خرید بازی ARK: Survival Evolved استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی ARK: Survival Evolved استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی ARK: Survival Evolved

مرجع: BO0019

167٬000 ‎تومان
1 تا 5 ساعت

وقتی صحبت از یک عنوان جهان باز سبک بقا و ماجراجویی باشد می توان بازی ARK: Survival Evolved را معرفی کرد . بازی که با ایده ای جذاب ، مخاطب خود را در یک جزیره پر از دایناسور های متنوع و خطرناک رها می کند و شما باید از تمام ابزار و آیتم های موجود در جزیره بزرگ و زیبا زنده بمانید . در ادامه با ما همراه باشید .

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد

خرید بازی ARK: Survival Evolved استیم

بازی ARK: Survival Evolved یک عنوان ماجراجویی ، بقاء ، جهان باز است که در دو حالت سوم شخص و اول شخص قابل اجراست  ، همچنین بازی دارای دو بخش داستانی و آنلاین است . وقتی در یک دنیای ناشناخته از خواب بیدار می شوید و تنها هدف شما زنده ماندن است ، قطعا در اولین قدم باید محیط اطراف خود را شناسایی کنید باید بدانید در دور و بر شما چه خبر است و کجا هستید ، و وقتی متوجه می شوید شمائید و دایناسورها چه حسی خواهید داشت ؟  در ادامه با بررسی بیشتر این عنوان همراه ریلود گیم باشید .

استیم بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم   استیم بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم

شما به عنوان یک بازمانده در یک ساحل بدون هیچ چیز دیگری از خواب بیدار می شویدو در اطراف شما پر است از انواع و اقسام دایناسور هایی که اول بی آزار به نظر می رسند ولی با کمی گشت و گذار به نسخه های خشن تر آن ها نیز بر می خورید. حالا در این چنین دنیایی شما دو راه پیش رو دارید یا راه احمقانه و یا روش کمتر احمقانه. در روش اول شما باید به تنهایی زندگی کنید، به تنهایی بجنگید و به تنهایی سرپناهی، هر قدر بی اهمیت در برابر دشمنان صد ها برابر قوی تر و با تجربه تر خود، بسازید.

اما روش دوم عضو شدن در یک قبیله قوی تر یا ایجاد یک قبیله از نقطه صفر است که البته شاید سخت تر باشد ولی بعد از گذشت مدتی و برقراری پیوند عمیق تر با هم قبیله ای های خود به طور قطع ارتباط بهتری با آن ها پیدا می کنید و احتمال خنجر از پشت خوردن از آن ها به طور قطع کمتر خواهد شد ولی فرض خیانت از جانب چنین افرادی بعد از ماه ها دوستی و تلاش برای ساخت یک قبیله امن واقعا درد آور و سخت است. هر چند روش دوم به مراتب بهتر و صحیح تر به نظر می رسد ولی باز هم پیدا کردن افراد قابل اعتماد در دنیای بی رحم آرک سخت به نظر می رسد.

بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم   بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم

در دومین قدم شما باید شروع به ساخت و ساز تجهیزات، و قبیله خود بکنید که این مهم بدون داشتن  منابع و نقشه ساخت قابل اجرا نیست که برای هر دو باید در نقشه بزرگ بازی و در برابر دیگر بازی بازان باید در چالش های مختلف شرکت و نقشه های ساخت را از نقاط مختلف بدست آورید و یا با استفاده از مواد خاصی آن ها را بسازید. از سوی دیگر داشتن دانش فنی بدون مصالح هیچ فایده ای ندارد و شما باید برای بدست آوردن منابع مورد نیاز بگردید و بگردید و بگردید.

این جا است که بعد دوم این بازی به شما نمایش داده می شود. شما برای هر کاری به منابع زیاد و صبر ایوب نیاز دارید. برای به دست آوردن منابع می توانید از دیگران دزدی کنید و منابع و یا حتی ساخته های آن ها را به سرقت ببرید و یا این که خودتان از راهی شرافت مندانه و البته با سرعتی به مراتب کمتر خودتان آن ها را بسازید. جدا از این ها باید از ساخته های دست خود در برابر سایر اشرار حاظر در سرورتان نیز مراقبت و محافظت نمایید ولی تجربه ثابت کرده هر قدر هم که بخواهید با شرافت و بدون درگیری بازی کنید، بعد از چندین مرتبه تهاجم به شما، برنامه قبیله شما نیز تغییر خواهد کرد.

سی دی کی بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم   سی دی کی بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم

باید گفت که Arc Survival Evolved عنوان واقعا جالبیست و به طور قطع اولین عنوانی نیست که این عناصر را در کنار هم چیده است ولی شاید یکی از بهترین عناوینی است که بسیاری از عناصر زندگی واقعی را به این شکل و کامل در بازی خود پیاده سازی کرده است. از نیاز دایمی به آب و غذا برای کاراکتر اصلی تا نیاز به سر پناه برای زنده ماندن. ولی چیزی که سبب شده آرک بازی خوبی شود، نیاز آن به کار تیمی است ولی این خود شمشیر دو لبه ای است که نتیجه آن هیچ گاه قابل پیش بینی نیست. شاید شما فردی را که به نظر می رسد تازه وارد دنیای آرک است را به قبیله خود راه دهید و این یعنی دادن دسترسی برای تمامی امکانات موجود اعم از قفل ها و کد ها تا منابع و انبار و فقط کافیست فرض کنید که شاید این فرد از یک قبیله مجاور آمده است و سعی در فریب شما دارد تا هنگامی که همه شما از بازی خارج شده اید به آرامی کل منابع را بدزدد. در پایان باید اشاره کرد که آرک عنوانی نیست که هر چند هته یک بار بخواهید وارد شده اندکی بازی کنید و خارج شوید.

البته انتخاب نوع دایناسور برای اهلی کردن هم از آن جایی بسیار مهم است که در زمان بی هوش کردنش موجودات خطر ناک تر به طور قطع از خود دفاع می کنند ولی دایناسور های گیاه خوار ساده اکثرا فرار می کنند. حالا به وسیله این حیوان شما می توانید در تهاجمات نقش پر رنگ تری داشته باشید و منابع به دست آمده را راحت تر جابجا کنیید ولی این مزایا بدون سختی های خود نیز نخواهد بود. از مسئولیت های جدید شما علاوه بر تر و خشک و غذا رساندن به حیوانتان می توان به مهم ترین کار یعنی افزایش سطح دایناسور نیز اشاره کرد که این کار نیز با انجام فعالیت های مختلف و کسب امتیاز تجربه امکان پذیر می باشد. البته اگر حوصله این کار ها را ندارید با کمی قدرت مند تر شدن و بدست آوردن تجهیزات بهتر شما می توانید دایناسور هایی با سطح اولیه بهتر را نیز پیدا کنید.

خرید بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم   خرید بازی ARK: Survival Evolved | ریلود گیم

یک سری از راحت ترین نوع دایناسور ها برای رام کردن گونه های گیاه خوار هستند. برای رام کردن این دسته ابتدا باید با مشت و لگد به جان این زبان بسته های بی گناه افتاده و پس از بی هوش کردنشان تازه کار شما شروع می شود. البته پیش از شروع در افتادن با این دایناسور های بی گناه شما باید مقداری منابع به خصوص غذایی که باب میل حیوان نه چندان خانگی ما خواهد بود داشته باشید و پس از پیدا کردن دایناسور مورد نظر و اطمینان از آن که توانایی رام کردنش را دارید باید کار خود را با بی هوش کردن آن آغاز کنید و در حین زمانی که این جانور بی هوش است با خوراندن غذا و بی هوش نگه داشتنش سعی کنید تا خط مربوط به Tame پر شود و بعد از آن حالا یک دایناسور در سرزمین دایناسور ها خواهید داشت.

اگر واقعا می خواهید در بازی پیشرفت کنید باید تیمی متشکل از افرادی داشته باشید که در دنیای واقعی آن ها را می شناسید، به آن ها اعتماد دارید و از همه مهم تر این که وقت خالی بسیاری دارید، نه این که با هر فردی که در سرور پیدا کردید تیم تشکیل دهید ولی اگر تیمتان را بالاخره پیدا کردد اطمینان داشته باشید که از بازی لذت خواهید برد. در سمت دیگر بازی واقعا زیباست، هم از نظر ایده پردازی و هم از نظر ظاهری و با وجود ریزه کاری های بسیار زیادش قطعا یاد گرفتن تمام مکانیزم های بازی کار آسانی نخواهد بود ولی به محض آشنا شدن با آن ها  و صد البته امکان صرف زمان زیاد برای آن، پس از چند ماه اگر به قبیله ساخته دست خود بنگردید قطعا از زمانی که صرف کرده اید پشیمان نخواهید بود.

منبع : گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی ARK: Survival Evolved

OS : Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64bit

CPU : Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better

RAM : 8 GB

VGA :NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better

HDD : 60 GB

تریلر بازی ARK: Survival Evolved

BO0019

مشخصات

زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
محدودیت ها
بدون محدودیت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: