بازی Sea of Thieves

مرجع: BO0031

258٬000 ‎تومان

بازی Sea of Thieves یک عنوان نقش آفرینی اکشن اول شخص است که شما را در یک دنیای فانتزی به عنوان دزدان دریایی قرار میدهد و ... ، در ادامه با بررسی بیشتر این بازی همراه ما باشید .

انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves یک عنوان نقش آفرینی اکشن ؛ آنلاین است که با محوریت زندگی دزدان دریایی، شما باید به غارت کردن گنج‌ها و غلبه بر دشمنانتان بپردازید، صبر کنید این تمام ماجرا نیست . بازی دنیای فانتزی و به شدت دوست داشتنی دارد و به این سادگی ها نمی توانید بیخیال آن شوید، در ادامه با بررسی بیشتر این عنوان همراه ریلود گیم باشید .

.

sea-of-thieves-gameplay-006-reloadgame-i

.

Sea of Thieves یک بازی ماجراجویی آنلاین است که در جریان آن شما باید به دریانوردی و پیدا کردن گنج مشغول شوید زیرا یک دزد دریایی هستید.از آن‌جایی که با یک بازی شبیه‌ساز دریانوردی طرف هستیم، رعایت مواردی نظیر شرایط جوی، کنترل کشتی و دقیق بودن این کار از ضروری است و استودیو ریر در انجام آن‌ها کاملا موفق بوده است. زمانی که کشتی شما نزدیک یک جزیره یا پایگاه قرار دارد باید از لنگر کشتی استفاده کنید تا بتوانید آن را نگه دارید و از طرفی بادبان‌های کشتی را ببندید تا کشتی شما آسیب نبیند. حال زمانی که قصد حرکت کردن دارید، باید بادبان‌ها را باز کنید و لنگر را بالا بکشید؛ صحبت‌های ذکر شده موارد روتین یک بازی دریانوردی است اما در Sea of Thieves، زمانی که قصد دور زدن در دریای بی‌کران را دارید یا در شرایط جوی نامناسب قرار گرفته‌اید، تغییر زاویه بادبان‌ها یا میزان باز و بسته بودن‌شان، مواردی هستند که می‌توانند کمک حال شما باشند و همیشه یک شخص باید وظیفه رسیدگی به بادبان‌ها را برعهده بگیرد. 

.

شاید در نگاه اول رعایت این موارد آن چنان ضروری نباشد اما زمانی که وارد نبرد‌های دریایی می‌شوید که کشتی حریف از نظر مکانی به شما برتری دارد، تغییر زاویه بادبان و باز و بسته بودن‌اش، می‌تواند سرعت کشتی و نحوه چرخش را تغییر دهد و از این‌رو واکنش بهتری را از خود نشان خواهید داد. وضعیت آب و هوایی جدای از تاثیراتش روی دریانوردی شما،‌ در مبارزات دریایی هم تاثیر گذار است و شدید یا کم بودن وزش باد، موردی است که باید آن را در شلیک‌های خود رعایت کنید. جالب‌ترین نکته در شبیه‌سازی دریانوردی و کشتی‌رانی بازی Sea of Thieves به نحوه خراب شدن کشتی شما مربوط می‌شود که در این بخش، اگر کشتی شما آسیب ببیند، سریع باید وارد طبقه پایین کشتی شده و از طریق چوب‌هایی که دارید، جای شکسته شده را ببندید و درادامه آب‌های وارد شده به کشتی را از طریق سطل خارج کنید. اگر به موقع این کارها را انجام ندهید، کشتی شما غرق می‌شود.

.

sea-of-thieves-gameplay-002-reloadgame-i    sea-of-thieves-gameplay-001-reloadgame-i

.

به طور کلی Sea of Thieves بازی جالب و دوست داشتنی‌ایست. همان‌طور که گفتیم بازی‌های با تم دزدان دریایی در بازار زیاد نیستند و به همین سبب Sea of Thieves شاید منحصر به فرد نباشد، اما دست‌کم، یک بازی با ایده‌های نوست. شاید به جرات بتوان Sea of Thieves را بهترین شبیه ساز کشتی‌رانی دانست. در حالی که هدایت کشتی خود را بر عهده دارید باید مراقب همه چیز باشید. باید آماده مقابله با طوفان‌ها و تغییرات آب و هوایی را داشته باشید، کشتی خود را به بهترین نحو ممکن کنترل کنید، شما در Sea of Thieves باید بلد باشید که بهترین زمان برای لنگر انداختن چه موقع است، باید بدانید بادبان‌ها به چه شکل کار می‌کنند. Sea of Thieves در بخش کنترل کشتی یک بازی فوق‌العاده دقیق است و برای این‌که یک پلیر موفق در این عنوان باشید باید تمام دقت خود را به کار گرفته تا کشتی‌رانی را به طور کامل یاد بگیرید. در سفرهایتان دست به کارهای متفاوتی خواهید زد.

.

از حل معما گرفته تا پیدا کردن گنجینه و یا مبارزه با کاپیتان‌های اسکلت‌ها! حتی ممکن است از شما خواسته شود که یک حیوان مشخص را مکان‌یابی کرده و شکار کنید. در این‌گونه موارد معمولا از شما خواسته می‌شود که یک حیوان را بدون این‌که بکشید، به کمپ تعیین شده منتقل کنید. البته فراموش نکنید که شما این‌کار را باید در مدت زمان مشخصی انجام دهید. یک تاریخ و یک زمان برای شما تعیین خواهند کرد و شما هم طبق دستوراتی که دارید، باید عمل کنید. طبیعتا اگر شما را به دنبال یک جوجه بفرستند کار سختی در پیش نخواهید داشت، گرفتن خوک‌ها کمی دردسر دارد و مارها نیز شما را نیش خواهند زد، مگر این‌که بتوانید با نواختن موسیقی، آرامشان کنید.

.

sea-of-thieves-gameplay-004-reloadgame-i    sea-of-thieves-gameplay-003-reloadgame-i

.

جهان سی آو تیوز جهانی است که در آن با خوردن موز جانتان احیا می شود و بدون هیچ دلیل خاصی سه آیتم موز، تخته چوب و گلوله توپ های جنگی داخل بشکه هایی در سراسر جزایر موجود در نقشه پراکنده شده اند. البته این آیتم ها کارایی خاصی دارند و جدا از موز، از تخته چوب برای پوشاندن سوراخ های ایجاد شده در بدنه کشتی و از گلوله ها برای شلیک با توپ های روی عرشه استفاده می شود. سی آو تیوز به طور کل میزبان سه انجمن یا گروه است که تامین ماموریت هایتان به عهده آنهاست. این ماموریت ها کاملاً سرراست هستند و از شما می خواهند یا گنجینه های خاصی را پیدا کرده و بازگردانید، یا اسکلت هایی نامیرا را از بین برده و جمجمه هایشان را بازگردانید یا حیوانات خاصی را به دام انداخته و بازگردانید.

طی ساعات ابتدایی که هنوز میزان محتویات داخل بازی برایتان ملموس نیست و تحت تاثیر جهان وسیع سی آو تیوز و زیبایی هایش قرار گرفته اید، انحصاری تازه ایکس باکس همچون یکی از بهترین بازی های نسل به نظر می رسد. وقتی برای اولین بار نقشه یک گنج رابه دست می آورید، کشتی را به سمت جزیره هدف به راه می اندازید و در نهایت گنجینه را یافته و از دل خاک بیرون می کشید، احساسی حقیقتاً شبیه به یک دزد دریایی ماهر خواهید داشت.

.

هیجان انگیزترین فعالیتی که در سی آو تیوز وجود دارد، نبردهایی است که به صورت اتفاقی با سایر بازیکنان شکل می گیرد. در سی آو تیوز شما می توانید علاوه بر پشت سر گذاشتن ماموریت ها به شکل صادقانه، به سایر کشتی های حاضر در سرور هم حمله کرده و گنجینه هایشان را به غارت ببرید.بنابراین هر بار که در حال حمل گنجینه هایتان از محل کشف به محل تحویل هستید، سی آو تیوز شدیداً استرس آور می شود و دائماً باید مراقب کشتی هایی باشید که منتظرند تا در لحظه مناسب به شما حمله کنند. مبارزات این چینی سی آو تیوز، آنقدرها که به نظر می رسد استراتژیک نیست و به شلیک توپ ها به کشتی دشمن و مبارزه با دشمنان روی عرشه کشتی خلاصه می شود.

.

sea-of-thieves-gameplay-007-reloadgame-i    sea-of-thieves-gameplay-005-reloadgame-i

.

شما اجباری به مبارزه با دیگر بازیکنان نداشته و به کمک ارتباط با آن‌ها از طریق هدست یا رابطه غیر کلامی که Rare تدارک دیده، نه تنها لازم نیست با دیگران درگیر شوید بلکه حتی در برخی موارد قادرید به کمک آن‌ها ماموریت‌های سخت‌تر را پیش ببرید. برای مثال یکی از فعالیت‌های مهم در بازی، حمله به قلعه اسکلت‌ها و تصاحب گنج آن‌هاست. این بخش که به وسیله یک اسکلت بزرگ در تصویر مشخص می‌شود، به وسیله تمام کشتی‌های حاضر در محیط قابل مشاهده است و اولین کشتی که بتواند خود را به جزیره نمایش داده شده برساند، پس از سپری کردن نبردی طولانی با اسکلت‌ها، صاحب گنج قابل توجهی خواهد شد.

اما این فقط بخش ساده ماجراست، با توجه به مشخص بودن محل جزیره و هنگام انتقال صندوق‌های گنج یا در حین مبارزه با هوش مصنوعی، گاهی ممکن است با چند کشتی و سایر بازیکنان روبرو شوید که سهم خود را از این غنیمت طلب می‌کنند! حال این‌که با یکدیگر درگیر می‌شوید یا این‌که برای تقسیم غنایم توافق می‌کنید، دیگر بستگی به شما و سایر بازیکنان دارد و از این دیدگاه SoT دست بازیکنان را برای نحوه پیشبرد بازی به دلخواه خود، باز گذاشته است.

.

Sea of Thieves را باید اثری نسبتا خاص و جدید دانست که نمونه آن را کمتر می‌توانید در بازار بیابید.گرافیک و طراحی‌های بازی موردی است که به بهترین شکل ممکن انجام شده است و نمی‌توان ایرادی به بخش گرافیکی گرفت. غروب‌های بازی، یکی از بهترین چشم‌اندازها را دارند و دوست دارید به آن خیره شوید. همچنین در شب، نورپردازی و افکت‌های نوری حاصل از فانوس دستی و فانوس‌های داخل کشتی بسیار عالی کار شده‌اند و دنیای فانتزی Sea of Thieves به نحوی طراحی شده است که محو آن خواهید شد. موسیقی و صداگذاری بازی هم در نوع خوب کار شده است و استفاده از ابزارهای موسیقی در بازی، نظیر ویولن و هاردی گاردی (Hurdy-Gurdy) سبب شده بتوانید آهنگ‌های مخصوص دزدان دریایی را در کنار هم تیمی‌هایتان بنوازید.

.

sea-of-thieves-gameplay-009-reloadgame-i    

.

منبع : زومجی - دیجیاتو - بازی سنتر - گیمفا

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Sea of Thieves

OS : Windows 10

CPU : Intel Q9450 @2.6ghz or AMD Phenom II

RAM : 6 GB

VGA : Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon 7750

HDD : 60 GB 5.4k RPM

گیم پلی بازی Sea of Thieves

.

تریلر بازی Sea of Thieves

BO0031

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 1400-04-06

پاسخ به آقای رضا بیگی عزیز

سلام. باعث افتخارمونه که از خدمات مجموعه ریلود گیم رضایت دارید جناب بیگی عزیز

رتبه 
رضا ب 1400-04-02

یک بازی گروهی جالب

من این بازی رو خریدم و بسیار بازی خوبی است با تشکر از تیم ریلود گیم برای فراهم کردن محیطی امن برای خرید . این سومین خرید من از این سایت است و هردفعه من از سرعت عمل تیم ریلود گیم راضی بودم

رتبه 
ریلود گیم 1400-03-18

پاسخ به AmirRz عزیز

سلام . خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید و البته به مجموعه ما اعتماد

رتبه 
امیر 1400-03-11

AmirRz

سرعت بالا . پشتیبانی قوی و سایت قیکس

رتبه 
ریلود گیم 1400-03-05

پاسخ به Kian E عزیز

سلام خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید و به ما اعتماد دارید

رتبه 
Kian E 1400-03-04

KianEnze

سلام پشتیبانی عالی و تحویل در کمتر از ۲۰ دقیقه مرسی از ریلود گیم

رتبه 
ریلود گیم 1399-12-22

پاسخ به ابوالفضل ع عزیز

سلام . روی اکانتتون فعال می شه . بعد از سفارش باید یوزر و پسورد اکانت استیم خودتون رو برای ما ارسال کنید تا براتون فعال بکنیم

رتبه 
ابوالفضل ع 1399-12-16

کد بازی

ببخشید شما میان تحویل میدیت کد بازی رو یا به ایمیل ارسال می کنین

رتبه 
ریلود گیم 1399-12-11

پاسخ به AmirRz عزیز

سلام . باعث افتخارمونه که از خریدتون راضی هستید

رتبه 
امیر رضا ص 1399-12-11

AmirRz

سلام خسته نباشید<br /> مثل همیشه پر سرعت با پشتیبانی عالی

رتبه 
ناهید اعظمی 1399-10-24

گیفت

مرسی ریلود گیم که گیفت استیم اضافه کردی . برای من خیلی سریع گیفت شد مرسی

رتبه 
ریلود گیم 1399-10-22

پاسخ به نا آرام عزیز

سلام . اگر ریجن اکانتتون روس هست و ادد فرند اکانتتون باز هست آی دی استیم ما رو ادد می کنید yasinmax<br /> بعد از گذشت سه روز هر بازی رو که خواستید می تونیم براتون گیفت بکنیم

رتبه 
نا آرام 1399-10-20

گیفت استیم

چطوری گیفت می کنید ؟

رتبه 
ریلود گیم 1399-10-11

پاسخ به kiavash zamani عزیز

خیلی خوشحالیم که راضی هستید و اعتماد دارید به ما :)

رتبه 
kiavash z 1399-10-09

kiavash

عالییییییییییییی

رتبه 
ریلود گیم 1399-10-08

پاسخ به علی یوسفی عزیز

سلام . ممنون از لطفتون . اعتماد شما رضایت ماست

رتبه 
ریلود گیم 1399-10-08

پاسخ به مریم نادری عزیز

سلام . مبارکتون باشه . خوشحالیم که راضی هستید

رتبه 
علی ی 1399-10-04

این سایت رو برای خرید گیم پیشنهاد میکنم

سایت مورد اعتمادی هست. هم به من هم به رفیقم گیم رو تحویل دادن. قیمت ها هم نسبت به بقیه سایت ها خیلی بهتر هست.

رتبه 
مریم نادری 1399-10-03

قیمت و پشتیبانی عالی

تخفیف های جدید استیم خریدم . قیمت و پشتیبانی عالی هست واقعا

رتبه 
ریلود گیم 1399-09-25

پاسخ به غلامی عزیز

سلام . از اینکه به ما اعتماد دارید و از خریدتون رضایت دارید خوشحالیم جناب غلامی عزیز

رتبه 
ریلود گیم 1399-09-25

پاسخ به محمدطاها ح عزیز

سلام . خیلی خوشحالیم که از خریدتون راضی بودید . ممنون از اعتماد شما

رتبه 
غلامی 1399-09-25

قیمت عالی

دمتون گرم . قیمت عالی . تحویل سریع و پشتیبانی عالی

رتبه 
محمدطاها ح 1399-09-24

پشتیبانی فوق العاده عالی

من خیلی راضیم از خریدم.گیم بسیار خوبی رو تهیه کردم و از اون بهتر از جای بسیاار عالیی آن را خریدم.درسته که نوشته اند طی 1 تا 5 ساعت تحویلتان می دهند ولی کمتر از 45 دقیقه نشد که سفارش من را انجام دادند.مرسی از تیم ریلود گیم

رتبه 
ریلود گیم 1399-08-23

پاسخ به Sepehr D عزیز

سلام . باید بازی رو با رجن خودتون بخرید . اگر روی ریجن دیگه می خواید باید ریجن جدید بزنید . به پشتیبانی پیام بدید راهنماییتون می کنن .

رتبه 
Sepehr D 1399-07-06

درباره خرید بازی با ریجن اکانت دیگر

سلام سوال داشتم که ریجن اکانت استیم من ارژانتین هست و برای خرید این بازی با ریجن روسیه کار خاصی باید انجام بدم؟

نظر خود را بنویسید !