خرید بازی Biped استیم | ریلود گیم خرید بازی Biped استیم | ریلود گیم

بازی Biped

مرجع: BO00036

150٬000 ‎تومان

بازی Biped شما را وادار به شرکت در یک کارن تیمی دونفره می کند و آنقدر لذت بخش است که فرصت پلک زدن به شما نمیدهد .

تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Biped

بازی Biped یک بازی فوق العاده جذاب است که با خلاقیت و نوآوری خیلی زیاد ساخته شده، ماجرای از این قرار است که شما و دوستتان کنترل دو ربات خیلی با مزه را بر عهده دارید و باید در جزیره ای شروع به قدم زدن کنید !!! قدم زدنی شاد و جالب که با حل کردن و عبور کردن از معماها و موانع فوق العاده خوب همراه است، به نظر ما این بازی فرصت پلک زدن به شما نمیدهد و آنقدر خوب ساخته شده است که ساعت ها سرگرمتان خواهد کرد. در ادامه با بررسی بیشتر بازی همراه ریلود گیم باشید .

.

    

.

Biped یک بازی مبتنی بر فیزیک زیبا است که در آن بازیکنان وظیفه دارند به عنوان یک ربات کوچک جهان را نجات دهد. زندگی در سراسر جهان از بین رفته است. بازیکنان باید مسیر خود را با حل معماهای محیطی باز کنند. ماموریت های مختلفی در بازی شما را به چالش می کشد. به دو گروه انفرادی و گروهی تقسیم می شوند. دو ربات کوچک دوقطبی یعنی آکو و سیلا همواره دوش به دوش هم قدم می زنند و در سفری سرگرم کننده و هیجان انگیز به هم پیوند خورده اند. کنترلی کاملا بهینه و ساده اما نوآورانه در اختیار شماست: شما به سادگی می توانید دو پای ربات را با استفاده از دو دکمه دسته بازی یا راست کلیک و چپ کلیک در موس حرکت دهید .

.

    

.

این ویژگی ساده در عین حال پرکاربرد به شما امکان می دهد حرکت مختلف و منعطفی را انجام دهید. از پیاده روس ساده و لیز کشیدن تا یک سری حرکات پیچیده تر درست مانند ماشین آلات عملیاتی یا برش چوب. دو نفره مراحل را شخم بزنید و پیروز شوید: از حالت ماجراجویی انفرادی و یا با یک شریک از دوستان یا افراد خانواده تان لذت ببرید و یک اتحاد قوی و انفجاری تشکیل دهید. برای پیروزی در چالش ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنید و بدانید که هماهنگی و کار تیمی چه قدر می تواند مهم باشد. محیط کاملا سرگرم کننده و جذاب بازی را کاوش کنید: کنجکاوی شما، شما را به مکانهایی زیبا و مرموز در نواحی مختلف کره زمین خواهد برد. اسرار مخفی را در جنگل ها، دره ها، آبشار ها و کوه های یخی کشف کنید و راه خود را در میان هزارتوهای گیج کننده ای که به چراغ های سیاره ای منتهی می شوند، پیدا کنید.

.

    

.

بازی حالت انفرادی دارد اما هنگامی بازی با یک دوست قضیه فرق می کند. یک قسمت به گیم پلی اضافه می شود، درست زمانی که شخص دیگری شما را همراهی می کند. بازیکنان برای اینکه بتوانند از هر سطح استفاده کنند، باید به یکدیگر کمک کنند و با هم کار نمایند. همچنین مکانیک بازی های جدید با به صورت گروهی نیز وجود دارد، همچون چالشی که بازیکنان فقط قادر به قدم گذاشتن بر روی مناطق مطابق با رنگ ربات هستند، مربوطه می شود. Biped بر پایه مفاهیمی ساخته شده است که توسط سایر بازی های مبتنی بر فیزیک محبوبیت یافته و این مفاهیم را با داستانی زیبا و گیم پلی را با کار گروهی ترکیب می کند، Biped موفق به ایجاد چیزهای شگفت انگیز برای بازیکنان می شود.

.

منبع : گیفت گیفت - بیا تو گیم

.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Biped

OS: Windows 7 SP1 / 8.1 / 10

Processor: i3 Sandy Bridge Dual Core or Equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660

Storage: 8 GB available space

.

گیم پلی بازی Biped | ریلود گیم

BO00036

مشخصات

نوع تحویل
خرید روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
محدودیت ها
بدون محدودیت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
zazo 1399-03-17

با حال

فکر نمی کردم اینقدر با حال باشه . با دوستم دو تا از این بازی خریدیم خیلی فانه

نظر خود را بنویسید !

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: