خرید بازی OUTRIDERS | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی OUTRIDERS | فروشگاه ریلود گیم

بازی OUTRIDERS

مرجع: BO000

760٬000 ‎تومان

پیش خرید بازی OUTRIDERS - این بازی پنج شنبه، ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ منتشر می شود .

انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

پیش خرید بازی OUTRIDERS استیم

تاریخ عرضه این بازی پنج شنبه، ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ می باشد . بازی Outriders از دو استودیوی اسکوئر انیکس و People Can Fly یک بازی تیراندازی با المان‌های نقش‌ آفرینی است که سعی دارد تجربه‌ی متفاوتی را ارائه دهد. این بازی هنگامی که معرفی شد نتوانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند اما پس از انتشار ویدیوهایی متعدد موفق به این کار شد.

.

   outriders-gameplay-002-reloadgame-ir.jpg

.

استودیو People Can Fly بالاخره بخش چهارم برنامه Outriders Broadcast خود را منتشر کرده است که اتفاقا برنامه‌ی بسیار مهمی هم محسوب می‌شود. برای اولین‌بار PCF از محتویاتی که بازیکنان می‌توانند پس از اتمام بازی انتظار آن را داشته باشند، رونمایی کرد و به‌نظر می‌آید که بازیکنان کارهای بسیاری زیادی را می‌توانند پس از اتمام بازی انجام دهند. این استودیو اعلام کرد که محتویات نسبتا زیادی هنگام عرضه‌ی بازی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت و به نظر می‌رسد که اگر بازی موفق عمل کند آن‌ها آمادگی دارند محتویات بیشتری را نیز به آن اضافه کنند.

.

   

.

لازم به ذکر است که محتویات پس از اتمام بخش کمپین بازی Outriders، محتویاتی کاملا جدید هستند. این بدان معنا است که هر Expedition یک منطقه کاملاً جدید و ناشناخته است. البته به احتمال زیاد همه‌ی دشمنان این بخش جدید نخواهند بود اما تمامی چهارده Expedition معرفی شده داستان‌ها و چالش‌های خاص خود را برای بازیکنان به همراه خواهند داشت.Expeditionها همچنین فرم جدیدی از سیستم سطح‌بندی جهانی را نسبت به بخش کمپین با خود به همراه می‌آورند. سطح‌های موجود در بخش پسا-داستانی بازی دو هدف را دنبال می‌کند. شما با پیشرفت در یک سطح به محتوای جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد و علاوه‌بر این قابلیت، سطح‌ها میزان سختی بازی را تعیین می‌کنند. البته که هرچه دشواری بازی بالاتر باشد پاداش آن نیز بهتر خواهد بود.

.

منبع : زومجی

.

سیسم مورد نیاز اجرای بازی OUTRIDERS

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel I5-3470 / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 750ti / AMD Radeon R9 270x
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB

.

تریلر بازی OUTRIDERS

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام