خرید بازی World of Warcraft Dragonflight | ورد آف وارکرفت دراگون فلایت خرید بازی World of Warcraft Dragonflight | ورد آف وارکرفت دراگون فلایت

بازی World of Warcraft Dragonflight

مرجع: BO000

1٬572٬000 ‎تومان

خرید بازی World of Warcraft Dragonflight

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد

خرید بازی World of Warcraft Dragonflight بتل نت

بازی World of Warcraft Dragonflight ( ورد آف وارکرفت دراگون فلایت ) نام اکسپنشن دهم یا جدید ترین به روز رسانی بازی محبوب و پر طرفدار WOW است که به داستان اژدها می پردازد . در ادامه همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی World of Warcraft Dragonflight

در نسخه جدید بازی World of Warcraft شاهد برگشت اژدها ها به جزیره اژدها هستیم ، جزیره ای که با جادوی و انرژی‌های زندگی آزروت بار دیگر بیدار شده و این شما هستید که باید شگفتی آن را کشف کنید و اسرار فراموش شده را کشف کنید. در نسخه جدید بازی وارکرفت باید در اژدها سواری شکل جدیدی از حرکت هوایی را یاد بگیرید و چهار Dragon Isles Drakes جدید را پیدا کنید که هر کدام پایه های منحصر به فرد و قابل تنظیم دارند که می توانید واقعاً خودتان آنها را بسازید. با میلیون ها ترکیب ممکن برای انتخاب که هیچکدامشان شبیه هم نیستند.

سی دی کی بازی World of Warcraft Dragonflight

با بیدار شدن جزیره اژدها و بازگشت اژدها به جزیره دشمنان هم به جزیره می آیند تا آن را دوباره نابود کنند و این شما هستید که باید جلوی اینکار را بگیرید . حرکات جدیدی که باید یاد بگیرید بسیار جذاب هستند و یک مبارزه مرگبار با اژدها سواری رو به شما نمایش میدهد . همچنین Dragonflight به روز رسانی های قابل توجهی را برای سیستم های بازی به ارمغان می آورد. بزرگترین اصلاح سیستم استعداد، بهبود HUD (Heads Up Display)، همراه با یک سیستم کاملاً حرفه ای و راه های جدیدی برای ماجراجویی در سراسر Azeroth

خرید نسخه جدید بازی ورا آف وارکرفت دراگون فلایت

البته اژدهای جدید ، کمپ جدید و رید های جدید هم در این نسخه وجود دارند و بدون شک علاقه مندان به این بازی را راضی خواهند کرد .

منبع : ریلود گیم

سیستم مورد نیاز بازی World of Warcraft Dragonflight

.

OS : Windows® 7 64-bit
Processor : Intel® Core™ i5-3450 or AMD FX™ 8300
Video : NVIDIA® GeForce® GTX 760 2 GB or AMD Radeon™ RX 560 2 GB
Memory : 4GB RAM (8GB if using supported integrated graphics)
Storage : 100GB available space or Hard Disk Drive

تریلر بازی World of Warcraft Dragonflight

.

BO000

مشخصات

نوع تحویل
خرید مستقیم روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام

5 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: