خرید بازی Red Dead Redemption 2 استیم | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Red Dead Redemption 2 استیم | فروشگاه ریلود گیم

بازی Red Dead Redemption 2

مرجع: BO0007

815٬000 ‎تومان
1 تا 5 ساعت

بازی Red Dead Redemption 2 را می توان یکی از بهترین بازی های نسل هشتم دانست که با هنرمندی هر چه تمام تر راکستار توانسته است تجربیات خود از بازی ها موفقش را در این بازی پیاده سازی کند . بدون شک شما هم از این بازی لذت خواهید برد . یک جهان باز وسترن که شما را در دل دنیای وحشی غرب اسیر خود می کند .

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
همین الان سفارش بده

خرید بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی های نسل هشتم محسوب می‌شود که توانست کامل‌ترین نمرات را از سایت‌ها و متنقدان معتبر کسب کند و با شایستگی در بهترین‌ بازی های سال ( Game Awards ) حضور پر رنگی داشته باشد . از قله‌های برفی رشته‌کوه های گریزلی گرفته تا جاده‌های خاکی شهر لیموی و خیابان‌های سنگفرش شهر دنیس ، مسیرهای برفی با کیفیت و بازتاب نور از روی آن‌ها ، دشت ها و چمن زارها به‌ صورت شگفت‌انگیزی در این بازی به نمایش گذاشته شده است .  شک نداریم از تجربه این بازی لذت خواهید برد ، در ادامه با نگاهی کوتاه به بازی رد دد 2 همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی red dead redemption 2 | ریلود گیم خرید بازی red dead redemption 2 | فروشگاه ریلود گیم

داستان Red Dead Redemption 2 از جایی آغاز می‌شود که گروه داچ، پس از یک سرقت ناموفق مجبور به فرار شده‌اند و کارشان به منطقه‌ای کوهستانی و پوشیده از برف رسیده است. بازی شروعی طوفانی دارد و با اینکه شاید ماموریت‌های اولیه هیجان خیلی بالایی نداشته باشند، اما Red Dead Redemption 2 کارش را حداقل از حیث روایت داستان قوی و نفس‌گیر شروع می‌کند. این وسط چیزی که بیش‌تر از همه مخاطب را شوکه می‌کند، شخصیت‌پردازی قوی کاراکتر‌ها و در راس همه آن‌ها داچ ون در لیند است.

اگر نسخه قبلی بازی را تجربه کرده باشید، احتمالا دیدی که از داچ ون در لیند دارید یک شخصیت منفی، دیوانه و بی‌اعصاب است که هیچ‌چیز جز کشت و کشتار او را راضی نمی‌کند. اما خب در Red Dead Redemption 2 از آنجایی که با یک پیش درآمد طرف هستیم، داچ به شکل دیگری به‌تصویر کشیده می‌شود؛ شکلی عالی و بسیار پیچیده که از قضا این شخصیت‌پردازی داچ، یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت Red Dead Redemption 2 هم به‌شمار می‌رود. داچ در این نسخه شخصیتی چند لایه است که ایدئولوژی و فلسفه‌هایش واقعا دوست‌داشتنی هستند و از آن جذاب‌تر، قوس شخصیتی خاص این کاراکتر است؛ قوسی که تبدیل شدن داچ از کاراکتر فعلی‌اش به آنچه که در نسخه قبلی دیده بودیم به تصویر می‌کشد و در این بین آنقدر اتفاقات قابل‌باور و جالبی برایش رخ می‌دهند که شاید اگر پس از تمام کردن Red Dead Redemption 2 به‌سراغ Red Dead Redemption برویم، بتوانیم به شکل عجیبی با داچ حتی بیش‌تر از شخصیتی مثل جان مارستون همذات‌پنداری کنیم.

تقریبا قرن ۲۰ میلادی است و دولت آمریکا به قدرت کافی برای جمع‌آوری باندهای تبهکاری رسیده و عصر غرب وحشی هم در حال به پایان رسیدن است. در این میان داچ ون در لیند به عنوان رهبر یکی از آخرین گروه‌های تبهکاری تلاش می‌کند زندگی به سبک غرب وحشی را حفظ کند. Red Dead Redemption 2 روایتی از مقاومت انسان‌ها در مقابل تغییر، دست و پا زدن برای حفظ چیزی که تمام شده و در یک کلمه مرثیه‌ای برای یک رویاست.

خرید بازی red dead 2 استیم | ریلود گیم خرید بازی red dead 2 استیم | ریلود گیم

شما به عنوان یکی از افراد گروه تبهکاری، کنترل آرتور مورگان که یک تبهکار حرفه‌ای، کم حرف و توانمند است را بر عهده داریم. آرتور شاید در نگاه اول بسیار شبیه به قهرمان‌های بازی پیشین راک‌استار یعنی GTA V باشد اما به شدت شخصیت کامل‌تری نسبت به تمام قهرمانان بازی‌های راک‌استار دارد. لایه‌های مختلف شخصیت آرتور با گذشتن مدت زمان کوتاهی از داستان بازی برای شما آشکار می‌شوند و با رخ دادن هر یک از گره‌های اصلی داستان Red Dead Redemption 2، ما بیشتر با انگیزه آرتور، هدفی که برای زندگی دارد و تکاملی که طی سفرهایش به آن می‌رسد هستیم.

آرتور مورگان شخصیتی به شدت مغرور است و اکثر اعضای کمپ جدا از علاقه ویژه‌ای که به آرتور به عنوان یکی از اعضای اصلی کمپ دارند و حساب ویژه‌ای هم روی او بازی می‌کنند، او را به عنوان یک تبهکار حرفه‌ای می‌شناسند. البته شخصیت ارتور بسیار پیچید‌ه‌تر از این حرف‌ها است و با مرور دفترچه خاطرات آرتور که او هر از چندگاهی بخشی از آن را می‌خواند و حتی نقاشی‌های زیبایی که او در این دفترچه کشیده به مرور متوجه می‌شویم که او بسیار احساساتی‌تر از آن چیزی است که مردم از او می‌بیند. اگر در انتخاب‌هایی که بازی به شما می‌دهد، سمت خوب ماجرا را قبول کنید آرتور بیشتر آن روی انسانی‌اش را نشان داده و هر از گاهی آن غرورش را در بعضی از دیالوگ‌های احساسی که به صورت جالبی از آن‌ها پشیمان می‌شود هم نشان می‌دهد.

خرید نسخه سوشیال کلاب red dead 2 | ریلود گیم خرید نسخه سوشیال کلاب red dead 2 | ریلود گیم

در کنار صحنه‌های سینمایی و دیالوگ‌های رد‌و‌بدل شده بین شخصیت‌ها که قسمتی از بار روایت داستان را به‌دوش می‌کشند، یکی دیگر از مهم‌ترین روش‌های داستان‌گویی بازی به قسمت‌هایی مربوط می‌شود که در جریان آن‌ها با شخصیت‌های مختلف عازم ماموریت‌ها می‌شویم و از بین صحبت‌های که این بین رخ می‌دهند، می‌توانیم به خیلی چیز‌ها از گذشته گروه داچ و اعضایش گرفته تا دیدی که هرکدام از اعضای گروه نسبت به وضعیت فعلی آن دارند، مطلع شویم . 

به اینکه بخش‌های مختلف Red Dead Redemption 2 در هارمونی فوق‌العاده‌ای با یکدیگر هستند اشاره کردیم و حتی از چگونگی پیوند دادن داستان بازی به گیم‌پلی آن هم صحبت کردیم. اما عنصر دیگری که می‌تواند قسمت‌های به‌ظاهر خسته‌کننده را جذاب‌تر کند، طراحی بی‌نقص دنیای بازی است. کاری که راک‌استار گیمز آن را در ایده‌آل‌ترین شکل ممکن انجام داده است و وقتی که برای اولین بار پس از سپری کردن دقایقی در محیط‌های برفی وارد جهان اصلی بازی می‌شوید و وسعت دید فوق‌العاده آن را می‌بینید، به این نتیجه خواهید رسید که جهان Red Dead Redemption 2 با تمام جهان‌هایی که در بازی‌های هم‌سبک مشاهده کرده‌اید متفاوت است. تا به امروز کم نبوده‌اند بازی‌هایی که جهانی وسیع را به شکلی زیبا به‌تصویر کشیده باشند اما بی‌هیچ اغراقی دنیای Red Dead Redemption 2 یک سر و گردن بالاتر از تمام تجربیات قبلی‌مان قرار می‌گیرد. چرا که دنیای بازی، هم وسعت زیادی دارد، هم متنوع است، هم زیبایی بی‌نظیری دارد و از همه این‌ها مهم‌تر اینکه پویا و پرجزییات است.

خرید استیم بازی رد دد 2 | ریلود گیم خرید استیم بازی رد دد 2 | ریلود گیم

گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 در واقع نمایشی‌ است که نشان می‌دهد بازی‌های آینده سبک Open-World باید چگونه باشند. همه مکانیزم‌هایی که در قسمت پیشین و سایر عناوین شاخص این سبک آن‌ها را تجربه کرده‌ایم در Red Dead Redemption 2 ارتقا پیدا کرده‌ و سرگرم‌کننده‌تر از همیشه شده‌اند . جدا از این دست آزادی‌عمل‌ها، بازی در زمینه شخصی‌سازی هم آزادی زیادی به مخاطبش می‌دهد. برای مثال شما کنترل زیادی روی ظاهر آرتور دارید و می‌توانید مواردی مثل چاق یا لاغر بودن وی را با خوردن غذا تنظیم کنید یا اجازه بدهید ریش‌ها و موهایش بلند شوند تا به هر حالتی که دوست دارید آن‌ها را حالت بدهید. جدا از آرتور، این شخصی‌سازی در جنبه‌های دیگری مثل سلاح و اسب هم وجود دارند و می‌توانید موهای اسب‌تان را ببافید یا انواع و اقسام زین را برایش خریداری کنید و با رفتن به فروشگاه‌های اسلحه، سلاح‌تان را شخصی‌سازی کنید و ویژگی‌های جدید آن را به‌دست بیاورید. این مسائل شاید خیلی مهم نباشند، اما کمک شایانی به این امر می‌کنند که هر فردی، تجربه شخصی خودش را از بازی داشته باشد.

Red Dead Redemption 2 در ضمینه گرافیکی هم یک دستاورد بزرگ برای کنسول‌های نسل هشتم محسوب می‌شود. بارها از این موضوع که یک بازی با چنین جزییات گرافیکی فوق‌العاده‌ای روی پلی استیشن 4 اجرا شده تعجب کردم. طراحی صورت تمام شخصیت‌ها از کاراکتر اصلی بازی تا NPC ها با دقت بسیار بالایی انجام شده. حضور در وضعیت‌های آب و هوایی گوناگون لذت بخش و دلنشین است و راک‌استار در نمایش صبح زود، شب‌های تاریک، افکت بارش برف و صحنه‌های سینمایی عالی عمل کرده است. Red Dead Redemption 2 در واقع مانند یک آلبوم عکس زیبا می‌ماند و بازی پر از صحنه‌هایی تماشایی چه از محیط شهرو جاده‌ها گرفته تا آسمان پر ستاره است که بخش زیادی از وقت شما به تماشای آن‌ها خواهد گذشت.

در پایان باید گفت : حجم بالای واقع‌گرایی در Red Dead Redemption 2 واقعا قابل تحسین و ستایش است،Red Dead Redemption 2 اصلا و ابدا فقط یک بازی نیست و بیش‌تر شبیه به یک دنیای مجازی ولی در واقعی‌ترین حالتی است که تا به امروز در یک بازی ویدیویی مشاهده کرده‌ایم. به بازی رد دد 2 به راحتی می‌توان لقب بهترین داد. بهترین سال، نسل یا تاریخش با خودتان اما راحت می‌توان ادعا کرد که این بازی تجربه‌ای فراموش نکردنی است که نمونه آن را در هیچ مدیای دیگری پیدا نمی‌کنید.

منبع : زومجی - دیجیاتو

سیستم مورد نیاز بازی Red Dead Redemption 2

  • OS : Win 7 SP1 64BIT - WIN 10 B۱۸۰۳
  • CPU : Intel Core I5-2500K - AMD FX-6300
  • RAM : 8 GB
  • VGA : Nvidia GeForce GTX 770 - AMD Radeon R9 280
  • HDD : 150GB

نیم نگاهی به بازی Red Dead Redemption 2 توسط زومجی

BO0007

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
محدودیت ها
بدون محدودیت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام