بازی Dead by Daylight

مرجع: BO000

245٬000 ‎تومان

بازی Dead by Daylight یک عنوان ترسناک چند نفره آنلاین است که شما را وارد یک بازی نا متعارف و وحشتناک می کند تا برای زنده ماندن تلاش کنید !

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Dead by Daylight استیم

Dead by Daylight یک عنوان ترسناک چند نفره آنلاین است که دقیقه به دقیقه آن با غافلگیری و ترس همراه خواهد بود . جو و اتمسفر بازی طوری طراحی شده است که در هر حالت شما را میخکوب می کند و لحظاتی را تجریه می کنید که از ترس یا هیجان از جای خودتان بپرید !!! در ادامه با بررسی بیشتر بازی همراه ریلود گیم باشید .

    

در جریان گیم پلی Dead by daylight یکی از گیمرها نقش قاتل یا شکارچی را برعهده گرفته و چهار گیمر دیگر کنترل شخصیت‌هایی را برعهده می‌گیرند که باید از محیط بازی فرار کنند. بازی Dead by daylight با وجود پیروی کردن از ساختار یک برعلیه چهار جذابیت بالایی داشته باشد، تعادل آن میان دو نقش تعریف شده برای تجربه بازی است. با تجربه گیم پلی بازی Dead by daylight متوجه می‌شوید که لزوما شکارچی هرچند تنها شخصیت با قابلیت حمله است اما برتری زیادی نسبت به چهار گیمر دیگری که باید جان خود را نجات دهند، ندارد. هر کدام از شکارچی‌ها قابلیت‌های خاص خود را به همراه داشته و تجربه بازی با هرکدام چالش‌های مختلفی را به همراه دارد. در مقابل کسانی که در جریان بازی Dead by daylight یکی از چهار شخصیت دیگر را انتخاب می‌کنند هرچند هیچ ابزاری برای دفاع از خود ندارند اما می‌توانند به صورت سوم شخص بازی را تجربه کرده و البته سرعت بیشتری در حرکت نسبت به شکارچی دارند.

    

پس از همراه شدن با سه نفر دیگر، بازی Dead by Daylight شما را در یک محیط وحشتناک مانند یک مِلک یا مزرعۀ ویران، یا خرابه‌ای که توسط محیطی وهم‌آلود احاطه شده، قرار می‌دهد و خیلی ساده از شما می‌خواهد تا با تعمیر ژنراتورهای برق فرار کنید. تعمیر این ژنراتورها کاری بسیار طاقت‌فرسا و زمان‌بر است که شما باید با انجام‌ دادن همزمان کارها از پس آن بربیایید. در صورتی که به تنهایی به سراغ هرکدام از این ژنراتورهای پر سروصدا بروید، ممکن است تا بیشتر از یک دقیقه در حال دست و پنجه نرم کردن با آن باشید که این می‌‍تواند کار قاتل را برای ردیابی شما آسان‌تر کند. اگر برخلاف دستورعمل ژنراتورها اقدام کنید، یک انفجار رخ می‌دهد که محل حضور شما را به قاتل اعلام می‌کند. اگر قاتل شما را پیدا کند (که احتمالاً می‌کند) شما انتخاب‌های زیادی ندارید. همراه داشتن چراغ‌قوه می‌تواند برای از بین بردن بینایی قاتل به طور موقت به کار شما بیاید، اما بهترین شانس موفقیت شما این است که پا به فرار بگذارید. قاتل سرعت حرکت بیشتری از بازیکنان دیگر دارد اما شما می‌توانید با فرار از پنجره و یا سد کردن راه او با وسایل قابل دسترس، سرعت حرکت او را کاهش دهید. تلاش کنید تا از این موانع حداکثر استفاده را ببرید تا بتوانید فرار کنید.

    

خوشبختانه، بازیکنان فراری از نوعی حس ششم برخوردارند که در صورت نزدیک شدن قاتل، به آن‌ها هشدار می‌دهد. هرچه قاتل به آن‌ها نزدیک‌تر شود، ضربان قلبشان بالاتر می‌رود. متأسفانه زمانی که درگیر تعمیر ژنراتور هستید دیگر نمی‌توانید به صدای ضربان قلبتان تکیه کنید و باید با چشمانتان از نزدیک‌‌شدن قاتل باخبر شوید. زمانی که به عنوان قاتل وارد بازی Dead by Daylight می‌شوید، قادر هستید تمامی ژنراتورها را در تمام لحظات بازی ببینید که به شما اجازه می‌دهد اطرافشان کشیک دهید. اگر هر کدام از آن‌ها صدایی تولید کرد، این معنی را می‌دهد که حداقل یکی از بازیکنان در حال تعمیر آن است. بازیکنانی که پا به فرار گذاشته‌اند را می‌توان از طریق آثاری که روی دیوار یا پنجره‌ها گذاشته‌اند، ردیابی کرد. وقتی که شکار خود را پیدا کردید، آن‌ها را ساقط، به یک قلاب آویزان و در راه خدای خود قربانی کنید.

منبع : ویجی مگآرسان گیم

سیستم مورد نیاز بازی اجرای بازی Dead by Daylight

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1

Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8120

Memory: 8 GB RAM

Graphics: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB or AMD HD 6850 1GB

Storage: 25 GB

گیم پلی بازی Dead by Daylight

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 1400-05-26

پاسخ به آقای kazemzadeh عزیز

سلام . خیلی خوشحالیم که به ریلود گیم اعتماد دارید و از سفارشتون راضی هستید .

رتبه 
mani k 1400-04-10

عالی

سایت عالی و متمعن برای خرید بازی ها

نظر خود را بنویسید !