بازی World of Warcraft Shadowlands

مرجع: BO0011

1٬259٬000 ‎تومان

جدیدترین بسته‌ی الحاقی  بازی (World of Warcraft) ورد آف وارکرفت Shadowlands نام دارد و مشخصا به منطقه‌ای به همین نام اشاره دارد، و گیمرها را در قصه‌ای جدید گردهم می‌آورد تا مقابل «سیلوانس» و تلاش او برای نابودی ازراث بایستند.

انتخاب پلتفرم
انتخاب نسخه
انتخاب ریجن
نوع تحویل
تعداد
همین الان سفارش بده

خرید بازی World of Warcraft Shadowlands | ورد آف وارکرفت شدولندز

ورد آف وارکرافت یا WOW را کمتر کسی نمی شناسد ، یک بازی اکشن نقش آفرینی آنلاین پر طرفدار ( سبک MMORPG ) که توسط Blizzard Entertainment تولید و توسعه یافته است و جزو شلوغ ترین بازی های آنلاین هم شناخته می شود . جدیدترین اکسپنشن یا پچ بازی WoW که با نام اختصاصی شادولندز (Shadowlands) معرفی شده است علاقه مندان خود را وارد یک ماجرای فوق العاده از سیلوانس و تلاش او برای نابودی ازراث می کند ، در ادامه با توضیحات بیشتری از این آپدیت جدید بازی وارکرفت همراه ریلود گیم باشید .

خرید بازی World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیم خرید بازی World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیمشرکت بازی‌سازی بلیزارد در رویداد امسال بلیزکان، از جدیدترین بسته‌ی الحاقی بزرگترین بازی خود یعنی «دنیای وارکرفت» رونمایی کرد . از نظر داستانی، بسته‌ی الحاقی Shadowlands دقیقا پس از بسته‌ی الحاقی قبلی یعنی «نبرد برای ازراث» (Battle for Azeorth) اتفاق می‌افتد. منطقه‌ی Shadowlands در واقع دنیای پس از مرگ یا همان دنیای مردگان در وارکرفت است و در بسته‌ی الحاقی قبلی دیدیم که سیلوانس با نابود کردن سپر بین ازرات و Shadowlands، راه را به این سرزمین باز می‌کند.

خرید بازی وارکرفت shadowlsnds

گیمرها در راه مقابله با سیلوانس، باید به Shadowlands سفر و با گروه‌های مختلفی که در این منطقه حضور دارند، ملاقات کنند. منطقه‌ی Shadowlands در واقع مکانی است که در آن مردگان قضاوت و با توجه به آنچه در زندگی خود انجام داده‌اند، به جای دیگری فرستاده می‌شوند. با این حال،‌ سیلوانس و یکی از همراهان او به اسم The Jailer این چرخه‌ی منظم را نابود کرده‌اند در حال حاضر تمام مردگان مستقیما از Shadowlands به Maw فرستاده می‌شوند؛ منطقه‌ای که اساسا جای بدترین و ترسناک‌ترین هیولاهاست.

خرید سی دی کی World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیم خرید سی دی کی World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیمنقشه‌ای که سیلوانس در ذهن دارد در حال حاضر مشخص نیست و مطمئنا در طول داستان این بسته‌ی الحاقی بیشتر درباره‌ی هدف او می‌شنویم، ولی در ابتدای کار بازی‌کننده‌ها باید به Shadowlands بروند، با کاونتت‌های مختلف این منطقه همکاری و تلاش کنند تا نظم را به این سرزمین برگردانند. کاوننت‌ها (Covenants) یکی از بخش‌های جدید بسته‌ی الحاقی Shadowlands هستند. بازی‌کننده‌ها در هر منطقه از این سرزمین، با یک کاوننت متفاوت برخورد می‌کنند. هر کدام از این گروه‌ها نقش خاص خود را در چرخه‌ی کاری Shadowlands ایفا می‌کنند و با کمک به آن‌ها و انجام مراحل‌شان، در کنار گرفتن آیتم‌های مربوط به همان کاوننت، دو قابلیت هم به بازی‌کننده‌ها داده می‌شود. پس از تمام کردن داستان اصلی و رسیدن به حداکثر تراز، بازی‌کننده‌ها یک کاوننت را انتخاب و به آن‌ها ملحق می‌شوند. هر کاوننت یک ست کامل زره و یک توانایی جدید آنلاک خواهد کرد.

یکی از تغییرات بزرگ بازی که با بسته‌ی الحاقی Shadowlands معرفی می‌شود، تغییر کامل سیستم تراز بازی است. بسته‌ی الحاقی قبلی یعنی Battle for Azeroth حداکثر سطح تراز را به ۱۲۰ افرایش داده بود. به جای این که در Shadowlands حداکثر تراز به ۱۳۰ برسد، بلیزارد به طور کلی همه چیز را با عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی تغییر خواهد داد. حداکثر تراز بازی به ۶۰ گاهش پیدا خواهد کرد؛ یعنی کسانی که بیشترین سطح تراز یعنی ۱۲۰ را داشتند، با عرضه‌ی Shadowlands به تراز ۵۰ بازمی‌گردند. بسته‌ی الحاقی Shadowlands هم حداکثر تراز را به ۶۰ افزایش خواهد داد. پس از این تغییر، با هر بار تراز گرفتن مجموعه‌ی زیادی از توانایی‌ها و قابلیت‌های مختلف به بازی‌کننده‌ها ارایه خواهد شد؛ طوری که طبق گفته‌ی بلیزارد، تراز گرفتن در بازی معنای بیشتری پیدا می‌کند.

خرید World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیم خرید World of Warcraft Shadowlands | ریلود گیم


با خرید سی دی کی اورجینال World of Warcraft Shadowlands علاقمندان به بازی WoW می‌توانند به 5 منطقه جدید در بازی، چهار عهدنامه جدید، یک کلاس از توانایی های جدید و خیلی آیتم های دیگر دسترسی پیدا کنند. پنج منطقه جدید بازی به ترتیب با نام های Bastion، Ardenweald، Malderaxxus، Revemdreth و The Mw معرفی شده‌اند. هر یک از این پنج منطقه یا زون (Zone) جدید در بازی می‌توانند مجموعه‌ای از رویداد های متفاوت و مختلف را برای گیمر ها به همراه داشته باشند و تجربه‌ای متمایز را برای آن ها ایجاد کنند. چهار پیمان جدید بازی هم به ترتیب Kyrian، Venthyr، Night Fae و Necrolord نام دارند و گیمر برای انتخاب و استفاده از آن ها آزادی عمل کامل خواهد داشت. علاقمندان به بازی جذاب ورد او وارکرفت می‌دانند که برای لول آپ شدن و کسب موفقیت در این گیم جذاب باید همیشه از هر فرصتی به نفع خود استفاده کنند و در پچ Shadownlands هم همین روال حاکم خواهد بود.

در جریان بسته الحاقی Shadowlands، یک کلاس قهرمان جدید به بازی اضافه می‌شود و شاهد یک Faction تازه هم خواهیم بود.امکان شخصی‌سازی ظاهری بهتر شخصیت‌ها و همچنین امکان انتخاب کلاس Death Knight توسط تمام نژادها هم از دیگر قابلیت‌های جدید Shadowlands خواهد بود.

خرید wow Shadowlands | ریلود گیم خرید wow Shadowlands | ریلود گیم

در این بسته الحاقی بازیکنان به دنیای مردگان سرزمین Azeroth مکان اصلی وقوع اتفاقات داستان، تحت عنوان سرزمین‌های سایه سفر خواهند کرد. جایی که با افراد و چهره‌های شناخته شده داستان که مدت‌ها از مُردن آن‌ها می‌گذرد، بار دیگر روبه رو خواهیم شد. در این مکان بازیکنان یکی از چهار فرقه موجود با نمادها و فضاهای متفاوت را انتخاب خواهند کرد تا توانایی‌های خود را در سیاه چال Torghast آزمایش کنند. سیاه چالی که طبقه به طبقه دائماً در حال تغییر پیدا کردن است و خبیث‌ترین و مخوف‌ترین موجودات در آن سکنی گزیده‌اند.

دو تا از مکان های جدید این بسته ی گسترش دهنده ، Oribos و The Maw هستند که اولی هاب مرکزی بازیکن ها و دومی مکان مکس لول پایان بازی می باشد و هنوز اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است . همچنین یکی دیگر از مکان های جدید Bastion نام دارد که اولین منطقه ای است که بازیکن ها در این بسته به آن وارد می شوند . این منطقه خانه ی کرایان ها ، خدمت کاران فرشته مانند Valkyr است ، همچنین پهلوان مشهور و صاحب نام دنیای World of Warcraft یعنی The Lightbringer نیز در این منطقه زندگی می کند . بسته ی Shadowlands علاوه بر محتویات نام برده شده ، گزینه های شخصی سازی جدیدی از جمله چهره های انسانی را به بازی اضافه می کند و همچنین گزینه هایی برای خالکوبی و حالت مو در بازی طراحی شده است .

تفاوت سه نسخه Base Edition، Heroic Edition و Epic Edition بازی در چیست؟

اکسپنشن Shadowlands در سه نسخه مختلف ارائه شده که به ترتیب Base Edition،Heroic Edition و Epic Edition نام گذار شده‌اند. محتوایی که نسخه های مختلف این بازی شامل می‌شود به شرح زیر است:

 • نسخه Base Edition: این نسخه اکسپنشن World of Warcraft Shadowlands را به اکانت ورد او وارکرفت شما اضافه می‌کند که شامل 5 زون یا منطقه جدید، چهار پیمان جدید، شهر اوربوس (Oribos)، یک کلاس توانایی جدید و غیره می‌شود.
 • نسخه Heroic Edition: این نسخه سی دی کی اورجینال World of Warcraft Shadowlands علاوه بر تمام آیتم های موجود در نسخه Base Edition یک بوست لول 120 را هم به اکانت شما اضافه خواهد کرد.
 • نسخه Epic Edition: این نسخه بازی علاوه بر محتوای نسخه Base Edition و یک بوست لول 120 شامل یک تایم کارت 30 روزه هم می‌شود.

منبع : دیجی کالا - زومجی - گیم شات - دانلود فارسی

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی World of Warcraft Shadowlands

OS : WINDOWS 7 64 BIT

CPU : Intel® Core™ i5-760 - AMD FX™-8100

RAM : 4 GB

VGA : NVIDIA® GeForce® GTX 560 2GB - AMD™ Radeon™ HD 7850 2GB

HDD : 70GB

تریلر بازی  World of Warcraft Shadowlands

BO0011

مشخصات

نوع تحویل
خرید روی اکانت
زمان تحویل
1 الی 5 ساعت
زبان بازی
انگلیسی
محدودیت ها
بدون محدودیت
فعالسازی
توسط تیم ریلود گیم
نیاز به یوزر نیم و پسورد اکانت
دارد - از طریق پشتیبانی سایت و یا پیج اینستاگرام
رتبه 
ریلود گیم 2021-10-26

پاسخ به هادی hr عزیز

سلام . باعث افتخار مجموعه ریلود گیم است که از سفارشتون رضایت دارید و به ما اطمینان جناب هادی hr عزیز

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
هادی h 2021-10-25

رضایت و اطمینان

من نسخه اپیک رو خریداری کردم با تشکر از پشتیبانی خوب و پیگیری های به موقع شما. ممنون

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
ریلود گیم 2021-08-24

پاسخ به نازنین عسگری عزیز

سلام . خیلی خوشحالیم که اعتماد شما به ما با رضایت همراه است .

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
نازنین عسگری 2021-08-23

برخورد عالی

من نسخه اپیک اروپا خرید کردم و پشتیبانی با یوزر و پسوردم وارد اکانت و شد فعال کرد بازی رو برام خیلی خوش برخورد و عالی هستن

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
ریلود گیم 2021-08-17

پاسخ به Alisha عزیز

سلام Alishaی عزیز . چقدر اعتماد و رضایت شما حس خوبی داره . خوشحالیم که ریلود گیم رو انتخاب کردید . راستی گیم تایم های 60 روزه موجود شد

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
Alisha 2021-08-05

شدولند

عالی ممنون که سریع برام فعال کردین . گیم تایم هم گرفتم و همه جیز مطمئن بود

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
ریلود گیم 2021-05-16

پاسخ به مجتبی عزیز

سلام دوست عزیز . تفاوتی نیست فقط قیمتش ارزون تره اون هم به خاطر تفاوت قیمت دلار و روبل نسبت به پول ماست

 • 1 از 1 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.
رتبه 
مجتبی 2020-11-26

تفاوت

سلام تفاوت لوکیشن روسیه با اونای دیگه جی هستش

 • 2 از 2 افراد این بررسی را مفید دانسته اند.

نظر خود را بنویسید !