خرید بازی New World استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی New World استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی New World

مرجع: BO0030

348٬000 ‎تومان
1 تا 5 ساعت

بازی New World به صورت پیش خرید فعال می باشد ( تاریخ انتشار بازی 9 شهریور 1400 ) ، در ادامه با بررسی بیشتر این بازی همراه ما باشید .

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی New World

بازی New World در مراسم The Game Awards 2019 معرفی شد . بازی New World اولین اثر استودیوی آمازون گیمز در سبک اکشن نقش‌آفرینی آنلاین ( MMO ) است . این بازی بر روی پلتفرم استیم قابل پیش خرید کردن است ، در ادامه با بررسی بیشتر این عنوان همراه ریلود گیم باشید .

.

new-world-gameplay-003-reloadgame-ir.jpg    new-world-gameplay-002-reloadgame-ir.jpg

.

بازی New World از استودیوی Amazon Game، یک بازی نقش آفرینی آنلاین می باشد که تریلر آن در مراسم Game Awards امسال کمی جسورانه بود. بازی که در قرن 17 میلادی و در عصر اکتشافات می گذرد و جنبه ای تاریخی دارد. این بازی جهان‌باز در قرن هفدهم و عصر اکتشاف جریان دارد. بازیکنان باید در جزیره‌ی تازه کشف شده‌ی Aeternum به ماجراجویی بپردازند و با غلبه‌بر رقیبان خود، زمین‌های این جزیره را تصاحب کنند. در این بازی ارتشی از مردگان نیز حضور دارند که سعی دارند زمین‌های این جزیره را به‌دست بگیرند و جزیره را پاکسازی کنند. بازیکنان می‌توانند دنیای این بازی جذاب را جستجو کنند، به کشف گنج‌های پنهان شده بپردازند و یک امپراطوری برای خود بسازند. بازی New World از مبارزات بزرگ ۱۰۰ نفره نیز پشتیبانی می‌کند. می‌توانید با ملحق شدن به افراد دیگر، آنلاین این بازی را تجربه کنید یا به‌صورت تک‌نفره، امپراطوری خود را بسازید.

.

    new-world-gameplay-008-reloadgame-ir.jpg

.

آقای اسکات لین (Scot Lane)، کارگردان بازی New World، در این خصوص اظهار داشت: 

من ساختن بازی برای کنسول‌ها را دوست دارم. تاکنون بازی‌های بسیاری را برای کنسول‌ها ساخته‌ام، اما در مورد این بازی، ما بخش گرافیک را تاحد امکان تحت فشار قرار داده‌ایم. این یکی از چیزهای بزرگی است که می‌خواهیم به این سبک بیاوریم: ساختن یک عنوان MMO متفاوت با چیزی که تاکنون دیده‌اید. من فکر می‌کنم در مبارزات از نظر مقیاس چیزهای بسیاری وجود دارند که از طریق رایانه‌های شخصی قدرت‌مند می‌توانیم به آن‌ها دست یابیم. این مورد به ما اجازه می‌دهد تا در طول زمان چیزهای بسیاری را به بازی اضافه کنیم.

.

new-world-gameplay-005-reloadgame-ir.jpg    new-world-gameplay-004-reloadgame-ir.jpg

.

استودیوی آمازون گیمز از سال ۲۰۱۲ شروع به‌کار کرده اما از سال ۲۰۱۴ ساخت بازی‌های خود را آغاز کرده است. آمازون با استخدام کیم سوییفت، طراح بازی Portal، درطول مراسم TwitchCon 2016 سه بازی Breakaway ،Crucible و New World را معرفی کرد. سوییفت در سال ۲۰۱۷ به EA Motive پیوست و بعد از این خبر، آمازون اعلام کرد که ساخت بازی Breakaway متوقف شده است. انتشار بازی New World می‌تواند شرایط را برای استودیوی آمازون گیمز به‌کلی تغییر دهد. 

.

new-world-gameplay-007-reloadgame-ir.jpg    new-world-gameplay-006-reloadgame-ir.jpg

.

در پایان، آمازون اعلام کرد کاربران با پیش‌خرید بازی New World می‌توانند به بتای محدودی که طی روزهای آینده منتشر می‌شود، دسترسی داشته‌باشند. همچنین با پیش‌خرید این عنوان مجموعه‌ای از حرکات و سلاح‌های اضافی، یک عنوان خاص (Expedition One)، و آیتمی به نام Isabella’s Amulet به شما تعلق خواهد گرفت که با استفاده از آن می‌توانید به دشمنان خاصی آسیب بیشتری وارد کنید.

.

.

منبع : زومجی - گیمفا - بازی سنتر

حداقل سیستم مورد نیاز بازی New World

OS : Windows® 10 64-bit

CPU : Intel® Core™ i5-2400 / AMD CPU with 4 physical cores @ 3Ghz

RAM : 8 GB

VGA : NVIDIA® GeForce® GTX 670 2GB / AMD Radeon R9 280 or better

HDD : 35 GB available space

گیم پلی بازی New World

.

تریلر بازی New World

BO0030

مشخصات

زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
محدودیت ها
پیش خرید
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام