• ارزان شده
خرید بازی سفیر عشق نسخه اورجینال فیزیکی | فروشگاه ریلود گیم خرید بازی سفیر عشق نسخه اورجینال فیزیکی | فروشگاه ریلود گیم

بازی سفیر عشق

مرجع: BO000

50٬000 ‎تومان
45٬000 ‎تومان 5٬000 ‎تومان پس‌انداز کنید

خرید بازی سفیر عشق

تعداد
آخرین موجودی

خرید بازی ایرانی سفیر عشق

بازی ایرانی سفیر عشق یک تجربه تکرار نشدنی از روایتی تاریخی است ، جایی که شما در نقش یکی از یاران ایرانی و باوفای امام حسن مجتبی (ع) در زمان حضور ورود مسلم ابن عقیل در کوفه پا به میدان می گذارید . در این میان حضور شخصیت هایی همچون هانی ابن عروه ، مختار ثقفی ، نعمان ابن بشیر و... از نکات مثبت و جذاب بازی است . آماده یک تجربه متفاوت از یک بازی ایرانی باشید .

.

خرید بازی سفیر عشق      خرید بازی سفیر عشق

.

سفیر عشق روایتی است از مهران ایرانی، یکی از وفادارترین همراهان امام حسن(ع) که پس از خیانت یاران به ایشان سرخورده به ری، شهر آباء و اجدادی‌اش، باز گشته و تلاش میکند خود را در روزمره زندگی غرق نماید تا شاید غم این بی وفایی را از یاد ببرد، اما دست تقدیر و ظلم حاکم زمان، او را مجبور به هجرت مینماید. کوفه، که در آن زمان به عنوان پایگاه شیعیان شناخته میشود مقصد اوست.حضور سفیر امام حسین(ع) در کوفه جهت صحت سنجی دعوت کوفیان،آغازگر روایتی است که مهران ایرانی بار دیگر شمشیر از نیام بر آورده و برای امام زمانش تا پای جان ایستادگی کند. سفیر عشق تجربه ای است متفاوت از عشق، وفاداری و آزادگی.

بازی رایانه‌ای سفیر عشق یک بازی اکشن Hack ‘n’ Slash (شمشیری) سوم شخص است. مخاطب در این بازی سیر رخدادهای تاریخی را از منظر شخصیت مهران که جوانی ایرانی است پی می‌گیرد و در روند بیان قصه مهران، به واگویی تابستان گرم کوفه سال شصت و یک هجری پرداخته خواهد شد و بازیکن اتفاقات تاریخی از زمان ورود مسلم ابن عقیل (ع) به کوفه و نقش افرادی مانند هانی ابن عروه ، مختار ثقفی ، نعمان ابن بشیر و... را در یک روند تعاملی درک خواهد کرد. بازیکن در این بازی با استفاده از سلاح‌های متنوع مانند شمشیر، خنجر، سپر و کمان، و همچنین مکانیک‌های مختلف همچون مخفی‌کاری، اسب‌سواری، حل معما و... باید روند مراحل را طی کرده و دشمنان را که شامل چندین دسته (خنجر به دست، شمشیرزن، نیزه و سپر و...) با عملکرد و میزان مقاومت متفاوت هستند را از بین ببرد. بیش از 50 دقیقه صحنهٔ سینمایی، موسیقی حماسی اختصاصی، همکاری با دوبلورهای نام‌آشنا و همچنین استفاده از ده‌ها هزار انیمیشن دستی و موشن کپچر از دیگر ویژگی‌های بازی سفیر عشق است.

.

خرید بازی ایرانی سفیر عشق

.

سال‌های 40 تا 61 ه.ق. جزء عجیب‌ترین و تلخ‌ترین سال‌های تاریخ شیعه است. پس از شهادت امام علی(ع)؛ امام حسن(ع) به خاطر خیانت یاران سست عنصر خود مجبور به صلح با معاویه بن ابوسفیان می‌شود و پس از سال‌ها تنهایی به شهادت می‌رسد. در سال 60 نیز با مرگ معاویه و زیر پا نهادن صلح، یزید بن معاویه به جای پدرش اعلام خلافت می‌کند و زمینه‌ساز واقعه عاشورا می‌شود. داستان مردم کوفه، پیش از عاشورا جزء پیچیده‌ترین حوادث تاریخی است. چگونه افرادی که خود، برای امام حسین(ع) نامه نوشتند و او را به کوفه دعوت کردند، پس از مدت کمی، پشت سفیرش را خالی کردند و سپس در صحرای کربلا، روبروی امام ایستادند و با او جنگیدند. داستان مسلم بن عقیل یکی از عبرت آموزترین داستان‌های تاریخ است. روایت مردمی که به امام خود پشت کردند و دچار خسران و پشیمانی شدند. همچنین جذابیت بالای این ماجرا در صورت روایت درست می‌تواند هر مخاطبی را میخکوب داستان‌پردازی خود کند و پیام خود را به خوبی منتقل کند.

.

بازی سفیر عشق    خرید اینترنتی بازی سفیر عشق

.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب سفیر عشق این است که به شما اجازه می‌دهد سبک بازیتان را خودتان انتخاب کنید. درواقع می‌توانید جنگجویی باشید که با قدرت تمام وارد میدان نبرد می‌شود، یا اینکه تبدیل به یک قاتل خاموش شوید. نیمه دوم بازی هیجان‌انگیزتر است و بیشتر شما را وارد درگیری‌ها می‌کند. از این رو فرصت بیشتری پیدا می‌کنید تا قابلیت‌های مخفی‌کاری بازی را آزمایش کنید. کاور گرفتن، پنهان ماندن از چشم سربازان دشمن و درنهایت غافلگیر کردنشان از پشت موجب می‌شود دردسر کمتری داشته باشید و احتمال شکست خوردتان نیز کاهش پیدا کند.

گیم‌پلی سفیر عشق به نوعی نقطه قوت آن محسوب می‌شود. اگر کندی حرکات مهران را نادیده بگیریم استودیو رسانا شکوه کویر به خوبی توانسته المان‌های Hack and Slash را در بازی خود پیاده‌سازی کند. برای درگیری با دشمنانتان می‌توانید از چهار نوع ترکیب سلاح استفاده کنید. شمشیر، شمشیر و سپر، تیر و کمان و دو شمشیر همزمان. تمام این سلاح‌ها از ابتدای کار در اختیارتان قرار نمی‌گیرند و با پیشروی در داستان کم‌کم به شما داده می‌شوند. با توجه به بزرگ‌تر شدن درگیری‌های بازی، مهم است که ارتقاء دادن سلاح‌هایتان را فراموش نکنید. همچنین می‌توانید برخی ضربات ترکیبی را با پرداخت هزینه‌شان فعال کنید. این ضربات روند درگیری‌ها را تغییر می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند با سرعت بیشتری دشمنانتان را از بین ببرید.

.

خرید بازی ایرانی جدید 2021    خرید نسخه فیزیکی بازی سفیر عشق

.

تنوع در دشمن ها و دسته بندی آنها شامل: دشمنهای رده ضعیف، متوسط و قوی. هوش مصنوعی متنوع و متفاوت برای هر نوع کاراکتر دشمن که عملکرد و سیستم حمله و دفاع مخصوص به خود را دارا می‌باشد و نقطه ضعف های منحصر به فرد خود را دارند. طراحی سیستم QTE و کلید زنی و تمام کننده ها گیم پلی های متنوع اسب سواری، مخفی کاری، مبارزات مستقیم و حل معماهای متنوع طراحی اکوسیستم شهری برای رفتار کاراکترهای غیرقابل بازی و مردم شهر به شکلی هوشمند

محیط پردازی فضای عراق ایرانی صدر اسلام بر اساس مفاهیم های دقیق هنری و فضاسازی طراحی منحصر به فرد و با کیفیت کاراکتر های بازی با توجه به توصیفات دقیق و کانسپت های هنری بیش از ده هزار انیمیشن به صورت دستی و موشن کپچر با کیفیت بالا برای تمامی کاراکتر ها به صورت اختصاصی طراحی، مدل سازی، فضاسازی محیط های تاریخی با بیش از 2000 آبجکت محیطی روایت سینمایی در قالب چند صد پلان انیمیشن سه بعدی رندر همزمان و انیمیشن های دو بعدی موشن، ایلیستریشن تولید نزدیک به 60 دقیقه موسیقی حماسی به صورت

.

خرید پستی بازی ایرانی سفیر عشق    خرید آنلاین بازی ایرانی سفیر عشق

.

یکی از مهم‌ترین خصوصیات سفیر عشق بازسازی شهر کوفه است. شهری که به زیباترین شکل ممکن و کاملا برابر طرح‌ها و تصاویر موجود از آن بازسازی شده. شما می‌توانید در برخی مراحل آزادانه در این شهر قدم بزنید و مردمی که زندگی روزمره‌شان را می‌گذرانند تماشا کنید. البته هیچ راهی برای تعامل با NPCهای بازی وجود ندارد. شما صرفا یک تماشاچی هستید و می‌بایست مسیرهای گفته شده را طی کنید تا ماموریتتان را انجام دهید. این مسئله موجب می‌شود تا بزرگ بودن محیط بازی به نوعی پوچ و بیهوده تلقی شود. البته در این بین نباید وجود چند آیتم در محیط بازی که به شما کمک می‌کنند سلامتیتان را بازیابی کنید یا سلاح‌هایتان را ارتقاء دهید نادیده گرفت.

.

خرید نسخه فیزیکی بازی سفیر عشق

.

سیستم مورد نیاز بازی سفیر عشق

  • سیستم عامل Windows 7/8/10 64-bit
  • پردازنده Intel Core-i5-2300 @ 2.8 GHz
  • حافظه 8 GB RAM
  • گرافیک Nvidia Geforce GTX 780
  • هارد 13 GB

.

گیم پلی بازی ایرانی سفیر عشق

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: