خرید بازی Dont Starve Together استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Dont Starve Together استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی Dont Starve Together

مرجع: BO000

145٬000 ‎تومان

بازی Don't Starve Together یک عنوان کاملا متفاوت بسیار جذاب در سبک بقاء Survival ماجراجویی است که ذرق و برق بازی های بزرگ و پر سروصدا را ندارد ولی به اندازه ای بزرگ است که آنها را کنار زده است و در سبک خوب تبدیل به یک استثنا شده است .

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Don't Starve Together استیم

بازی Don't Starve Together یک عنوان در سبک ماجراجویی و بقاء Survival است . عنوانی بسیار سرگرم کننده و جذاب به سبک و سیاق خودش عناوین بزرگ را پشت سر گذاشته و تبدیل به یکی از پر طرفدارترین بازی در سبک خودش است .

.

.

اولین کاراکتر Wilson نام دارد. وی یک داشنمند است که به وسیله یک شیطان به دنیایی عجیب فرستاده می شود. کاراکتر شما در دنیایی بیدار می شود که بویی از تمدن انسانی نبرده است.. وی باید برای زنده ماندن خود تلاش کند و راه فراری بیابد. این تلاش به معنای واقعی کلمه در بازی احساس می شود. تلاش برای بقا در بازی های زیادی به عنوان درون مایه داستانی استفاده شده است ولی در بازی Don’t Starve هدف واحد و یکتای شما فقط در زنده ماندن است! اینکه شما تنها انسانی هستید که در دنیای عظیم به حال خود رها شده، بهترین حس ترس و ناتوانی را به شما القا می سازد.  با کسب تجربه، کاراکترهای مختلفی آزاد می شوند که هر کدام ویژگی خاص و منحصر به فرد خود را دارند.

.

هدف شما در بازی، زنده ماندن و تلاش برای بقا در دنیایی است که خطرهای مختلفی در آن تهدیدتان می‌کنند. هرچند اسم بازی به‌مان می‌گوید که باید از گرسنگی نمی‌ریم (!)، اما این فقط یکی از تهدید‌هایی است که شخصیت تحت کنترل ما را تهدید می‌کند. یکی از اصول اساسی بازی، به جمع‌آوری منابع و استفاده از آن‌ها برای ساخت و ساز مربوط می‌شود. به طوریکه شخصیت بازی در ابتدا توانایی جمع‌آوری موارد اولیه‌ای مثل چمن، سنگ و نوع خاصی از چوب را دارد و در قدم بعدی، باید با استفاده از همین مواد ساده، ابزار‌هایی مثل تبر و ... بسازید تا بتوانید با شکستن درختان و جمع‌آوری چوب آن‌ها یا ضربه زدن به سنگ‌های بزرگ‌تر و تکه‌تکه کردن آن‌ها به سنگ‌های ریز و قابلِ جمع‌آوری، موارد پیچیده‌تری هم بسازید.

.

.

می خواهی زنده بمانی؟ پس تلاش کن! محوریت کامل گیم پلی بر پایه تلاش های بازیباز است. اینکه چگونه کاراکتر خود را در میان هیولاهای موجود در بازی نجات دهد و از چه چیزی تغذیه کند کاملا به بازیباز بستگی دارد! محیط بازی را می توان یک اکوسیستم طبیعی نامید. اکوسیستمی که در تعادل قرار دارد. به عنوان مثال بازیباز مشغول جست و جو در محیط بازی است که ناگهان متوجه درگیری میان چندین خوک و عنکبوت های جنگلی می شود. بازیباز می تواند راهش را کج کند و از این موقعیت بغرنج فرار کند. می تواند وارد درگیری شود و با هر دو جناح وارد جنگ شود. می تواند به صورت مخفیانه و ابتکار آنها را نابود سازد! ابتکار یکی از بهترین ابزارهای شما در بازیست! لازمه بقا در این محیط، داشتن نیروی ابتکار است! برای مثالی که ذکر شد، می توان مشعلی ساخته و محیط جنگلی را به آتش کشید. با آتش سوزی، لانه عنکبوت ها نابود می شود و هر دو هیولا پا به فرار می گذارند.

.

.

به هر حال «دونت استارو»، یکی از آن بازی‌های مستقل ارزشمندی است که طی سال‌های گذشته منتشر شده و خب لذت بردن از آن، وابستگی زیادی به این دارد که اولا از سبک بازی خوشتان بیاید و از آن مهم‌تر، حوصله سر و کله زدن با چالش‌های مختلفی را که بازی دارد، داشته باشید. اگر جزو این گروه از گیمر‌ها هستید، مطمئن باشید که از ساعت‌ها بازی کردن «دونت استارو» و حتی مرگ‌های زیادی که در بازی انتظارتان را می‌کشند، لذت خواهید برد.

.

منبع : گیمفازومجی

.

سیستم مورد نیاز بازی Dont Starve Together

OS: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
Processor: 1.7+ GHz or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 750 MB

.

گیم پلی بازی Dont Starve Together

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام