خرید بازی Escape from Tarkov فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Escape from Tarkov فروشگاه ریلود گیم

بازی Escape from Tarkov

مرجع: BO000

703٬000 ‎تومان

بازی Escape from Tarkov

انتخاب ریجن
تعداد
موجود است همین الان سفارش بدهید

خرید بازی Escape from Tarkov

بازی Escape from Tarkov را می توان یکی از پر هیجان ترین و در عین حال سخت ترین بتل رویالی دانست در سال های اخیر منتشر شده است . این عنوان مناسب کسانی است که دوست دارند از دنیای فانتزی فاصله بگیرند و یک بازی واقع گرایانه، با استرس و هیجان فوق العاده را تجربه کنند . در ادامه با ما همراه باشید .

خرید بازی اسکیپ فرام تارکو    خرید اینترنتی اسک فرام تارکو

صدها بازی بتل رویال روی پلتفرم‌های مختلف داریم، عناوینی که بعضی از آن‌ها با ایده‌هایی کاملا نو به بازار آمده‌اند اما در زمینه لوت تقریبا همه آن‌ها مکانیزم مشابهی دارند. از هواپیما، اتوبوس یا هر جسم پرنده‌ای به بیرون می‌پرید، محیط را لوت می‌کنید، تجهیزات بر می‌دارید و تلاش می‌کنید تا نفر یا تیم اول شوید. Escape From Tarkov هم تقریبا مکانیزم مشابهی دارد، با این تفاوت که اگر به موقع از نقشه خارج نشوید، هر آیتمی را که با خودتان به میدان نبرد برده یا همان جا پیدا کرده باشید، از دست می‌دهید. در واقع اصلی‌ترین هدف شما در بازی همانطور که از اسم آن هم بر می‌آید، صحیح و سالم فرار کردن از محیط است، نه آنکه با کشتن همه بازیکن‌ها نفر اول شوید. تجهیزاتی هم که با خودتان به میدان نبرد می‌آورید به مراتب مهم‌تر از آیتم‌هایی است که در نقشه‌ها پیدا می‌کنید. البته سیستم‌ها و قواعد Escape From Tarkov پیچیده‌تر از این حرف‌هاست و در دل خود المان‌های دیگری را هم جا داده است.

گیم پلی بازی اسکپ فرام تارکوو    قیمت بازی اسکیپ فرام تارکوف

ایده از دست دادن تمامی سلاح‌ها و تجهیزاتی که با سخت‌کوشی تمام به دست آورده‌اید، به اندازه کافی ترسناک و نفس‌گیر است اما سازندگان Escape From Tarkov با به کارگیری گیم‌پلی و گان‌پلی واقع‌گرایانه و ساخت یک شبیه‌ساز نظامی، شدت این احساسات را چندین برابر کرده‌اند. سطح جزییات در Escape From Tarkov با بازی‌هایی چون سری Arma برابری می‌کند و در بعضی از زمینه‌ها حتی این سری شبیه‌ساز را هم پشت سر می‌گذارد. از سلاح‌های بازی گرفته که می‌توانید تمامی قطعاتشان را جدا و دوباره سر هم کنید، خودتان در خشاب‌ها گلوله بگذارید و ده‌ها امکان دیگر که مشابه‌اش را در بازی‌های شوتر و اکشن نمی‌توان پیدا کرد تا سیستم سلامتی که خود به اندازه یک بازی مستقل پیچیده است.

آموزش اسکیپ فرام تارکوو    سی دی کی بازی اسکپ فرام تارکو

بگذارید با یک مثال تاثیر این مکانیزم‌ها و گیم‌پلی واقع‌گرایانه روی هیجان Escape From Tarkov را بهتر توضیح دهم. فرض کنید بعد از نیم ساعت گشت زدن در محیط و پیدا کردن ده‌ها آیتم مهم و کشتن چند بازیکن دیگر، دارید به سمت محل خروج حرکت می‌کنید، آن هم در محیطی بزرگ که هیچ وسیله مسیریابی با خودتان به همراه ندارید و با دنبال کردن هزار نشانه مختلف بالاخره راهتان را پیدا کردید تا اینکه در آخرین درگیری تیری به پایتان اصابت می کند. از عهده این بازیکن هم بر می‌آیید اما پای شما به خونریزی می‌افتد و هیچ بانداژ یا امکانات پزشکی در کوله‌پشتی‌تان ندارید. بعد از مدتی شدت خونریزی و درد به حدی می‌رسد که توانایی صاف قدم برداشتن را از شما می‌گیرد و به سرفه می‌افتید. صفحه تیره و تاریک می‌شود و آخرین امیدتان گشتن کلبه‌ای است که از دور می‌بینید. اما خب قبل از رسیدن به آن از خونریزی شدید می‌میرید و همه آیتم‌هایتان را از دست می‌دهید. Escape From Tarkov به همین اندازه می‌تواند بی‌رحم و ترسناک باشد.

خرید بازی escap from tarkov    escape from tarkov آموزش بازی

همین سختی خود البته می‌تواند مانعی برای بسیاری از گیمرها باشد که یک بازی ساده‌تر و سر راست‌تر را ترجیح می‌دهند. Escape From Tarkov از گان‌پلی که حتی دویدن هم روی نشانه‌گیری‌تان تاثیر می‌گذارد تا مکانیزم‌های Health و لوت کردن ماهیتی واقع‌گرایانه و سخت دارد، از آن سختی‌های دارک‌سولز مانندی که می‌تواند برای بسیاری در عین حال لذت‌بخش یا آزار دهنده باشد. اما اگر سرتان برای چنین چالش‌های درد می‌کند و به دنبال یک شوتر جدی متفاوت می‌گردید، به نظرم Escape From Tarkov می‌تواند گزینه ایده‌آلی باشد.

منبع : ویجیاتو

سیستم مورد نیاز بازی Escape from Tarkov

OS: Windows 7/8/10 (64 Bit)

Processor: dual-core processor 2.4 GHz (Intel Core 2 Duo, i3), 2.6 GHz (AMD Athlon, Phenom II)

RAM: 8 GB

Graphics Card: DX9 compatible graphics card with 1 GB memory

Disk space: from 8 GB

گیم پلی بازی Escape from Tarkov

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام