خرید بازی Hogwarts Legacy از فروشگاه ریلود گیم خرید بازی Hogwarts Legacy از فروشگاه ریلود گیم

بازی Hogwarts Legacy

مرجع: BO000

0 ‎تومان

خرید بازی Hogwarts Legacy

تعداد
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

خرید بازی Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy نام جدیدترین نسخه از سری هری پاتر است که بعد از معرفی ان در سال 2020 در سکوت خبری به سر می برد . عنوانی که علاقه مندان به مجموعه Harry Potter را خوشحال کرد . در ادامه با نقد و بررسی بازی Harry Potter همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی Hogwarts Legacy

داستان بازی Hogwarts Legacy در اواخر قرن 19 میلادی جریان دارد. وقایع این بازی به قبل از Grindelwald مربوط است و یک داستان کاملاً اورجینال را ارائه می‌دهد. شورشی در حال شکل‌گیری است و شما در میان آن قرار خواهید گرفت. در این شورش ارتشی از گابلین‌ها و جادوگران تاریک حضور دارند که ظاهراً آماده‌ی نابودی دنیای جادوگران هستند. به نظر می‌رسد که یک جادوی اسرارآمیز و باستانی نیز نقش کلیدی ایفا خواهد کرد، اما باید منتظر ماند و دید که دقیقاً با چه چیزی روبه‌رو خواهیم شد.

گیم پلی بازی Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy برای بازی‌بازان این امکان را فراهم می‌کند که شخصیت جادوگر خود را طبق سلیقه‌ی خود خلق کنند. شما به جای ورود به مدرسه‌ی هاگوارتز به عنوان یک دانش آموز سال اول، مستقیماً به عنوان دانش‌آموز سال پنجم وارد مدرسه می‌شوید که بسیار غیرعادی است. شما باید به تحصیلات خود ادامه دهید و از همکلاسی‌های خود عقب نمانید. همچنین از جهات مختلف، محرک‌های مهمی در بازی وجود خواهد داشت. دلایل پذیرش غیرمعمول قهرمان داستان در مدرسه‌ی هاگوارتز هنوز توضیح داده نشده است، اما توسعه‌دهندگان اشاره کرده‌اند که وی از چیزی در گذشته جان سالم به در برده‌ است.

نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy

چند شخصیت کلیدی دیگر نیز در داستان بازی Hogwarts Legacy نقش خواهند داشت و قرار است بیشتر آن‌ها چهره های کاملاً جدیدی باشند. به عنوان مثال، پروفسور Eleazar Fig در این بازی حضور دارد که به عنوان یکی از مربیان شما نقش ایفا می‌کند. تحقیقات پروفسور در مورد شایعات مربوط به شورش گابلین‌ها، او را کمی در بین وزارت سحر و جادو منفور کرده است. Ranrok، رهبر شورش اجنه، مانند قهرمان داستان پیوندهای اسرارآمیزی با جادوی باستانی دارد. ویکتور روکوود (Victor Rookwood)، جادوگر تاریکی، که با Ranrok اتحاد دارد نیز نقش مهمی را در داستان ایفا خواهد کرد. در این میان، تایید شده است که برخی از چهره های آشنا نیز در این بازی حضور خواهند داشت. به عنوان مثال، در تریلر اخیر منتشر شده از بازی، نگاهی اجمالی به Nick بی‌سر داشتیم.

سی دی کی بازی Hogwarts Legacy

بازی Hogwarts Legacy یک اثر اکشن نقش‌آفرینی جهان آزاد (Open World) خواهد بود. اکتشاف و گشت و گذار در هاگوارتز با جزئیات دقیق و با آزادی کامل یک ساختار جهان باز، موردی است که بسیاری از سازندگان سال‌ها قصد پیاده‌سازی آن را داشته‌اند و بدیهی است که این یک چشم‌انداز و دورنمای هیجان‌انگیز به نظر برسد. توسعه‌دهندگان Hogwarts Legacy همچنین تأیید کرده‌اند که این بازی ترکیبی از مکان‌های قدیمی و جدید خواهد بود. بنابراین در حالی که بسیاری از مکان‌های به یادماندنی و نمادین هاگوارتز نیز در بازی حضور خواهند داشت، مناطق جدیدی نیز وجود دارند که آن‌ها را پیش از این هرگز ندیده‌ایم.

سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy

دنیای هری پاتر مملوء از جانوران خارق‌العاده است و بازیکنان تعدادی از آن‌ها را در بازی Hogwarts Legacy خواهند دید. تاکنون اژدهایان، ترول‌ها، هیپوگریف‌ها و حتی یک Niffler را در این بازی دیده‌ایم و کاملاً کنجکاو هستیم که ببینیم این موجودات مختلف چگونه در جنبه‌های گیم‌پلی در دنیای آزاد آن نقش خواهند داشت. جالب اینجاست که در بازی می‌توانید از جانوران جادویی خود نگهداری و آن‌ها را به صورت آزادانه به روش‌های مختلف شخصی‌سازی کنید.

پیشخرید بازی Hogwarts Legacy

جادوها و طلسم‌ها نقش اصلی را در مبارزات ایفا خواهند کرد. به نظر می رسد که استودیوی Avalanche Software تعداد زیادی طلسم و جادو را با جلوه‌های مختلف همراه کرده است که می توان آن‌ها را به روش‌های مختلفی فرا گرفت. ظاهراً استفاده از آن‌ها در ترکیب با یکدیگر، بخش مهمی از مبارزات است. تعدادی از جادوهایی که تاکنون معرفی شده‌اند، شامل Accio برای کشیدن دشمنان یا اشیاء موجود در محیط به سمت شما، Incedio برای سوزاندن چیزهای مختلف و Petrificus Totalus برای مخفی‌کاری می‌شود. در آخرین لحظات تریلری که اخیراً از گیم‌پلی بازی نمایش داده شد، بازیکنان می‌توانستند از قابلیت Killing Curse نیز استفاده کنند.

بازی جدید هری پاتر Hogwarts Legacy

منبع : گیمفا

سیستم مورد نیاز بازی Hogwarts Legacy

OS: Windows
 Processor: - GHZ
Memory: - GB RAM
Graphics: -GB
Storage: - GB

تریلر بازی Hogwarts Legacy

گیم پلی بازی Hogwarts Legacy

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
ریجن
به انتخاب شما
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام

3 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: