خرید بازی بازی Stronghold: Warlords استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی بازی Stronghold: Warlords استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی Stronghold: Warlords

مرجع: BO000

253٬000 ‎تومان

خرید بازی Stronghold: Warlords استیم

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Stronghold Warlords استیم

بازی Stronghold: Warlords جدیدترین نسخه از سری محبوب و پرطرفدار Stronghold است که در ایران به نام جنگ های صلیبی شهرت دارد . اگر از طرفداران سبک استرتژیک هستید به هیچ عنوان این نسخه و البته نسخه های قبلی بازی Stronghold را از دست ندهید .

.

خرید بازی Stronghold Warlords   خرید بازی استراتژیک جدید 2021 Stronghold Warlord

.

بازی Stronghold: Warlords به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا با بهره بردن از سیستم جدید Warlords، ارباب‌های مختلف را استخدام کرده و آن‌ها را ارتقا دهید. هر اربابی که تحت فرمان شما قرار دارد، مزیت‌ها و قابلیت‌های قابل ارتقای منحصر به فردی را به توان تاکتیکی شما اضافه خواهد کرد. آن‌ها را مجبور به کار کنید، مرز‌های خود را تقویت کنید، سلاح‌های جدید بسازید و یا با همکاری یکدیگر به دشمن حمله کنید. هر مرحله‌ از بخش کمپین و نبرد‌های چندنفره به معنی اربابان جدید و روش تازه‌ای برای تجربه‌ی Stronghold است.Stronghold: Warlords، جدیدترین نسخه‌ی سری RTS استودیوی فایرفلای، اولین عنوانی است که اقتصاد‌های قلعه در آسیای شرقی را بازسازی می‌کند. در Stronghold: Warlords، بازی‌بازان کنترل دسته‌های مغول، جنگجویان امپراطوری و قبیله‌ی سامورایی را در اختیار گرفته و قلعه‌های ژاپنی و شهر‌های چینی را محاصره خواهند کرد. این بازی دارای ۳۱ ماموریت کمپین و بخش‌های Skirmish ،Free Build و چندنفره است و علاوه بر یگان‌های قدیمی، شامل ابزار و سلاح‌های جدیدی نیز می‌شود.

.

خرید بازی جنگ های صلیبی جدید 2021   خرید بازی جدید استیم استراتژی 2021 جنگک های صلیبی

.

سری بازی‌های Stronghold معمولا برروی دو بخش مهم استوار بوده‌اند: ساختن قلعه‌های بزرگ غیرقابل نفوذ و مجهز کردن ارتش خود برای حمله به قلعه‌های دشمنان. استودیوی فایرفلای به تازگی توضیحاتی را در مورد پیشرفت‌های این بخش‌ها در بازی Stronghold: Warlords ارائه داده است. استودیوی فایرفلای عامل ترس را بار دیگر به این سری برگردانده است. این یک نمایش از سبک رهبری شما خواهد بود. باید به کشاورزان خود یادآوری کنید که اگر آن‌ها گستاخی کنند، کارهای ناپسند و تنبیهاتی بر ضد آن‌ها انجام خواهید داد و این تهدید موجب می‌شود تا آن‌ها بهتر کار کنند و بازدهی بالاتر رود. با این حال، تضعیف روحیه‌ی سربازان موجب می‌شود تا نبردها به خوبی موثر نباشند. برعکس، شما می‌توانید به آن‌ها اجازه دهید که به چای‌ خانه‌ها و سالن‌های اوپرا بروند و این موضوع موجب تشویق و ترغیب آن‌ها به وفادارای به شما خواهد شد. اما در این موقع می‌بینید که بهره‌وری شما در تولیدات کشاورزی کاهش می‌یابد، چرا که در این زمان دهقان‌ها تفریح و سرگرمی را به کار کردن در مزارع ترجیح می‌دهند.

.

منبع : گیمفا - گیمفا

.

سیستم مورد نیاز بازی Stronghold: Warlords

OS: Windows 7/8/10
Processor: Intel i5-3330 3.0Ghz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD7970 (2 GB VRAM)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB

.

گیم پلی بازی Stronghold: Warlords

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 1399-12-28

پاسخ به احمد ناصر عزیز

سلام . باعث افتخارمونه که راضی هستید از خریدتون

رتبه 
احمد ناصر 1399-12-28

عالی مثل همیشه

قیمت عالی و پشتیبانی توپ

نظر خود را بنویسید !