خرید بازی Valheim استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Valheim استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی Valheim

مرجع: BO000

143٬000 ‎تومان

خرید بازی Valheim

انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Valheim استیم

بازی Valheim شما را در نقش وایکینگی قرار میدهد که باید با گشت و گذار در دنیای بزرگ و پر از شگفتی بازی و پیدا کردن منابع برای ساختن پناهگاه تلاش خود را برای زنده ماندن بکنید . والهیم یک بازی جهان‌باز در سبک بقا با تمرکز روی همکاری تیمی است و این قابلیت را دارد که با دوستانتان به ماجراجویی بپردازدید .

خرید بازی valheim    خرید بازی والهیم

ولهایم بی‌شباهت به بازی‌های بقا معروف و شناخته شده دیگری چون ماینکرفت و Terraria نیست. برای کسب منابع مختلف باید ابزارهای مختلف بسازید و برای کرفت کردن آیتم‌های خاص به وسایل مشخصی نیاز دارید. از طرفی تا حد خوبی هم دستتان برای ساخت و ساز باز است. گیمرها در یکی دو دهه اخیر بارها نشان داده‌اند که عاشق بازی‌های سبک بقا هستند. ماینکرفت، Rust، Terraria و ده‌ها بازی دیگری که هنوز هم به فروش خود ادامه می‌دهند. همین موضوع را می‌توان اولین دلیل موفقیت ولهایم دانست اما خب برای آنکه یک بازی جدید در دو هفته به چنین فروش و محبوبیتی برسد، تنها همین یک فاکتور کافی نیست.

بازیکن در اوایل بازی در مناطق مرکزی نسبتا آرام‌تر نقشه قرار دارد و با سفر کردن به مناطق دیگر بازی، با چالش‌های سخت‌تری مواجه خواهد شد. در عین حال در مناطق پرخطرتر، آیتم‌هایی پیدا می‌شند که با استفاده از آن‌ها می‌توان زره و سلاح‌های قدرتمندتر ساخت. همچنین در بازی می‌توان پایگاه‌های مستحکم برای دفاع از خود دربرابر دشمنان ساخت. درنهایت نیز بازیکن می‌تواند یک کشتی مجهز بسازد و با آن در جست‌و‌جوی سرزمین‌های افسانه‌ای به دل دریا بزند.

خرید بازی ولهایم    سی دی کی بازی valheim

مهم‌ترین تفاوت Valheim با دیگر بازی‌های مشابه این است که بیشتر از آنکه گیمرها را به خاطر تخطی کردن از قوانینش مجازات کند، آن‌ها را به خاطر رعایت کردن این قوانین پاداش می‌دهد. منظورم چیست؟‌ در مورد المان‌های اصلی بازی‌ها بقا مثل گرسنگی، سرما و خستگی صحبت می‌کنم. بر خلاف بازی‌هایی چون The Long Dark یا ماینکرفت که گرسنه ماندن تقریبا به معنای مرگ شماست، در ولهایم نه گرسنگی و نه سرما و خیس شدن هیچ کدام جان شما را به خطر نمی‌اندازند اما اگر مرتب غذای کافی بخورید و شب‌ها استراحت کنید، در عوض به طور موقت به قدرت و قابلیت‌های خاصی دست پیدا می‌کنید.

چنین سیستم جدید و متفاوتی لزوما به معنای بهتر بودن نیست. به شخصه یکی از دلایلی که به خاطرش The Long Dark را یکی از بهترین بازی‌های زیر ژانر بقا می‌دانم، همین المان‌های واقع‌گرایانه سخت‌گیرانه‌اش است اما در هر صورت حذف چنین المان‌هایی یا تغییر شکل دادن آن‌ها از مجازات به پاداش بدون شک مخاطبین بیشتری را درگیر می‌کند و از ولهایم بازی دسترس‌پذیرتری می‌سازد.

قیمت بازی valheim    خرید بازی والهایم

نقشه ولهایم ۹ بیوم و منطقه مختلف دارد که در هر کدام از آن‌ها یک باس و موجود اساطیری زندگی می‌کند. هر زمانی که احساس کنید می‌توانید از عهده این باس بر بیاید، می‌توانید آن را احضار کنید و با شکست دادنش در کنار کسب پاداش‌های مختلف آماده می شوید تا به منطقه دیگری سفر کنید. هر کدام از این ۹ بیوم هم شرایط آب و هوایی، آیتم‌ها و اتمسفر مخصوص خودشان را دارند. البته از طرفی هم این احتمال وجود دارد گیمرها با شکست دادن هر کدام از این ۹ باس فایت و رسیدن به والهالا انگیزه خودشان را برای ادامه بازی از دست بدهند و برای همین تیم سازنده از همین حالا باید اضافه کردن محتوای جدید به بازی فکر کند اما در هر صورت در حال حاضر به نظر می‌رسد ماجراجویی اختصاصی Valheim تاثیری که باید را گذاشته است.

منابع : ویجیاتوزومجی

سیستم مورد نیاز بازی Valheim

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 or later
Processor: 2.6 GHz Quad Core or similar
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB

گیم پلی بازی Valheim

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام