خرید بازی بازی No Man's Sky | فروشگاه اینترنتی ریلود گیم خرید بازی بازی No Man's Sky | فروشگاه اینترنتی ریلود گیم

بازی No Man's Sky

مرجع: BO0015

750٬000 ‎تومان
1 تا 5 ساعت

بازی No Mans Sky شما را وارد دنیایی فوق العاده بزرگ و بی منهتا می کند . فضایی که آنقدر بزرگ است که فکر کردن به آن هم می تواند ترسناک یا جذاب باشد ! به عنوان یک فضا نورد باید بین میلیارد ها سیاره ای که در بازی وجود دارد به اکتشاف و پیدا کردن منابع کنید ، دقت کردید ؟ میلیاردها سیاره ، حیوان ، منطقه و ...

انتخاب پلتفرم
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
همین الان سفارش بده

خرید بازی No Man's Sky استیم

زمانی که کمپانی کوچک Hello Games از بازی خود که تنها با همکاری یک گروه 20 نفره ساخته شده بود رونمایی کرد کمتر کسی فکرش را می کرد که قرار است وارد یک دنیا با میلیارها سیاره ی قابل اکتشاف و گشت و گذار شود . بازی "آسمان هیچکس" همان عنوان عجیب و مبهمی است که به سرعت مورد اقبال طیف وسیعی از مخاطبان قرار گرفت. حال و پس از عرضه چندین آپدیت بزرگ و اضافه شدن چند خط داستانی تازه به نسخه اولیه می توان گفت تجربه کردن این بازی یک تجربه فوق العاده است در ادامه با بررسی بیشتر این عنوان همراه ریلود گیم باشید .

No-Mans-Sky-gameplay-003-reloadgame-ir.j

فضانوردی تنها، روی یکی از میلیاردها سیاره‌ای که در جهانِ No Man’s Sky وجود دارند و با منابعی که به زودی رو به پایان است، خود را میان این بی‌شمار منظومه‌های هستیِ پهناور می‌یابد و تنها سفینه فضایی خراب شده اوست که امید به خارج شدن از این سیاره را در دلش زنده نگاه داشته است . زمانی که ماجراجویی خود را در No Man's Sky شروع کنید و پس از گذر از هزاران سیاره موجود در منوی بازی به دکمه E که سرآغاز داستان بازی است برسید، ناگهان خود را در یک سیاره عجیب و غریب با موجودات عجیب‌تر خواهید دید.

بدون هدف و نشانه!. تنها مواردی که در این حالت می‌توانند بازیکنان را کمی از سردرگمی ابتدایی بازی خارج کنند، آلارم‌های هشدار لباس و شرایط جوی هستند که عنصر خاصی را طلب می‌کنند. اندکی آنطرف‌تر سفینه‌ای معیوب دیده می‌شود که وظیفه سفر کردن بازیکنان به ۱۸ کوینتیلیون سیاره دیگر موجود در بازی را بر عهده دارد. بله درست شنیده‌اید، ۱۸ کوینتیلیون سیاره که آزادانه می‌توان به هرکدام سفر کرد در بازی وجود دارد. به قول برخی از اهالی قلم برای کاووش در تمامی سطوح و سیاره‌های بازی به مدت زمانی نزدیک به پنج میلیارد سال زمان نیاز است!

  

اوایل بازی اهداف مشخصی وجود دارد: تعمیر اولیه‌ی سفینه و ارتقای آن برای سفرهای بین کهکشانی. در این راه بازی به شما یاد می‌دهد چطور منابع را استخراج کنید و از آن‌ها برای ساخت عناصر جدید و ابزار و وسایل برای لباس، سفینه و اسلحه‌ی خود استفاده کنید. این سه وسیله یار و یاور شما در گشت و گذارهای فضایی‌تان خواهد بود و البته کمی که جلو بروید حسابی از دست آن‌ها شاکی می‌شوید، چون نه لباس و نه سفینه‌تان گنجایش کافی را برای انبار کردن پلوتونیوم و کربن و آهن و طلا و ده‌ها عنصر دیگر ندارد. استخراج منابع به راحتی فشردن یک دکمه روی کنترلر یا ماوس است و این مدیریت منابع و خرید و فروش به موقع آن‌ها است که اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

دستگاهی که با آن سیاره‌ها را خالی می‌کنید، ابزار چندکاره نام دارد و به عنوان یک سلاح هم به کار برده می‌شود. در درخت ارتقای این ابراز، می‌توانید بنا به نیاز و سلیقه‌ی خودتان قسمت استخراج‌کننده‌ی آن را تقویت کنید و بهبود ببخشید یا به قدرت تهاجمی آن بیافزایید. چند سیاره را که پشت سر بگذارید تقریباً متوجه می‌شوید اهل گشت و گذارهای چند ساعته در غارهای یک سیاره هستید و با صبر و حوصله، منابع را جمع می‌کنید یا دنبال دردسر می‌گردید و با پلیس‌های فضایی درگیر می‌شوید. در مواجهه با پلیس‌ها اگر ارتقاهای مناسبی را روی ابزارتان نصب کرده باشید، می‌توانید مدتی دوام بیاورید و از منابعی که بعد از کشته‌شدنشان ظاهر می‌شود استفاده کنید.

  

موارد کوچکی در No Man's Sky وجود دارند که کمی بر جنبه‌ی رازآلود آن می‌افزایند. مانند نژادهای مختلف موجودات فضایی که ویرانه‌های تمدن‌شان روی بعضی سیاره‌ها مشهود است و سازه‌هایی که با تعامل با آن‌ها، می‌توانید زبان موجودات فضایی را یاد بگیرید و راحت‌تر با آن‌ها گفتگو کنید.اما مهم‌ترین رکن موجود در NMS و فلسفه وجودی چنین عنوانی به بخش اکتشافات، جستجو برای بقا و ارتقا اختصاص می‌یابد. محیط نامتناهی NMS، فضایی نامحدود را برایمان به ارمغان آورده و تجربه روبرو شدن با منطقه و اکوسیستمی تازه در هرکدام از سیاره‌هایی که به آن‌ها سفر می‌کنیم، جذابیت این ماجراجویی را دوچندان کرده است. در این بین مهم‌ترین نکته توجه به منابع است و با توجه به شرایط اقلیمی سیاره‌ها باید حواستان به جمع‌ آوری موارد ضروری در وقت مناسب باشد.

برای مثال نیاز به اکسیژن برای منبع حیاتی، دی هیدروژن برای تولید سوخت فضاپیما و یا کربن و اکسید آهن برای شارژ کردن ابزار مورد استفاده نظیر لیزر و… از جمله مواردی هستند که باعث می‌شوند تا لازم باشد همیشه از این دست منابع را همراه خود یا در سفینه فضایی داشته باشید. در عین حال گاهی اوقات ممکن است یادتان برود منابع لازم برای توربوی موتور سفینه فضایی خود را جمع آوری کرده باشید که در این صورت به اجبار باید مسافت بسیار طولانی میان سیاره‌ها یا مقرهای فضایی را با موتور عادی خود و با صرف مدت زمان بسیار زیادی طی کنید!

  

به طور کلی مکانیزم بازی برپایه‌ی سبک آن یعنی Survival بنا شده و بازیکنان باید با بکارگیری هوش خود به تعمیر اولیه‌ی سفینه، ارتقای آن برای سفرهای بین کهکشانی، رفع نیازهای عنصری البسه و تجهیزات کاراکتر بازی بپردازد. بدست آوردن این تجهیزات و عناصر در بازی پیچیدگی چندانی ندارد و برخلاف یادگیری زبان موجودات فضایی تنها با فشردن یک دکمه خاص صورت خواهد گرفت. نکته مهم‌تر از بدست آوردن این منابع، استفاده و ذخیره به موقع آن‌ها است زیرا که لباس و سفینه فضایی گنجایش کافی برای هر آنچه که بر سر راهتان قرار دارد را نخواهد داشت. در کنار تمامی این قضایا بازی اندگی چاشنی گان‌پلی را نیز در خود می‌بیند ولی از آنجایی که تنها یک سلاح در بازی وجود دارد مشخص می‌شود که مانور چندانی در این زمینه نمی‌توان اجرا کرد.

  

از جمله مواردی که می‌توان از اسلحه که از طریق درخت ارتقا قابل ارتقا است استفاده کرد، مبارزه با پلیس‌های فضایی، مبارزات بزرگ در فضا و حتی مبارزات با اسکنرهای کوچکی است که وظیفه محافظت از منابع هر سیاره را بر عهده دارند. اگر چه کشتن آن‌ها منابعی خاص و البته بی‌فایده در بازی را در اختیارتان خواهد گذاشت، اما در صورت بی‌خیال شدن از استفاده از منابع طبیعی هر سیاره این اسکنرها کاری به کار شما نخواهند داشت.

اما یکی دیگر از عواملی که هر ثانیه No Man's Sky را به یاد ماندنی خواهد کرد موسیقی متن بازی است. موسیقی بازی به قدری هماهنگ و دلچسب با محیط‌های بازی طراحی و ساخته شده که تجربه‌ی بی‌نظیری را از یک بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

منبع : بازی سنتر - عصر ارتباط - زومجی

سیستم مورد نیاز  بازی No Man's Sky

OS : Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64bit

CPU : Intel Core i3

RAM : 8 GB

VGA : nVidia GTX 480 - AMD Radeon 7870

HDD : 15 GB

گیم پلی بازی No Man's Sky

بررسی بازی No Man's Sky توسط زومجی

BO0015

مشخصات

زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
محدودیت ها
بدون محدودیت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 2021-09-29

پاسخ به علی.ن عزیز

خیلی خوشحالیم که از خریدتون راضی هستید . بله واقعا برای علاقه مندان به این سبک بازی فوق العاده ای هستش

رتبه 
علی.ن 2021-09-17

خرید با ارزش

من بازی نو من اسکاری رو از ریلود گیم خریدم . خیلی تجربه خوبی بود و اینکه بازی خیلی با ارزشه و خوب

نظر خود را بنویسید !