بازی Maquette

مرجع: BO000

103٬000 ‎تومان

خرید بازی Maquette استیم

انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Maquette استیم

بازی Maquette مخصوص کسانی است که مثل من عاشق به چالش کشیده شدن در یک دنیای پر از پازل و البته مفهومی هستند . این عنوان با زاویه‌ی دوربین اول شخص و فضای فکری و پازل محوری که دارد شما را در خود غرق می کند ، استفاده از ارتباطات مفهومی بین محیط و اشیاء خوش آب و رنگ طراحی شده در بازی بدون تردید لحظات فوق العاده ای را برای دوستداران این سبک به وجود می آورد . در ادامه همراه ما باشید .

.

خرید بازی فکری جدید    خرید بازی پازلی

.

عنوان Maquette از یک گیم‌پلی منحصر به فرد، خلاقانه و دارای ریتم بازگشتی بهره می‌برد. در این بازی شما ابتدا به مرکز دنیای بازی می‌روید و حس یک دنیای کوچک با ساختمان‌ها و اشیائی را دارید که بسیار ریز هستند و شما در مقابل آن‌ها بسیار غول‌پیکر و بزرگ جلوه می‌نمایید. اما این روند به طول نخواهد انجامید و رفته رفته به اندازه‌ی این محیط و ساختما‌ن‌ها افزوده خواهد شد تا در نهایت حتی ترک‌های بسیار نازکی که بر سطح زمین قرار داشتند برای شما تبدیل به یک دره‌ی عمیق شوند و شما در برابر آن‌ها احساس کوچکی کنید.

.

خرید بازی استیم جدید    خرید بازی جدید استیم

.

در واقع شما در بازی Maquette قادر هستید یک داستان عاشقانه و مدرن را در مقیاس‌های مختلف از جهان عجیب و غریبی که در آن قرار دارید، کشف نمایید. در این دنیا ممکن است حتی کوچکترین اتفاقات و رخداد‌ها به یک مانع و چالش غیر طبیعی تبدیل شوند.شما در بازی اول شخص Maquette باید با استفاده از تغییر مقیاس‌های برگشت‌پذیر دنیای پیرامون و خلاقیت خود به حل معماها و پازل‌های مختلف درون بازی بپردازید، موانع مختلف را از پیش روی خود بردارید و اسرار مختلف درون این محیط‌های عجیب را کشف کنید. شما در هفت فصل داستانی مختلف قادر خواهید بود به کشف معماهای درون بازی Maquette بپردازید. موسیقی متن آن نیز با ریتم مراحل و گیم‌پلی هماهنگ بوده و با داستان اصلی آن که محیطش برگرفته از شهر سان‌فرانسیسکو است، ارتباط مفهومی خاصی دارد.

.

مببع : گیمفا

.

سیستم مورد نیاز بازی Maquette

OS: Windows 7 (64 Bit)
Processor: Intel Core i5-650 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 470, 1GB | AMD Radeon HD 6970, 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB

.

گیم پلی بازی Maquette

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام