌آور به سمتتان حمله کند.

خرید بازی ترسناک جدید استیم    بازی ترسناک جدید devour

در این نقطه است که شما اوج هیجان تجربه DEVOUR را در تیمی ۴ نفره حس می‌کنید. تیمی که به هیچ وجه کار ساده‌ای برای از بین بردن شیطان مقیم این خانه در پیش ندارد و باید برای هر قدمش، برنامه‌ریزی و استراتژی درست داشته باشد. با این حال، تجربه DEVOUR، عین یک ترن هوایی دیوانه وار نیست که مدام درگیر فرار از دست موجودات اهریمنی باشید و اصلا نفهمید که چه اتفاقاتی در حوالی‌تان در حال رخ دادن است. نه بازی برای اینکه منحنی یادگیری ساده‌تری داشته باشد، به شما اجازه می‌دهد در ابتدای کار به راحتی در خانه متروکه بازی را بگردید و با منطق پیشروی در آن کاملا آشنا شوید. اما به محض اینکه اولین بز را در آتش بسوزانید، فضای بازی به شکل خشنی تغییر می‌کند و شیاطین بازی با سرعت و قدرت بیشتری که سمتتان حمله می‌کنند.

بازی جدید استیم ترسناک 2021    بازی ترسناک 2021 devour

اینجاست که تازه شما می‌فهمید در اصل با چه چیزی رو به رو هستید و رویارویی با این موجود اهریمنی چه تبعاتی دارد. جالب اینکه تیم سازنده بازی، اتمسفر DEVOUR را در طول تجربه شما به شکل قابل قبولی سنگین و ترسناک نگه می‌دارد و به مرور آنقدر فضای بازی را تاریک و تاریک‌تر می‌کند تا در نهایت ترس کنترل شما را به دست بگیرد و دیگر نتوانید روی هدف نهایی خود تمرکز کنید. در کل بازی ترسناک DEVOUR با اینکه از خیلی جهات یک کلون ساده‌تر از Phasmophobia است اما به اندازه خودش آنقدر ایده جالب دارد که بتوانید از آن لذت ببرید. در کل اگر هم با پیچیدگی Phasmophobia نیز مشکل دارید، DEVOUR برای شما ساخته شده تا بتوانید در کنار دوستانتان گیم‌پلی هیجان‌انگیزتر و سریع‌تری را تجربه کنید.

منبع : ویجیاتو

سیستم مورد نیاز بازی DEVOUR

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 - 64 bit
Processor: Intel i5 or new-gen i3 / AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB

گیم پلی بازی ترسناک DEVOUR

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 1400-03-01

پاسخ به رهام و پرهام عزیز

سلام دوست عزیز . بله همونطور که شما گفتید این بازی واقعا ترسناکه

رتبه 
رهام و پرهام 1400-02-30

0000

بازی دوور خیلی ترسناکه مثل جایی که 5 بز اتیش میزنیم و با زن شیطانی روبرو میشیم ولی دمتون گرم که بازی برای کسایی که بلد نیستند

نظر خود را بنویسید !